Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież wszystko jest na forum, o co Ci chodzi?

 

A to, że przez pewien czas nie było aktualizacji? Spoko, teraz już będzie częściej.

k****,stary przez Twoje niedopatrzenie(gdzie jestes comiszem) mam z dupy bana na miesiac.

 

wiec albo dajesz sobie bana z autoamtu bo toco wyprawiasz to jest autodeklas, bo przez Ciwbie tracez na walce o topa albo rozsprzedaje team w trejdach i sobie potem radź

na trejd blocku Millsap, Wall i wszystko co u mnie produkuje za fryty, potem sie zastanowie, czy bede chcial prowadzic ta druzzyne, jak komisz lige.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od trzech sezonow mam top3 team a teraz jestem na 7k**** miejscu i to Ty przez Twoja indolencje mnie pozbawiasz walki o ten top,dogadales sie z kims Twoja sprawa (wyjebałbym Cie w kazej mozliwej chwili z tego stanowiska), nie ogarniasz komiszowania, przez Ciebie liga juz jest wypaczona.jebnij sie w klate i przyznaj,ze nie potrafisz tego ogarnac k****, aktualizacje, miesiac po terminie, trejdy wisza po tygodniu, zadaj pytanie, dwa weeki bez odzewu - otoz to jest nasz komisz.

 

e: od dzis wszyscy sa u mnie na benczu, skoro i tak sprzedales sezon to jest bez roznicy,

 

czekam na trejdowe propsy.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, a mnie wkurzyło coś innego :)

 

Skoro wprowadziliśmy bidy na waivery, to wg mnie logiczne jest, że jak bidował gracz który miał bana, to gracz powinien trafić do 2go w kolejności. Jak green trafił na FA to wszyscy widzieli ile dawałem, a ledley który dawał pierwotnie 10 dał 45 :) (Good bid!) 

 

W sensie zróbmy jakąś ankietę czy coś ale wg mnie takie sytuacje są raczej oczywiste - to powyżej of course już zostaje no ale tak mnie to tknęło ździebko że postanowiłem na forum napisać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od trzech sezonow mam top3 team a teraz jestem na 7k**** miejscu i to Ty przez Twoja indolencje mnie pozbawiasz walki o ten top,dogadales sie z kims Twoja sprawa (wyjebałbym Cie w kazej mozliwej chwili z tego stanowiska), nie ogarniasz komiszowania, przez Ciebie liga juz jest wypaczona.jebnij sie w klate i przyznaj,ze nie potrafisz tego ogarnac k****, aktualizacje, miesiac po terminie, trejdy wisza po tygodniu, zadaj pytanie, dwa weeki bez odzewu - otoz to jest nasz komisz.

 

e: od dzis wszyscy sa u mnie na benczu, skoro i tak sprzedales sezon to jest bez roznicy,

 

czekam na trejdowe propsy.

No teraz już przegiąłeś.

 

Twoje oskarżenia są kompletnie bezpodstawne, dostałeś bana, bo przekroczyłeś salary, o co Ci kur... biega?

Salary żadnego z zawodników nie było nieaktualne przed aktualizacją, wiem to na 100%, więc proszę Ciebie, nie ściemniaj, bo mnie w takie bajki nie wrobisz. Wymian zrobiłeś bardzo mało od tamtego czasu, nietrudno było policzyć salary, pewno wziąłeś Bena, bo myślałeś, że ma 15 i teraz probujesz wszystko zwalić na mój brak aktualizacji. I kto - akurat Ty, ktorego ten fakt dotyczył najmniej! Ciekawe, że nikt inny ze zbanowanych się nie pluje. Tylko Ty masz jakieś pretensje - rok temu Wirakocza (swoją drogą koleś jest bardzo aktywny, skoro czyta dalej ten temat - takie pretensje jak Twoje tylko powiększają jego "ego" - nic go bardziej nie uszczęśliwia, typek jest tak przewrażliwiony na moim punkcie, że głowa mała - stwórzcie sobie koalicję antybulkową).

Ale próbuj dalej, może namówisz mnie do rzucenia komishowania. Na razie ze strony innych nie ma pretensji - chyba, że kogoś namówisz, ja nie jestem specem od "dogadywań" za plecami, ale może Ty jesteś w tym lepszy, skoro innych o to oskarżasz.

 

Evitacre - to jest słuszna kwestia, po prostu zostały wprowadzone nowe zasady przez Was, nie przeze mnie, i tra kwestia nie była ogarniana. Trzeba wprowadzić ankietę.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja o ktorej napisał evitcare jest bardzo prosta do rozwiązania z pozycji komisza na yahoo.

 

Gracz trafia do drugiej drużyny, który postawiła największą sumę [można to zrobić z pozycji komisza prostym add/drop players], a potem w commisioner tools - manage other teams - aqcuisition budgets - komisz dokonuje zmian jeżeli chodzi o budżety klubów i odejmuje dolary drugiej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.