Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

beGM -Trading Block [TABLICA OGŁOSZEŃ]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomek9248

Tomek9248

beGM: Golden State

• Użytkownik
  • 3098 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 04 sierpień 2017 - 11:30

E// 17.11.2017 r. 

Jeśli już ktoś chce sobie dodać kolejny post w ramach updatu, jak parę osób zrobiło, to OBLIGATORYJNIE wykasować przed tym post poprzedni. W jednym momencie można mieć tylko jeden posty. To dla przejrzystości i wygody każdego z nas.  

Wprowadzam w życie pomysł, który się wielokrotnie przewijał. 

Piszemy w tym trading block i wymiany ciągle jakieś ogłoszenia, że ktoś jest dostępny, później to znika, zapomina się. A przecież chęć wymiany nie gaśnie po 1 dniu. A post zostaje zakopany. W dodatku w takim temacie, który miał być oficjalny zaraz pojawiają się komentarze [a sto razy prosiłem, że od tego jest temat Wymiany - komentarze i żeby tam odpowiadać i opiniować wszystko. zresztą nie tylko tego się to tyczy, bo FA i regulaminu również]. Stąd w końcu realizacja tego świetnego pomysłu, który kilka osób podawało.

Użytkownik Tomek9248 edytował ten post 14 luty 2018 - 02:00

"You're not gonna believe this. The guy killed 16 Czechoslovakians. He was an interior decorator."

beGM - ARKUSZ DLA OBSERWUJĄCYCH, Z AKTUALNYMI ROSTERAMI I PICKAMI - 10.03.18 r. - po trade dealine

Najlepszy sklep koszykarski

#2 eMeS

eMeS

Starter

• Użytkownik
  • 562 postów

Napisano 04 maj 2018 - 00:42

Do wyjecia z Atlanty bedzie:

Valanciunas,

Meyers Leonard

rozwaze trade up/down lub oddanie picku (prawdopodobnie 8 ) 

#3 Dnc

Dnc

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5308 postów

Napisano 08 maj 2018 - 19:47

jestem na etapie rozważanie oferta za Tatuma

szukam gracza który wprowadzi moich Magic na wyższy poziom :smile:

tylko powaznie deale :tongue:

wysoko oceniam Tatuma i jego potencjał a tegoroczne PO to potwierdzają

nie mam też ciśnienia by go dalej puszczać więć dziekuję za wszystkie propozycję ale naprawdę musicie dać coś więcej

prosiłbym takze by jak kogoś mi proponujecie to byście się nie rozmyślali po 4 dniach pisania PW bo cenią swój czas i takie zachowania zrażają mnie do tej gry

Pozdrawiam

Użytkownik january edytował ten post 16 maj 2018 - 16:09

Pierwsza sesja RPG na e-nba.pl ruszyła - http://www.e-nba.pl/...-karczmarzówna/

Zapraszam do czytania!

NIE USTAWAJCIE W PISANIU I CZYTANIE SESJI!

KONIEC PRZYGODY JUŻ BLISKO! :)

#4 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 3111 postów

Napisano 10 maj 2018 - 13:02

W Sacramento Kings każdy jest dostępny. Wszystko za odpowiednią cenę.

Dofatkowo: szukam picku w top10 tego draftu w zamian oferuje pick Bucks tegoroczny/gorszy pick 1st round Pacers/Pistons 2020 plus cos jeszcze

#5 Tomek9248

Tomek9248

beGM: Golden State

• Użytkownik
  • 3098 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 10 maj 2018 - 17:59

U Warriors oficjalnie to tak:

Nieruszalni

Stephen, Durant i Draymond.

Ciężko się będzie rozmawiało o

Crowderze, Dedmonie, Tyreke i chyba Shaunie, ale jak coś to nie wykluczam nic w tej grupie

Do luźnego pogadania są

Connaughton i człowiek, który o mało co nie odwrócił serii z Celtics czyli Tj McConnell

a także pick z 1 rundy. 

Użytkownik Tomek9248 edytował ten post 11 maj 2018 - 14:02

"You're not gonna believe this. The guy killed 16 Czechoslovakians. He was an interior decorator."

beGM - ARKUSZ DLA OBSERWUJĄCYCH, Z AKTUALNYMI ROSTERAMI I PICKAMI - 10.03.18 r. - po trade dealine

#6 LONGER01

LONGER01

Starter

• Użytkownik
  • 803 postów

Napisano 13 maj 2018 - 09:44

Do wyjęcia Kyle Lowry który zaliczył najlepsze PO w karierze. Dobrych wolnych agentów w tym sezonie na pozycji PG brakuje. Oddam również Ilyasove po bardzo dobrym sezonie

Turbozone_ShouldaveStayed1.jpg

#7 kungfubestia

kungfubestia

Starter

• Użytkownik
  • 615 postów
  • LokalizacjaGliwice/Kraków

Napisano 13 maj 2018 - 20:02

Misiaczki chętnie pohandlują kilkoma ze swoich picków, chcąc przesunąć się w drafcie wyżej i/lub szukając młodych graczy.

#8 Bogut

Bogut

All-Star

• Użytkownik
  • 1221 postów

Napisano 14 maj 2018 - 23:38

Nowy GM Phoenix Suns jest gotów handlować wszystkimi swoimi assetami poza Bookerem, Parkerem i pickiem, który jest w loterii.

Istnieje szansa, że oddam dwóch fajnych prospectów za jednego, który będzie lepiej pasował do mojej wizji Słońc

#9 Sylvinho.

