Skocz do zawartości

Forum Awards 2007


PI3TR45

nie piję bo palę  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. nie piję bo palę



Rekomendowane odpowiedzi

MVP

  • Van [/*:m:31cx4l3g]
  • josephnba [/*:m:31cx4l3g]
  • KarSp [/*:m:31cx4l3g]
.

 

NBA Profesor

  • josephnba [/*:m:31cx4l3g]
  • lorak [/*:m:31cx4l3g]
  • Maxec [/*:m:31cx4l3g]
.

 

DPOY

  • KarSp [/*:m:31cx4l3g]
  • Van [/*:m:31cx4l3g]
  • kore [/*:m:31cx4l3g]
.

 

MIP

  • Kily [/*:m:31cx4l3g]
  • antek [/*:m:31cx4l3g]
  • Lucasso [/*:m:31cx4l3g]
.

 

6th Man Award

  • lorak [/*:m:31cx4l3g]
  • Maxec [/*:m:31cx4l3g]
  • PI3TR45 [/*:m:31cx4l3g]
.

 

Firestarter

  • kore [/*:m:31cx4l3g]
  • KarSp [/*:m:31cx4l3g]
  • Kily [/*:m:31cx4l3g]
.

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Jmy [/*:m:31cx4l3g]
  • Mich@lik [/*:m:31cx4l3g]
  • PI3TR45 [/*:m:31cx4l3g]
.

 

Avatar Maker

  • PI3TR45 [/*:m:31cx4l3g]
  • Mich@lik [/*:m:31cx4l3g]
  • Fartman [/*:m:31cx4l3g]
.

 

Walls Maker

  • Fartman [/*:m:31cx4l3g]
  • jazzmen [/*:m:31cx4l3g]
  • k0be [/*:m:31cx4l3g]
.

 

Pasożyt

brak typów

 

Albatros

travcka [/*:m:31cx4l3g]Maciek [/*:m:31cx4l3g]loqsh1 [/*:m:31cx4l3g].

 

Funny Gay Award

  • Mich@lik [/*:m:31cx4l3g]
  • Jmy [/*:m:31cx4l3g]
  • Me Myself and I [/*:m:31cx4l3g]
.

 

ROTY

  • 2k4 [/*:m:31cx4l3g]
  • Fan [/*:m:31cx4l3g]
  • cieglo [/*:m:31cx4l3g]
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek dzieki za głos na MIPa- wszystkiego bym sie spodziewał, ale MIPa (i Walls makera) nigdy Wink

 

A ROTY? Razz Wink

 

PS. ja 6th mana też nie, przynajmnej przy obecnej aktywnośc(dz Zmaziuu :*. inny którzy na mnie oddali lub oddadzą głoś także :* )

ROTY nie moge, bo nie mam czerwonej erki Razz
z MIP rzeczywiście zagwozdka ale na ROTY masz jeszcze szansę - pamiętam jak loqsh1 kiedyś rozbrajająco pisał przy wynikach (gdzie na liście typowanych było kilka nazwisk nie-rookies), "widać, kto ma r przy nazwisku a kto nie" :lol:

 

co do 6th Mana to wydaje mi się, że nie tyczy się tylko liczby postów ale także pozycji na forum, w znaczeniu, że jest się tuż za MVP...tym bardziej ciekawi mnie zatem kore, który danpa dał i w głosowaniu na MVP, i na 6th Mana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz czesciej podrozuje po innych forach niz... forum jeziorowcow:) az trafilem na to glosowanie ale mysle ze poki co nie oddam glosu bo byloby to nie fair gdybym ocenil wszystkich przez pryzmat "naszego" forum:)

 

zatem w tym roku sobie odpuszcze. moze w przyszlym bede aktywniejszy wszedzie i zapoznam sie bardziej ze wszystkimi ale poki co mam malo czasu i jest jeszcze jedno ogolne forum o nba gdzie jestem troche dluzej i choc atmosfera jest... mniej przyjemna niz tutaj ostatnio, jakos ciezko tak odpuscic tamto:)

 

to tyle w sumie z mojej strony. fajnie ze gdzieniegdzie zostalem zauwazony i pomimo udzielania sie tylko w 1 forum dostalem troche glosow:)

 

pozdro dla wszytskich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów komentowane jest coś co wyszło ode mnie więc wyjaśnię ;)

Oddałem ten głos na ciebie głównie z tego względu, że w porównaniu z sytuacją sprzed poprzedniego głosowania wg mnie poszedłeś do przodu, wtedy z tego co pamiętam mało się udzielałeś, a już na pewno mniej niż teraz, a na dodatek widze zarówno postęp w tym co piszesz o koszykówce jak i w twojej łagodniejszej postawie względem tych którzy cię atakują or sth :)

 

Jesteś tam na trzecim miejscu bo na pierwsze nie zasługujesz ( :P ) z definicji, ale na trzecie akurat, żebym mógł zasygnalizować iż widzę znaczący postęp twojej osoby w kierunku użytkownika idealnego, ciekawe dyskusje, ograniczenie prywaty i jej ignorowanie itd.

 

Tyle wyjaśnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tam na trzecim miejscu bo na pierwsze nie zasługujesz ( :P ) z definicji, ale na trzecie akurat, żebym mógł zasygnalizować iż widzę znaczący postęp twojej osoby w kierunku użytkownika idealnego, ciekawe dyskusje, ograniczenie prywaty i jej ignorowanie itd.

 

Tyle wyjaśnień

Kurde starzeje sie, gdzieś zanika ta buńczuczna buta... trzeba to zmienic bo zadnego głosu na pasozyta nie dostanę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • josephnba [/*:m:362kqzmd]
  • Szak [/*:m:362kqzmd]
  • Van [/*:m:362kqzmd]
Jeszcze wspomnieć należy KarSpa, Arka i Jazzmena no i Michalika za świetną robotę z newsami na głównej.

 

NBA Profesor

  • josephnba [/*:m:362kqzmd]
  • Greg00 [/*:m:362kqzmd]
  • antek [/*:m:362kqzmd]
Antek może być dla Was zaskoczeniem, ale pamiętam dyskusje o NBA ze zlotu w Lublinie i on zawsze wszystko wiedział i często sam zaczynał temat :) Dodatkowo chciałbym wyróżnić ignazza, Maxeca i loraka.

 

DPOY

  • josephnba [/*:m:362kqzmd]
  • KarSp [/*:m:362kqzmd]
  • Szak [/*:m:362kqzmd]
Panowie nie dość, że nie odpuszczają to jeszcze zawsze walną rozsądnym i rzeczowym argumentem co nie zawsze ma miejsce na tym forum wśród innych osób, które też nie odpuszczają ;)

 

MIP

  • Graboś [/*:m:362kqzmd]
  • heronim [/*:m:362kqzmd]
  • Manhatan94 [/*:m:362kqzmd]
Graboś z kiedyś obojętnego mi forumowicza nagle stal się jednym z najchętniej czytanych, już niezależnie od tematu, a w tym gronie jest tylko kilka osób. Heronim kiedyś w ogóle mało sie udzielał a teraz trudno znaleźć mało sensowne posty jego autorstwa. Manhatan z racji wieku miał trudne początki ale w tym roku naprawde wyrobił się zwłaszcza w porównaniu z pierwszymi postami.

 

6th Man Award

  • Maxec [/*:m:362kqzmd]
  • danp [/*:m:362kqzmd]
  • artek [/*:m:362kqzmd]
Chciałbym też wyróżnić Grega00, Kraszkę, ignazza, tomaszana i Gimmie'go.

 

Firestarter

  • Jmy [/*:m:362kqzmd]
  • Maciek [/*:m:362kqzmd]
  • pitti_8 [/*:m:362kqzmd]
Kłótnie pomiędzy tą trójką, wzajemne rzucanie obelg i prowokowanie się niestety już kilkakrotnie psuły atmosferę na forum i utrudniały życie moderatorów. Szkoda, że nikt nie potrafi odpuścić. Dodatkowo pitti popisał się niezłym podejściem do ostrzeżeń.

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Fartman [/*:m:362kqzmd]
  • KarSp [/*:m:362kqzmd]
  • Kily [/*:m:362kqzmd]
Fartman za sam-wie-co w lipcu, KarSp za dużo rzeczy i Kily za pomoc ze stremami i ich pobieraniem. Do tego chcę bardzo podziękować Borysowi, Kraszce, Pietrasowi, Carterowi i chwwd za różne drobne przysługi, niejednokrotne i bezinteresowne. I dodatkowo dzięki dla Jmy'ego za LP którego wprawdzie nie używałem, ale wykonuje kawał dobrej roboty która wszystkim się przydaje.

 

Avatar Maker

  • josephnba [/*:m:362kqzmd]
  • Key [/*:m:362kqzmd]
  • loqsh1 [/*:m:362kqzmd]
Nikt ostatnio nie robi avatarów albo sie z tym nie afiszuje, więc znowu nagradzam osoby z avatarami, które mi sie najbardziej podobają (co do Josepha to mam na myśli ten poprzedni z Jordanem, co tak długo nosił). Dodatkowa nagroda dla mnie za piękny avatar ;))

 

Walls Maker

  • Fartman [/*:m:362kqzmd]
  • jazzmen [/*:m:362kqzmd]
  • Kraso [/*:m:362kqzmd]
Fartman jak zwykle bez wątpliwości numer jeden. A styl Jazzmena bardzo mi sie podoba. Gdzie sie podziała reszta tapeciarzy? :(

 

Pasożyt

  • KarSp [/*:m:362kqzmd]
  • PI3TR45 [/*:m:362kqzmd]
  • KaBe [/*:m:362kqzmd]
KarSpa za celowe i złośliwe przekręcanie mojej ksywki jako w sumie już jedyna osoba na tym forum, która to robi (poza tym chamie kartka świąteczna przyszła po świętach ;) ) i Pietrasa za obijanie się pół roku (!!!) z sam-wie-czym ;)) A KaBe same głupoty o Sixers ostatnio wypisuje :P

 

Albatros

  • travcka [/*:m:362kqzmd]
  • loqsh1 [/*:m:362kqzmd]
  • Jmy [/*:m:362kqzmd]
Travcka to niekwestionowany król tego działu. Jego tematy to legenda.

 

Funny Gay Award

  • loqsh1 [/*:m:362kqzmd]
  • Fartman [/*:m:362kqzmd]
  • Qba [/*:m:362kqzmd]
Loqsh1 swoimi niektórymi wpisami i poczuciem humoru rozwala mnie. A Fartman z Qbą za jajca w Rzymie.

 

ROTY

  • 2k4 [/*:m:362kqzmd]
  • JaBoOl [/*:m:362kqzmd]
  • Fan [/*:m:362kqzmd]
2k4 zdecydowanie faworytem, myślałem, że jest tu wiele dłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarSpa za celowe i złośliwe przekręcanie mojej ksywki jako w sumie już jedyna osoba na tym forum, która to robi (poza tym chamie kartka świąteczna przyszła po świętach ;) )

a) Fart i Loqsh budzić się :D

B) jakie przekręcnaie?jak można przekrecić z Monty na Gumbi? używam wersji old school, bo ten po prostu jest teraz w modzie. 8)

c) podziękuj PP, nie moja wina ze nie sa w stnaie dostarczyć kartki w 5 dni roboczych wiedząc ze idzie na święta :?

d) kiedyś mi obiecałeś pasożyta, słowo dotrzymane. :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbi

 

 

GumbolGumbolGumbolGumbololGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbol

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbiGumbi

 

 

GumbolGumbolGumbolGumbololGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbolGumbol

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Gumbi nie martw sie bo KarSp to nabijacz nabijacz nabijacz nabijacz nabijacz nabijacz ...nabijacz :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • danp [/*:m:dt382k8g]
  • josephnba [/*:m:dt382k8g]
  • Van [/*:m:dt382k8g]
Na forum jestem raczej krócej niż dłużej, ale mam wrażenie że właśnie te osoby zasługują na MVP (czyt. ich posty czyta się najlepiej ;))

 

NBA Profesor

  • Szak [/*:m:dt382k8g]
  • Monty [/*:m:dt382k8g]
  • Van [/*:m:dt382k8g]
Podobniej jak wcześniej. Ich posty czyta się chyba najlepiej i wydaje się, że ich wartość zasługuje na wyróżnienie ;) (jest kilka innych osób, niestety miejsca tylko 3...)

 

DPOYbrak typów

 

MIPbrak typów

 

6th Man Award

  • danp [/*:m:dt382k8g]
  • Graboś [/*:m:dt382k8g]
  • Greg00 [/*:m:dt382k8g]
Takie mam wrażenie.

 

Firestarter

  • kore [/*:m:dt382k8g]
  • Maciek [/*:m:dt382k8g]
  • Jmy [/*:m:dt382k8g]
...nic do nikogo nie mam i nie uważam, że jest to jakaś 'zła' kategoria po prostu:

- kore: czytając jego posty odniosłem wrażenie, że zasługuje na miejsce w tej trójce + miałem przyjemność wymiany kilku postów na innym forum...

- Maciek, Jmy- tematy, które założyli ostatnio zadecydowały o umieszczeniu ich tutaj ;) osobiście nic do nikogo nie mam- kogoś należało tu umieścić, a wśród stada grzecznych forumowiczów ci trzej panowie troszkę się wyróżniają (co jest chyba plusem...)

 

Najbardziej pomocny forumowicz.brak typów

 

Avatar Makerbrak typów

 

Walls Makerbrak typów

 

Pasożytbrak typów

 

Albatros

  • Jmy [/*:m:dt382k8g]
  • travcka [/*:m:dt382k8g]
  • 2k4 [/*:m:dt382k8g]
największy problem miałem z numerem 3. ale 2k oprócz tego, że jest wszędzie jest też w Inne ;)

 

Funny Gay Award

brak typów

 

ROTY

2k4 [/*:m:dt382k8g]Jendras [/*:m:dt382k8g]Young Buck [/*:m:dt382k8g]Bo chyba tylko tych rookie zdązylem zauważyć do tej pory na forum.

 

 

Na forum regularnie jestem dopiero od kilku dłuższych tygodni dlatego głosy nie we wszystkichj kategoriach. np. MIP czy DPOY ciężko mi było wybrać dlatego niektóre kategorie pozostają bez głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • josephnba [/*:m:1nm5iwgn]
  • KarSp [/*:m:1nm5iwgn]
  • Greg00 [/*:m:1nm5iwgn]
jakoś i ilość

 

NBA Profesor

  • lorak [/*:m:1nm5iwgn]
  • josephnba [/*:m:1nm5iwgn]
  • Szak [/*:m:1nm5iwgn]
Lorak jak dla mnie za bardzo lubuje się w statystykach, ale wiedzy mu odmówić nie można, Joseph i Szak to też stare wygi z ogromną wiedzą :)

 

DPOY

  • lorak [/*:m:1nm5iwgn]
  • josephnba [/*:m:1nm5iwgn]
  • KarSp [/*:m:1nm5iwgn]
tutaj zwykle oddaje głosy na tych, z którymi najczęściej się nie zgadzam, ale mimo to dyskusje z nimi to przyjemność i wyzwanie

 

MIP

  • Graboś [/*:m:1nm5iwgn]
  • badboys2 [/*:m:1nm5iwgn]
  • Kily [/*:m:1nm5iwgn]
więcej, lepiej itp :wink:

 

6th Man Award

  • Szak [/*:m:1nm5iwgn]
  • danp [/*:m:1nm5iwgn]
  • Maxec [/*:m:1nm5iwgn]
ich posty nawet jeśli nie pojawiają się zbyt często zawsze wiele wnoszą do dyskusji

 

Firestarter

  • Maciek [/*:m:1nm5iwgn]
  • kore [/*:m:1nm5iwgn]
  • Jmy [/*:m:1nm5iwgn]
chociaż trzeba przyznać, że wszyscy trzej w ostatnim czasie dużo spokojniej

 

Najbardziej pomocny forumowicz.brak typów

 

Avatar Makerbrak typów

 

Walls Makerbrak typów

 

Pasożytbrak typów

 

Albatrosbrak typów

 

Funny Gay Awardbrak typów

 

ROTY

  • Jendras [/*:m:1nm5iwgn]
  • 2k4 [/*:m:1nm5iwgn]
  • Air [/*:m:1nm5iwgn]
jakoś tak wyszło przypadkiem, że typuję trzech kibiców Lakers :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasożyt

  1. [*]
KarSp

KarSpa za celowe i złośliwe przekręcanie mojej ksywki jako w sumie już jedyna osoba na tym forum, która to robi (poza tym chamie kartka świąteczna przyszła po świętach ;) )

Kiedy zmienisz xywe spowrotem "Artysto wczesniej znany jako Gumbi"? Czepiasz sie karspa a taka jest prawda ze ludzie jak do gwiazdy sie przyzwyczaja to potem nie moga sie tak latwo przestawic :P

 

 

Dzieki wszystkim za oddane na mnie glosy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Van [/*:m:t099mo72]
  • josephnba [/*:m:t099mo72]
  • Greg00 [/*:m:t099mo72]
Myślę, że dwóch pierwszych nominacji nie muszę tłumaczyć. Trzeciej merytorycznie zresztą też, choć Greg00 lekko za mało pisuje, stąd ewentualne rozterki ;) Ale mam nadzieję, że to go zmotywuje do częstszego udzielania się, bo jest materiałem, by uderzać na pełnoprawnego MVP.

