Skocz do zawartości

FPL 2017/18


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, zwiększam do 13, dołączajcie.

 

+ szukamy jeszcze jednej osoby. 

 

Matku, jak będzie obrona United wyglądała w tym sezonie? Zgaduję, że Valencia i Bailly to pewniaki, a obok nich? Lindeloff czy Smalling? No i Mou wreszcie się dowiedział kim jest Shaw? 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Co do FPL to polecam spróbować draftu, szału nie ma, interfejs wymaga dopracowania, ale założenie na mega plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matku, jak będzie obrona United wyglądała w tym sezonie? Zgaduję, że Valencia i Bailly to pewniaki, a obok nich? Lindeloff czy Smalling? No i Mou wreszcie się dowiedział kim jest Shaw? 

Shaw ma dostać szansę, ale pojawiła się plota, że mają być jeszcze dwa transfery - jeden z nich to lewy obrońca. 

 

Obrona? Bailly i Valencia pewniaki. Do tego Jones na bank, zanim się nie połamie, a jako czwarty na ten moment raczej Darmian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jones? Bez zartow Lindeloffem beda grac. Posadzenie go na lawce to bedzie jak przyznanie sie do bledu. United bardziej 3-5-2 czy pojda w 4-2-3-1?

Matku, jak będzie obrona United wyglądała w tym sezonie? Zgaduję, że Valencia i Bailly to pewniaki, a obok nich? Lindeloff czy Smalling? No i Mou wreszcie się dowiedział kim jest Shaw?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Co do FPL to polecam spróbować draftu, szału nie ma, interfejs wymaga dopracowania, ale założenie na mega plus.

A masz jakas lige draftowa z wolnym miejscem bo bym zagral chetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Wrzuciłem Darmiana i ruszyłem na kosza. Mam nadzieję, że jednak zagra.

 

Przypomniało mi się też właśnie, że nie zamieniłem Wijnalduma na Williana zanim wyszedłem. Może kontuzje i sytuacja Cou da mu pewna 11.

 

Nie mam Shevcu. Jak będzie zainteresowanie można zrobić od 2 kolejki. Powinno się dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jones nie wiem jakos nie przemawia do mnie ale jakos nie licze ze United w tym roku zdobeda mistrza

Jones to czołowy przecinak w UK i pewniak w United do czasu, aż Lindelof nie zacznie ogarniać. W rotacji pewniak przed Smallem. Problemem są urazy. 

 

Kurcze. Wrzuciłem Darmiana i ruszyłem na kosza. Mam nadzieję, że jednak zagra.

Na 99% powinien grać. 

@Maciek

 

Zapisałeś się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż. Biurokratyzm pełną gębą.

 

?

 

Co pełną gębą? 

 

Lubię porządek, to raz. A liczba uczestników jest w sam raz, żeby każdy zagrał z każdym po tyle samo spotkań. O to mi chodziło od początku.

 

Dwa, napisałeś <10 minut przed deadlinem. Mała szansa, żebym rozszerzył w tym czasie ligę i żebyś jeszcze dołączył. Nie odświeżam forum co minutę. Temat wisi od 5 dni, a wysyp pojawił się po wczorajszym okrojeniu ligi, gdy ludzie przestali dołączać. Do wczorajszego wieczora mieliśmy problem ze znalezieniem dziesiątki graczy, w ciągu doby liczba chętnych się podwoiła.

 

Można założyć jeszcze ligę klasyczną bez ograniczeń osobowych. Pierwsza kolejka się do niej wliczy, przynajmniej w poprzednich latach tak było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.