Sylvinho.

6th Man

• Użytkownik
  • 337 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 15 maj 2018 - 16:59

Washington Wizards

U mnie przede wszystkim na trade blocku ląduje Julius Randle, którego jestem w stanie oddać w ciekawej ofercie sign & trade. Ponadto wysłucham ofert za Vucevicia czy Bama Adebayo. Na korytarzach hali drużyny z Waszyngtonu słychać także głosy, że generalny menedżer jest w stanie oddać jedną ze swoich gwiazd, czyli Johna Walla lub Bradleya Beala.

#10 kolader

kolader

6th Man

• Użytkownik
  • 467 postów
  • LokalizacjaMikołów

Napisano 15 maj 2018 - 22:41

Brooklyn Nets

Jesteśmy skłonni rozważyć przejęcie długiego kontraktu oczekując w zamian odpowiedniego bonusu. Nie do ruszenia Caris LeVert & Reggie Jackson.

#11 MJ1

MJ1

Starter

• Użytkownik
  • 744 postów

Napisano 16 maj 2018 - 08:43

Utah Jazz update trading blocku:

1) Do negocjacji snt za Forbesa lub Craiga, a także Whitehead, D.Johnson jeśli są chętni (mają TO na przyszły sezon).

2) Na blocku cały czas: Hill, Ross, Mills, T.Williams i Hammons.

3) Tegoroczne picki:

a) #2 raczej trudno będzie wyciągnąć - jeśli już, to rozważę coś typu dwa picki w top10 lub pick w top 8 + jakiś przyszłoroczny/asset albo realne wzmocnienie.

B) #19/#25 - któryś z nich można będzie wyciągnąć za dobrą cenę - co najmniej bardzo dobry zadaniowiec (nie ludki na 15 min w rl NBA, chyba, że młodzi z potencjałem) z miłym kontraktem (w zamian mogę oddać 1-roczny szrot dla wyrównania finansów).

c) jeśli ktoś będzie chciał oddać 2nd roundera tegorocznego np. za przyszłorocznego, to może się dogadamy ;)

4) Szukam realnych wzmocnień, więc jak ktoś chce się przebudować, to mogę rzucić dobry pakiet "przebudowa" i zrobimy win-win deal :smile:

Zapraszam do rozmów :smile:

Użytkownik MJ1 edytował ten post 16 maj 2018 - 15:38

beGM: Utah Jazz

#12 MarcusCamby

MarcusCamby

Super-Star

• Użytkownik
  • 3724 postów

Napisano 16 maj 2018 - 13:50

New Orleans Pelicans zakończyli ten bardzo udany sezon. W klubie raczej nie szykuje się trzęsienie ziemi, wciąż powinna być realizowana myśl jaką obrał MarcusCamby. Na dniach powinna pojawić się konferencja prasowa podsumowująca sezon.

W kuluarach mówiło się o tym od dłuższego czasu i teraz jest oficjalna informacja. Pels chcą handlować Jrue Holiday, który rozegrał doskonały sezon, klub najchętniej użyłby go jako część wymiany po większe nazwisko. Sporo mówi się o zainteresowaniu Paul George, Gordon Hayward, Kryie Irving, Kawhi Leonard czy Chris Paul. Ale GM Pels nie wyklucza, że może zainteresować go sensowny prospekt.

Klub, także jest gotowy oddać w wymianie Reggie Bullock, który zaliczył bardzo udany sezon przebijając się do pierwszej piątki drużyny. Bullock to dobra opcja na tanie wzmocnienie, gdyż zarabia tylko 3mln za sezon, a pozyskanie od mnie pozwoli na zachowanie wczesnych praw Birda.

#13 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 3298 postów

Napisano 16 maj 2018 - 15:35

Cavs chętnie oddadzą 24 pick tegorocznego draftu z Gorguiem Diengiem w zamian za jakiegoś pożytecznego gracza, może być nawet na sporym kontrakcie do 2021.

Cavs rozważą oferty za kyle'a korvera.

Korver, dieng i pick juz nieaktualni. Cavs wysłuchaja kazdej oferty, ale raczej zakonczyli handlowanie. Mozna skladac oferty za kevina, mccolluma czy nawet sign and trade lebrona ale raczej wszyscy trzej zostaja na kolejny sezon:)

Użytkownik january edytował ten post wczoraj, 21:33
Czytelnie ;)

#14 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 8817 postów

Napisano 16 maj 2018 - 19:11

Los Angeles Lakers update vol34780

1) SnT Cousinsa

2) optin Redicka + trade

3) Theis - za wysoką cenę

4) Valentine  - za wysoką cenę

5) D.Jones

6) 4xfuture 2nds za tegoroczny pick

7) tradeup w drafcie (obecne picki : 35,38,40,45,49,54)

8) Bolden - za wysoką cenę

Nic innego nie mam ;-)

Interesuje mnie marsz w górę draftu.

Użytkownik january edytował ten post 16 maj 2018 - 23:49

#15 tangiers

tangiers

Starter

• Użytkownik
  • 508 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 maj 2018 - 21:17

MIAMI HEAT

- Bojan Bogdanovic na blocku. cena minimalna 1st rounder.

Użytkownik tangiers edytował ten post 18 maj 2018 - 19:41

beGM - Miami Heat

Proste przyjemności, najcenniejszy towar.

http://kosynierzy.info/  - strona kibiców koszykarskiego Śląska Wrocław, https://twitter.com/tangiers23

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych