Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

beGM -Trading Block [TABLICA OGŁOSZEŃ]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomek9248

Tomek9248

beGM: Golden State

• Użytkownik
  • 3438 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 04 sierpień 2017 - 11:30

E// 17.11.2017 r. 

Jeśli już ktoś chce sobie dodać kolejny post w ramach updatu, jak parę osób zrobiło, to OBLIGATORYJNIE wykasować przed tym post poprzedni. W jednym momencie można mieć tylko jeden posty. To dla przejrzystości i wygody każdego z nas.  

Wprowadzam w życie pomysł, który się wielokrotnie przewijał. 

Piszemy w tym trading block i wymiany ciągle jakieś ogłoszenia, że ktoś jest dostępny, później to znika, zapomina się. A przecież chęć wymiany nie gaśnie po 1 dniu. A post zostaje zakopany. W dodatku w takim temacie, który miał być oficjalny zaraz pojawiają się komentarze [a sto razy prosiłem, że od tego jest temat Wymiany - komentarze i żeby tam odpowiadać i opiniować wszystko. zresztą nie tylko tego się to tyczy, bo FA i regulaminu również]. Stąd w końcu realizacja tego świetnego pomysłu, który kilka osób podawało.

Użytkownik Tomek9248 edytował ten post 14 luty 2018 - 02:00

"You're not gonna believe this. The guy killed 16 Czechoslovakians. He was an interior decorator."

beGM - ARKUSZ DLA OBSERWUJĄCYCH, Z AKTUALNYMI ROSTERAMI I PICKAMI - 19.07.2018 r. - po 1szej turze FA

Najlepszy sklep koszykarski

#2 kungfubestia

kungfubestia

Starter

• Użytkownik
  • 628 postów
  • LokalizacjaGliwice/Kraków

Napisano 13 maj 2018 - 20:02

Misiaczki chętnie pohandlują kilkoma ze swoich picków, chcąc przesunąć się w drafcie wyżej i/lub szukając młodych graczy.

#3 Sylvinho.

Sylvinho.

6th Man

• Użytkownik
  • 350 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 15 maj 2018 - 16:59

Washington Wizards

U mnie przede wszystkim na trade blocku ląduje Julius Randle, którego jestem w stanie oddać w ciekawej ofercie sign & trade. Ponadto wysłucham ofert za Vucevicia czy Bama Adebayo. Na korytarzach hali drużyny z Waszyngtonu słychać także głosy, że generalny menedżer jest w stanie oddać jedną ze swoich gwiazd, czyli Johna Walla lub Bradleya Beala.

#4 RonnieArtestics

RonnieArtestics

All-Star

• Użytkownik
  • 2077 postów

Napisano 02 czerwiec 2018 - 19:26

nie do wyjęcia :
Markelle Fultz
Myles Turner

Tylko solidne oferty:

Snt Nwaba
Luwawu

Rozważę ale nie musze ;
Looney
Joseph
teodosic
Snt ferrell
Snt lavine
Snt Glenn robinson

Pierwsi do odstrzału :
udoh ( mam czas do 12 czerwca)
KCP ( czas do 12 czerwca)
Plumlee ( 24h tylko!!!!)
korkmaz
Snt zach randolph

Interesuje mnie marsz w górę tabeli. Przy wzmocnieniu gotów jestem dorzucić 2nd round hawks 2019 ( będzie dość wysoko) oraz mój 1st rd 2024.

mason plumlee ( u nas calkiem przyjemny kontrakt, dwa lata gwarantowane jeszcze po 10 mln ) do wzięcia za darmo, no może za jakiegoś grajka do rotacji chociaż. za wziecie na siebie tego salary i danie mi jakiegos nizszego kontraktu dorzucam. pick atl 2nd round 19.

Użytkownik Tomek9248 edytował ten post 02 lipiec 2018 - 14:40

#5 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3818 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 12:53

TRADE BLOCK UPDATE

Dostępni:

Sabonis - 1st rounder + zawodnik

OKC jest gotowe na rozmowy dotyczące 6# w drafcie. 

Użytkownik kucio edytował ten post 07 czerwiec 2018 - 12:53

#6 Tecu

Tecu

beGM Sixers

• Użytkownik
  • 1751 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 12:10

•  

Rozważę sprzedaż picku nr 18

Rozważę sprzedaż Beverleya i WCS

Dodatkowo:
Aktualnie dostępni:

Justin Holiday - bardzo dobry kontrakt jeszcze przez rok, dobry gracz,

Także na sprzedaż moi TWC:

Tyrone Wallece - bardzo dobra gra w LAC w realu

Eric Moreland - niezła gra w Detroit, stabilna forma

Także mój stashowany gracz na sprzedaż

Sindarius Thornwell - w poprzednim roku 2nd rounder, gra w Clippers, ma szanse się rozwinąć, jest potencjał

#7 Ashigaru

Ashigaru

6th Man

• Użytkownik
  • 322 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 czerwiec 2018 - 07:31

PORTLAND TRAIL BLAZERS

Do oddania jest Allen Crabbe w trzech wariantach:
1) Przyjęcie kontraktu Crabbe'a - dorzucę pick (jaki i z którego roku - do dogadania);
2) Wymiana za zawodnika na pozycję SG/SF o wyższej użyteczności - mogę dorzucić innego zawodnika i/lub picki z pierwszej i drugiej rundy draftu;
3) Wymiana kontraktu Crabbe'a za 2 lub 3 zawodników na różne pozycje - im lepszy pakiet zawodników, tym więcej picków mogę dorzucić.

