Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak z ciekawości - ile Zhaire trafił deep 3s, skoro ma 14 do momentu MM (a wczoraj żadnej deep 3 nie było), że używasz takiego argumentu? Od kiedy 0.5 trójki na mecz, taka sobie mechanika i 72%FT w wieku (prawie) 19 lat to zadatki na ''kapitalnego'' shootera na obwodzie? Lepszy gracz w obronie od Smarta to też właściwie jeden z najlepszych 4-5 obrońców na pozycjach 1-3 w lidze, a Ty piszesz, że ''powinien być lepszy''.
 
Oczywiście Zhaire to bardzo fajny prospekt, ale znowu dużo przesady w opisie, bo Ci się podoba. Tak naprawdę sensowna opcja dla Sixers, ale brak rzutu i brak pozycji w NBA na ten moment mogłoby powodować, że nie łapałby się nawet do rotacji. I to kalkulacja, którą przeprowadzi praktycznie każdy zespół z miejsc 10-14. On na ten moment gra jak skrzydłowy, nie guard, ale gdyby miał w NBA grać na SF to ten jego atletyzm już tak nie imponuje. I tak dalej.

 

Też jak spojrzałem na technikę rzutu, to byłem trochę zaskoczony opinią Januarego.

 

+ np. na the stepien mieli do niego zastrzeżenia w teamD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starcie sezonu Duke ograło Michigan State bez Bagleya, więc też nie mam pojęcia. :smile:

Rok temu odpadli bardzo szybko i chyba głupio uwierzyłem, że Miles Bridges został na uczelni po to, żeby coś udowodnić i udowodni. Zrobili bardzo dobre 17-3 w Big Ten w tym sezonie, chociaż nie wygrali turnieju konferencji. No i Duke w tym roku kalendarzowym było tylko 13-6.  

 

Wiem, że Syracuse ma kozacką obronę, ale żeby Miles Bridges był 1-8 z gry? Dobrze, że cokolwiek zbierają na atakowanej desce, bo byłoby po meczu. W pierwszym spotkaniu też się męczyli. Teraz postawiłbym na Duke aż do Final Four. No trudno, może będzie jakaś sensacja.

Mi wyszedł finał Michigan z Michigan State, ale bardziej dla emocji. Bridgesa lubię od zeszłego turnieju. Druga połowa z Syracuse powinna być ciekawa. Coś jeszcze dziś warto o ludzkiej godzinie?

Po meczu Michigan State z Syracuse możesz popatrzeć na Roberta Williamsa w starciu z North Caroliną, ale jeżeli chodzi o prospekty, to już dzisiaj nie będzie co oglądać. Chyba, że chcesz zobaczyć historyczny pierwszy mecz 16 rozstawienia w 2 rundzie:)

 

Ja nie będę oglądał drugiej połowy. Po osiem celnych rzutów każdej z drużyn w pierwszej połowie to jak dla mnie wystarczająco dużo:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie są szanse na Milesa z 11 pickiem, Pistons powinni wyprzedzić Lakers, a to byłby super fit dla Sixers. Ale ktoś musiałby się skusić na Sextona/Knoxa/Alexandra wcześniej.

Yup, jego procenty, rozwój dotychczasowy rzutu na przestrzeni sezonu, rozwijający się pullupJ oraz fakt, iż bez różnicy mu czy rzuca deep czy ncaa3s to zadatki na kapitalnego shootera na obwodzie.

To jest poziom ''może będzie rzucać dobrze, może nie, ciężko przewidzieć''. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zhaire był przymierzany za rok i w paru mockach widać ze ktoś go dopisuje.

 

Niech zostanie tak do 26 miejsca i będę zadowolony.

Spurs mogą wylecieć z po dalej poprzez twardy terminarz i do potwierdzenia aż 8 wygranych ale rowniczesnue mogą cisnąć na 3-4 seed.

 

Ptb nadal tez ciśnie Wiec będzie ciężko ale spurs Walczy aby uniknąć 1-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś się zmieniło jeżeli chodzi o Bagleya? Wiem, że jak Duke zaczęło grać gorzej a on opuścił kilka meczów to niektórzy zaczęli go zrzucać niżej w mockach, ale tak naprawdę cały sezon to top3 pick, chyba, że ktoś bardzo lubi Jacksona, i potencjalnie wyżej jeżeli ktoś szuka czegoś innego niż center-scorer i guard-playmaker.

 

Zwłaszcza że pomimo wszystkich negatywów o Coachu K wiadomo było że Duke mając tyle talentu nie wtopi na wczesnym etapie MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niektórzy zaczęli stawiać wyżej Bambę czy Portera z w/w przyczyn, ale od samego startu sezonu wiadomo że nie ma szans żeby realnie ktoś robiący jako freshman 20-10 na chorych procentach w potencjalnym mistrzu NCAA wyleciał poza top4.

 

A co do porównania z Aytonem i Donciciem to jeżeli chodzi o potencjał to jest podobna półka, Ayton ma lepszy size i lepszy skillset, Doncic ma chyba teraz jakieś problemy zdrowotne ale pod względem poziomu jest najlepszym graczem dostępnym w drafcie od czasów AD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w lutym miał super mecze z CSKA i Pireusem, potem miał gorsze występy, a ostatnio miał chyba jakąś przerwę.

 

Tak czy siak, 17-5-5 w 26 minut na 61%ts to byłyby znakomite statystyki w NCAA, a co dopiero na dużo wyższym poziomie w Eurolidze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.