Skocz do zawartości

Kyrie w Celtics


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Ma 25 lat, będzie wchodził w swój prime to chyba mogę liczyć, że stanie się lepszy niż jest teraz? W obronie chociaż lekka poprawa, playmaking mógłby poprawić. Zobaczymy jak to się ułoży.

ja to mysle, ze roznica podstawowa jest taka, ze Cavs biora IT taki jaki jest z dobrodziejstwem inwentarza, i jest OK (rozegral 6 sezonow), Boston liczy, ze sie Kyrie zmieni (rozegral 6 sezonow). miedzy nimi, jest 2 lata roznicy (wiem, szokujace).

Cavs nie biora go po to, zeby mu dawac maxa, tylko bardziej, ze jego kontrakt spada za rok, moga zobaczyc co zrobi James i szukac najlepszego rozwiazania dlugoterminowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Crowdera, koleś to bardzo dobry starter (15ppg na 61%ts + bardzo dobra obrona) za free, jak ktoś oczekuje stopera na LeBrona (ze trzech typów w lidze) to faktycznie może być rozczarowany, ale dla Cavs to zajebista opcja.

 

Wypisz wymaluj poziom DeMarre Carrolla z czasów jak ely wzdychał do Niego w każdym temacie ;)

 

Wolę Aminu czy MKG, chociaż tego drugiego 13mln kontraktu jak pamiętam, już uważasz za blokadę w drodze po coś lepszego. Pytanie, gdzie jest ta granica za solidnego rolesa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisz wymaluj poziom DeMarre Carrolla z czasów jak ely wzdychał do Niego w każdym temacie ;)

 

Wolę Aminu czy MKG, chociaż tego drugiego 13mln kontraktu jak pamiętam, już uważasz za blokadę w drodze po coś lepszego. Pytanie, gdzie jest ta granica za solidnego rolesa?

 

Crowder to strasznie dumny gosc, ktory na pewno poczul sie ze tak to ujme opluty przez Celtics, licze na to ze bedzie po prostu gryzl parkiet i samym tym wroci do poziomu sprzed roku w obronie

 

i szczerze mowiac ja osobiscie wole Crowdera od Aminu czy MKG z prostego powodu - kozakiem w ataku nie jest, ale z czystej pozycji trafi, a przy tamtych dwoch nie jest tak pieknie, zwlaszcza MKG jakby mial rzucac jakis decydujacy rzut to bedac fanem druzyny w ktorej gra bym przezywal mini atak serca, a w obronie przepasci nie ma to nie jest roznica miedzy slabym obronca i dobrym, a miedzy dobrym i bardzo dobrym/nieco lepszym +tak jak mowie, wierze ze wkurzony Crowder to bedzie dobry Crowder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisz wymaluj poziom DeMarre Carrolla z czasów jak ely wzdychał do Niego w każdym temacie ;)

 

Wolę Aminu czy MKG, chociaż tego drugiego 13mln kontraktu jak pamiętam, już uważasz za blokadę w drodze po coś lepszego. Pytanie, gdzie jest ta granica za solidnego rolesa?

co do MKG, to chyba nie chodziło o sam jego kontrakt, a o fakt, że Charlotte ma same takie kontrakty. w stylu - jedna taka umowa nie robi problemu, ale jak Twoje całe salary to Batumy, Zellery, Gilchristy i Marviny Williamsy za kilkanaście milionów (Batum chyba nawet więcej), to już przypał, bo nie masz pola manewru.

 

pisałem to sporo razy, takie kontrakty jak ma się zbudowany zespół są do przełknięcia, jak się gra o nic, trzeba się wzmocnić w przyszłości, a daje się kilkanaście milionów na kilka lat ludziom pokroju Tony Snella to jest błąd, bo potem tych milionów zawsze brakuje bo jakiś GM nie chciał stracić typka z rotacji myśląc, że bez niego nie zrobi playoffów czy coś.

 

ale zarówno Aminu i MKG są słabsi od Crowdera, fajnie jest pograć 5 vs 5 w ataku jednak.

 

a Carroll to był dobry grajek dopóki się nie połamał w Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadłem i się udławiłem.

 

No MKG dla mnie najlepszy z tej trójki. W defensywie jest przekotem jakby nie patrzeć.

 

A zerknąłem do tej legendarnej tabelki, która posłużyła do tezy, że CP3 overrated w defensywie i minusowy w obronie Bradley. No i wyobraźcie sobie, że Crowder tam też jest na minusie. I gdzie teraz jest wasz cyferkowy bóg? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No MKG dla mnie najlepszy z tej trójki. W defensywie jest przekotem jakby nie patrzeć.

 

A zerknąłem do tej legendarnej tabelki, która posłużyła do tezy, że CP3 overrated w defensywie i minusowy w obronie Bradley. No i wyobraźcie sobie, że Crowder tam też jest na minusie. I gdzie teraz jest wasz cyferkowy bóg? ;)

No właśnie

Jedynie gdzie jest na minusie to PT-PM

 

U Engelmanna w czystym RAPM jest 9 w lidze i ma DRAPM plus 1,8

W DRPM ma 1,69

Jedynie w PT-PM ma lekki minus

 

A wg Synergy to ma rewelacyjne statystyki

Wg SVU podobnież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crowder to strasznie dumny gosc, ktory na pewno poczul sie ze tak to ujme opluty przez Celtics, licze na to ze bedzie po prostu gryzl parkiet i samym tym wroci do poziomu sprzed roku w obronie