Przy okazji wysłucham ofert za Al-Farouq Aminu, P.J. Tuckera, J.J. Baree, Terrence'a Fergusona oraz Jake Laymana (mało czasu zostało).

Szukam wzmocnień do składu i jestem gotów poświęcić picki z pierwszej i drugiej rundy draftu.

Przyjmę również młodych zawodników z jump shotem i dobrą defensywą.

Portland Trail Blazers wysłuchają ofer za Terrance Ferguson'a za zawodnika na SG lub SF z lepszym rzutem.

Użytkownik Tomek9248 edytował ten post 01 lipiec 2018 - 14:40

#8 MMM2121

MMM2121

Role Player

• Użytkownik
  • 231 postów

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:49

Jaka nowy Gm Chicago Bulls chętnie wysłucham i rozważę każdą ofertę. 

Szczególnie szukam strzelców na pozycji 2/3. 

Jedyny zawodnik pod szczególnym parasolem ochronnym u mnie jest Lonzo

Jeśli ktoś jest zainteresowany Hassanem Whitesidem również chętnie pogadam o wymianie która będzie korzystna dla obu stron.

#9 LONGER01

LONGER01

Starter

• Użytkownik
  • 863 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 01 lipiec 2018 - 14:42

Toronto Raptors:

Enes Kanter 14,1pkt 11zb w zeszłym sezonie
Milos Teodosić 9,5pkt 4,6as
Ian Clark 7,4pkt

Użytkownik LONGER01 edytował ten post 07 lipiec 2018 - 15:51

Turbozone_ShouldaveStayed1.jpg

#10 BMF

BMF

All-Star

• Użytkownik
  • 2013 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 15:39

Update - chętnie oddam kiedyś tam:

- Melo - za inny spadający kontrakt, jak ktoś akurat potrzebuje z tankathonu SF/PF do rotacji zamiast jakiegoś centra, to zapraszam

- Dieng - jak ktoś chce rezerwowego C za kompletnego leszcza (np. Parsonsa) na podobnym kontrakcie, to także chętnie oddam za niewielką dopłatą

- S. Hill - cztery first roundery i jest Wasz

- G. Hill - analogicznie jak Dieng

- Mills - mogę wziąć jakiś beznadziejny spadający kontrakt za fajnego rolesa + dopłata

- Moore - niezły sezon, oddam za jakieś picki, ot co guard rotacji sensownego teamu

- Korver - analogicznie, wiele nie kosztuje, a bardzo dobry sezon, jakieś 2nd roundery załatwią sprawę

Użytkownik BMF edytował ten post 01 lipiec 2018 - 15:40

#11 eMeS

eMeS

Starter

• Użytkownik
  • 616 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 23:19

W Atlancie na liscie:

Valanciunas - w nowej sytuacji pod trenerem ktory nauczyl go jak rzucac za 3 (40%). 

TJ Leaf - lotto wybor poprzedniego draftu, utalentowany ofensywnie PF

Prawa do Korkmaza  - dopiero 20 letni zawodnik, duzo potencjalu, stashowany przez rok

#12 Lucas

Lucas

Starter

• Użytkownik
  • 564 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 14:39

Charlotte aktualnie:

1. Jestem w stanie pożegnać Fourniera, który ma całkiem ok kontrakt, dobry sezon za sobą, a przy sytuacji Magic na obwodzie nie powinno być gorzej. 

2. Mogę zamienić spadający kontrakt RoLo na coś o rok dłuższego, ale przy dopłacie z drugiej strony

3. Jakby ktoś chciał Zellera za kontrakt, który będzie o rok krótszy mogę dopłacić, ale raczej pickami z 2 rundy

4. W sumie poszukuję point guarda, także jeśli ktoś chciałby się pozbyć może uderząć, kogoś przepłaconego na 2 lata mogę przyjąć z dopłatą. 

5. Status nie do ruszenia aktualnie ma w sumie tylko Zhaire, ale jeśli ktoś chciałby pozyskać RHJ, Kennarda i wspomnianego wyżej Evana to za frytki ich nie oddam ;) 

#13 kolader

kolader

Starter

• Użytkownik
  • 610 postów
  • LokalizacjaMikołów

Napisano 02 lipiec 2018 - 18:21

Brooklyn Nets wysłuchają ofert za Reggie Jacksona. Nie mam ciśnienia na pozbycie się tego zawodnika ale jeżeli ma komuś pomóc w walce o PO to kwestia dogadania szczegółów. Podobna sytuacja z Danilo Gallinarim.

Z zawodników, których oddania nie rozważam są to Caris LeVert, Lonnie Walker i Josh Okogie

#14 Regis

Regis

Starter

• Użytkownik
  • 704 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 20:26

Richaun Holmes.
Oddam za future 2nd rd pick lub innego zawodnika z podobnym salary z pozycji PG SF. Do zawodnika mogę dorzucić 2nd td picki.

J. Jerebko - też mogę rozważyć jego oddanie za 2nd pick - fajny roles z ławki za małe pieniądze.

#15 MJ1

MJ1

Starter

• Użytkownik
  • 854 postów

Napisano 07 lipiec 2018 - 10:59

UTAH JAZZ:

Jeśli są zainteresowani rozmienieniem bardzo dobrego gracza na kilku dobrych, fajnych role playerów lub perspektywicznych młodych (ich cena dość wysoka ;P), to zachęcam do kontaktu :) oczywiście w zależności od pozycji gracza, którego miałbym dostać, tacy zawodnicy będą dostępni i może uda się dogadać. Jazz szukają wzmocnień, więc nie interesują mnie oferty typu pick za kogoś z moich graczy ;P

beGM: Utah Jazz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych