Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

7ka o najlepszej przyczepności - pomoc w wyborze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michał-K

Michał-K
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 12:42

Witam

Chciałbym zakupić wymiarową 7tkę skórzaną (firma nie jest tu zbyt istotna) cena tak do 200 zł,  która posiada jak najlepszą powierzchnie chwytu. Wzrost przy 192 cm pozwala mi spokojnie wsadzać, ale problem z obecnym wytartym już gumiakiem, przy ostatniej fazie skoku uniemożliwia mi utrzymanie jej jedną ręką ( mam dość małą dłoń jak na swoj wzrost ) . Sprawdzałem w sklepach stacjonarnych 250tkę, 500tkę, oraz gold'a spaldinga i chwyt jest w porządku, ale czy zewnętrzna powłoka wytrzyma długo na tartanie?

Prosiłbym o pomoc 

Pozdrawiam 

Najlepszy sklep koszykarski

#2 delfin

delfin

Starter

• Użytkownik
  • 789 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 22:04

Miałem 500tkę i wytrzymała mi średnio intensywne 1,5 roku na tartanie zaczem chwyt znacząco się pogorszył,ale i tak nie było źle

#3 Borys

Borys

Administrator

• Admin
  • 1512 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 08:54

Polecam TF-500, Golda nie bierz to jest niby następca Tack-Soft Pro, ale piłeczka nie jest już tak dobra. 

Pozdrawiam
Borys
Wspieraj forum i rób zakupy w naszym sklepie > SKLEPKOSZYKARSKI.PL

#4 Michał-K

Michał-K
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 02 wrzesień 2017 - 10:13

Dzięki, czyli Tack odpada. Borys a jak wygląda sprawa z grip control'em, którym grałeś? Porównując grip controla do 500tki, którą byś wybrał? Ceny mają podobne. Pozdrawiam

P.s.

Jest różnica jakościowa w piłkach sprzedawanych w próżniowych foliach a w piłkach w obudowanym kartonie?

Użytkownik Michał-K edytował ten post 03 wrzesień 2017 - 08:53

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych