Skocz do zawartości

FPL 2017/18


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w kwestii FPLa można mieć pretensje przede wszystkim do siebie. 

 

Ja zrobiłem szybko #lacazetteout i nie żałuję.

 

Musiał bym to traktować o wiele, wiele poważniej żeby mieć jakieś pretensje.

Ot tak humorystyczna sytuacja jakich w każdym sezonie wiele. 

 

Tak, dokładnie, musiałbym mieć pretensje do siebie, bo chciałem go wstawić do 1szego składu za Noble'a, ale miałem bardzo dobry powód, dla którego nie zdążyłem - nie chciało mi się wstawać z łóżka w sobotę aż do obiadu. Taka hierarchia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lol, a ja na ogonach siedze zamiast od razu skorzystać  :moon:

 

Jeśli się nie wstrzeliłeś całkiem w skład, lub nie czułeś się do niego przywiązany jak ja :D to teraz jest dobry moment żeby dzikiej karty użyć. Jest przerwa na reprezentację więc może się okazać, że kilku graczy wróci ze zgrupowań z jakimiś urazami. Mniej lub bardziej groźnymi. Wtedy masz komfort, że Ci to lotto, bo sobie bezkarnie możesz wymieniać aż do rozpoczęcia GW4.  No właśnie, jak dopiero zaczynasz to podkreślam, że raz aktywowana WC działa na cały okres pomiędzy kolejkami. Więc możesz sobie wymienić całą 15, ale to i tak Cię nie ogranicza i na drugi dzień możesz dalej graczy zmieniać bez kary. Dowolna ilość zmian dopóki nie padnie deadline następnej kolejki.

 

aaa, tylko nie pomyl wild card z free hit, które w tym roku wprowadzili i ja się prawie dałem nabrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest dobry moment żeby dzikiej karty użyć.

Raczej nigdy nie jest dobrze używać wild w 3 gameweeku.

Za dużo jest znaków zapytania na następne kolejki.

Wszystkie chipsy trzeba szanować i to bardzo bo to za duże handicapy w ta zabawę szczególnie jak się ją dość poważnie traktuje.

Sezon jest dlugi i zazwyczaj zapał u większości a tym samym takie tematy umierają gdzieś koło lutego, było tak w poprzednich latach będzie pewnie i teraz także luzujcie cycki i przede wszystkim grajcie do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to jest na jedną kolejkę raptem i potem wszystko wraca do starego składu.

 

To co opisujesz to jest "free hit" ;)

 

To co ja opisałem to "wildcard". Wchodzisz w transfery, wymieniasz tylu zawodników ile chcesz i nad składem klikasz "wildcard" (pisze z pamięci więc możliwe, że coś pomyliłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nigdy nie jest dobrze używać wild w 3 gameweeku.

Za dużo jest znaków zapytania na następne kolejki.

Wszystkie chipsy trzeba szanować i to bardzo bo to za duże handicapy w ta zabawę szczególnie jak się ją dość poważnie traktuje.

Sezon jest dlugi i zazwyczaj zapał u większości a tym samym takie tematy umierają gdzieś koło lutego, było tak w poprzednich latach będzie pewnie i teraz także luzujcie cycki i przede wszystkim grajcie do końca :)

Ale ja uzywam po meczach reprezentacji, po zamknieciu okna transferowego, kiedy mniej wiecej wszystko wiemy. U mnie jest dramat i ten zespol musi ruszyc do przodu. Inaczej zapowiada sie drugi z rzedu najgorszy sezon w fpl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.