 

i szczerze mowiac ja osobiscie wole Crowdera od Aminu czy MKG z prostego powodu - kozakiem w ataku nie jest, ale z czystej pozycji trafi, a przy tamtych dwoch nie jest tak pieknie, zwlaszcza MKG jakby mial rzucac jakis decydujacy rzut to bedac fanem druzyny w ktorej gra bym przezywal mini atak serca, a w obronie przepasci nie ma to nie jest roznica miedzy slabym obronca i dobrym, a miedzy dobrym i bardzo dobrym/nieco lepszym +tak jak mowie, wierze ze wkurzony Crowder to bedzie dobry Crowder

Statystyki są przeciwko Tobie. MKG(47% z gry)>Crowder(43%). Wychodzi na to, że lepiej, aby z czystej pozycji rzucał MKG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Play-Type Data.pdf


Tu masz porównanie Bradley vs Jae za zeszły sezon wg synergy zwłaszcza iso pokazuje kto jak broni 1 na 1 . A spotup jak na dystansie

Mam wątpliwości do obrony pnr ale bo czasem ciężko mi powiedzieć dlaczego ktoś to akurat zapisał jako obrona pnr handler a czasem jako off-screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne statystyki, ale już na początku zauważyłem, że te bardzo lubią Crowdera i wykazywałem co zapewne sam dobrze wiesz, że często zdarzają się aberracje w większym lub mniejszym stopniu, bo to mimo wszystko tylko liczby.

 

Bradley będzie miał możliwość się sprawdzić w trudnym i wymagającym otoczeniu, lubię go, cenię, ale mam mimo to wątpliwości czy da radę w Pistons potwierdzić jakość jakiej się od Niego oczekuje. Crowder wciąż będzie wygodnym elementem mocnego teamu, więc jego statystyki pewnie nie spadną.

 

Po tej dyskusji, gdzie byłem w zdecydowanej mniejszości mogę podtrzymać swoje zdanie, że Jae jest trochę sportowo przeceniany. Ale oczywiście mogę się mylić w swoim osądzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki są przeciwko Tobie. MKG(47% z gry)>Crowder(43%). Wychodzi na to, że lepiej, aby z czystej pozycji rzucał MKG.

 

86 w nicku to rozumiem nawiazanie do tego, ze rozumiemy gre i statystyki nadal jak w '86?

bo wiesz Curry np tez mial teraz ledwo ledwo ale PONIŻEJ 47% z gry, a wiec idąc Twoja logiką wychodzi na to ze lepiej aby z czystej pozycji rzucal MKG niz Curry :/

 

edit:

aha i nawet sobie spojrzalem, ogolnie wydaje mi sie tez ze na ogol sprawdza sie ostatni sezon a nie srednia z calej kariery, no bo zawodnicy sie rozwijaja, jestes tak dobry jak twoj ostatni sezon (mecz) itp...

 

i w 2016/17 to wygladalo tak

1iRh0QZ.png

 

takze jak widzisz nie tylko te Twoje "z gry" to roznica zaledwie 1,4 %, to Jae lepiej rzucal za 2, lepiej rzucal za 3, lepiej rzucal ft ;)

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

86 w nicku to rozumiem nawiazanie do tego, ze rozumiemy gre i statystyki nadal jak w '86?

bo wiesz Curry np tez mial teraz ledwo ledwo ale PONIŻEJ 47% z gry, a wiec idąc Twoja logiką wychodzi na to ze lepiej aby z czystej pozycji rzucal MKG niz Curry :/

 

edit:

aha i nawet sobie spojrzalem, ogolnie wydaje mi sie tez ze na ogol sprawdza sie ostatni sezon a nie srednia z calej kariery, no bo zawodnicy sie rozwijaja, jestes tak dobry jak twoj ostatni sezon (mecz) itp...

 

i w 2016/17 to wygladalo tak

1iRh0QZ.png

 

takze jak widzisz nie tylko te Twoje "z gry" to roznica zaledwie 1,4 %, to Jae lepiej rzucal za 2, lepiej rzucal za 3, lepiej rzucal ft ;)

 

Obydwaj nie są wybitnymi strzelcami, a Curry ma taką skuteczność, bo odpala mnóstwo rzutów po przekroczeniu połowy  :playful: Swoją drogą MKG mógłby potrenować rzuty za trzy, bo jest kiepściutki w tym elemencie.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT się nacieszył graniem z Haywardem niema co :P słowem koleś kolejny raz jest traktowany jak jakiś odpad a ludzie dalej zdziwieni, widać nawet w obecnej nba obrona taka zbędna nie jest, plus jak mówił Jerry wzrostu nie nauczysz. Patrząc ile osób jedzie po C's na podstawie tej wymiany musi to znaczyć że jednak oni ją wygrali :P W obecnej sytuacji i z faktem że Irving w Cle nie chciał zostać to chyba jedna dobry ruch dla obu stron, nie mówiąc już ile Gilbert przyoszczędził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT się nacieszył graniem z Haywardem niema co :tongue: słowem koleś kolejny raz jest traktowany jak jakiś odpad a ludzie dalej zdziwieni, widać nawet w obecnej nba obrona taka zbędna nie jest, plus jak mówił Jerry wzrostu nie nauczysz. Patrząc ile osób jedzie po C's na podstawie tej wymiany musi to znaczyć że jednak oni ją wygrali :tongue: W obecnej sytuacji i z faktem że Irving w Cle nie chciał zostać to chyba jedna dobry ruch dla obu stron, nie mówiąc już ile Gilbert przyoszczędził

Łatwiej jest mi wymienić pozytywy z tego ruchu płynące dla Cavs, niż Bostonu. :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest tak, że w Bostonie uznali, że pick Nets stał się mniej cenny niż pick Lakers? Dyskutujemy o tym, że Boston stracił szansę na C z przyszłego draftu a może im wyszło z wyliczeń, że i tak go trafią z pickiem 2-5 od Lakers. Sądzę, że z oceną tego transferu musimy jeszcze długo poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.