 

NBA Profesor

  • Van [/*:m:t099mo72]
  • lorak [/*:m:t099mo72]
  • Greg00 [/*:m:t099mo72]
Tym razem uznałem, że postawie bardziej na wiedzę faktologiczną, dotyczącą stricte NBA. Miejsca zabrakło dla Josepha, ale jego uważam bardziej na człowieka studiującego grę, stąd przy tej interpretacji tutaj go nie zaliczyłem. Wymieniona trójka wiele o lidze wie, o faktach, wie jak interpretować statsy i wyniki.

 

DPOY

  • Van [/*:m:t099mo72]
  • Maciek [/*:m:t099mo72]
  • josephnba [/*:m:t099mo72]
Van zawsze broni, ile wlezie i można liczyć na to, że nie odpuści merytorycznej dyskusji. To ważne, bo wdając się w nim rozmowę, ma się świadomość, że do sprawy podchodzi rzetelnie. Maciek działa mniej w NBA, ale też (choć często się z nim nie zgadzam), nie odpuszcza. Joseph za to jest przekonujący. Może mniej rzuca liczbami, ale umie pisać i przystępnie wyjaśniać.

 

MIP

  • VeGi [/*:m:t099mo72]
  • lorak [/*:m:t099mo72]
  • Maciek [/*:m:t099mo72]
VeGi za to, że ktoś jeszcze ma chęć pisać o Heat. Lorak mam wrażenie, że ostatnio częściej widoczny, choć mam świadomość, że to, jak ktoś to nazwał, desant ;) Maciek za dział Inne, gdzie od jego przyjścia więcej się dzieje.

 

6th Man Award

  • danp [/*:m:t099mo72]
  • Maxec [/*:m:t099mo72]
  • Greg00 [/*:m:t099mo72]
Osobiście każdego z tych gości chciałbym czytać więcej. To taka jakby klasyka tego forum :)

 

Firestarter

  • kore [/*:m:t099mo72]
  • Jmy [/*:m:t099mo72]
  • master [/*:m:t099mo72]
Masterowi za to, że mu się chce pakować w różne zadymy. Jmy-emu za to, że chcący czy niechcący, zawsze umie jakąś wywołać. A koremu za to, że wychodzi poza skalę pod oboma wymienionymi względami :)

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • loqsh1 [/*:m:t099mo72]
  • PI3TR45 [/*:m:t099mo72]
  • Monty [/*:m:t099mo72]
Loqsh1 za FBL. Od dawna nie musi, a robi :] Pietras też bywa pomocny, gdy zajdzie potrzeba. Ogólnie za bardzo ostatnio chyba nie korzystałem z niczyjej pomocy, ale zagłosowałem jeszcze na Montego, bo dobrze mu patrzy z oczu i pewnie też by pomógł ;)

 

Avatar Makerbrak typów

 

Walls Makerbrak typów

 

Pasożyt

brak typów

 

Albatros

Maciek [/*:m:t099mo72]kore [/*:m:t099mo72]Jmy [/*:m:t099mo72]Tylko czasami trochę spokojniej, panowie.

 

Funny Gay Award

  • gimmie [/*:m:t099mo72]
  • Mich@lik [/*:m:t099mo72]
  • PI3TR45 [/*:m:t099mo72]
Z tymi panami można pożartować. Nie tylko z nimi, ale kogoś trzeba było wybrać :)

 

ROTYbrak typów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • josephnba [/*:m:upbc21qr]
  • Szak [/*:m:upbc21qr]
  • Van [/*:m:upbc21qr]
no dalej oczywiście Karspek i Greguś:)

 

NBA Profesor

  • Maxec [/*:m:upbc21qr]
  • josephnba [/*:m:upbc21qr]
  • Van [/*:m:upbc21qr]
jak zwykle Maksiu no i troche dylematów dalej.

 

(..)

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Greg00 [/*:m:upbc21qr]
  • Szak [/*:m:upbc21qr]
  • loqsh1 [/*:m:upbc21qr]
wypadało by jeszcze podpiąć bardzo wysoko Karla i Jazzmena no i jednego tajnego agenta z Irlandi:P oraz Mich@lika

 

Avatar Maker

brak typów

 

jakoś nie śledziłem ostatnio a przecież nikt nie stworzył nic lepszego odmenie:)

 

Pasożyt

travcka [/*:m:upbc21qr]KarSp [/*:m:upbc21qr]Maciek [/*:m:upbc21qr]wiem ze Trava tylko czeka na te nagrodę a ostatnio bardzo się nawet stara. Nigdy bym nie pomyślał że mozesz lubić Queen. Ja tam wole Czerwone Gitary <wink> 2,3 bo czasem mam wrażenie ze za dużo sie udzielacie;]

 

(..)

 

Funny Gay Award

  • Mich@lik [/*:m:upbc21qr]
  • Monty [/*:m:upbc21qr]
  • Żółw [/*:m:upbc21qr]
No ja może już nie mam takiego opczucia humoru co kiedyś ale za to doceniam tych którzy mnie umią rozśmieszyć;)

 

ROTY

  • 2k4 [/*:m:upbc21qr]
  • Young Buck [/*:m:upbc21qr]
  • elwariato [/*:m:upbc21qr]
co prawda na 3 pozycji kolega rywalizował z Kasią , ale Jazzmani mają pierwszeństwo nie?:P

 

ps

fakt chyba dziadzieje:d sorki zę nie rozdałem wszystkich cukierków <wink>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Van [/*:m:1mlh4ckf]
  • josephnba [/*:m:1mlh4ckf]
  • Monty [/*:m:1mlh4ckf]
Najwyższa forumowa półka, choc Monty troch mało ostatnio pisze.

 

NBA Profesor

  • lorak [/*:m:1mlh4ckf]
  • spabloo [/*:m:1mlh4ckf]
  • Van [/*:m:1mlh4ckf]
lorak u nas na forum jest rzadko, spabloo tez bardzo mało ostatnio, ale ich wiedza imponuje i to trzeba docenic.

 

DPOY

  • Van [/*:m:1mlh4ckf]
  • PI3TR45 [/*:m:1mlh4ckf]
  • KarSp [/*:m:1mlh4ckf]
Duskusja z nimi to wyzwanie.

 

MIP

  • badboys2 [/*:m:1mlh4ckf]
  • artek [/*:m:1mlh4ckf]
  • antek [/*:m:1mlh4ckf]
bb2 głównie pisze na Lakersowym forum, ale otatnio zaczyna odwiedzac inne działy. panowie "a" :wink: ostatnio więcej pisza po dłuższych przerwach, przynamniej takie mam wrażenie.

 

6th Man Award

  • Greg00 [/*:m:1mlh4ckf]
  • danp [/*:m:1mlh4ckf]
  • master [/*:m:1mlh4ckf]
Cała trójka wysoki poziom, ale równie rzadko piszą na forum, szkoda, że tak rzadko.

 

Firestarter

  • Maciek [/*:m:1mlh4ckf]
  • Jmy [/*:m:1mlh4ckf]
  • kore [/*:m:1mlh4ckf]
Wiadomo.. :D

 

Najbardziej pomocny forumowicz.brak typów

 

Avatar Makerbrak typów

 

Walls Makerbrak typów

 

Pasożytbrak typów

 

Albatros

  • Maciek [/*:m:1mlh4ckf]
  • tomaszan [/*:m:1mlh4ckf]
  • travcka [/*:m:1mlh4ckf]
Maciek często pisze w "Inne" i trochę z nim sam dyskutowałem w tematach o piłce nożnej i nie tylko, tomaszan za szefowanie w typowaniach :D, a travcka za ciekawe tematy w tymże dziale.

 

Funny Gay Award

  • Mich@lik [/*:m:1mlh4ckf]
  • kore [/*:m:1mlh4ckf]
  • Kfadrat [/*:m:1mlh4ckf]
:)

 

ROTY

  • 2k4 [/*:m:1mlh4ckf]
  • JaBoOl [/*:m:1mlh4ckf]
  • Fan [/*:m:1mlh4ckf]
Fajnie rozpoczęli swoje forumowe poczynania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • josephnba [/*:m:3jkpj0c9]
  • Van [/*:m:3jkpj0c9]
  • KarSp [/*:m:3jkpj0c9]
Garnett, Pirce, Allen

 

NBA Profesor

  • lorak [/*:m:3jkpj0c9]
  • Maxec [/*:m:3jkpj0c9]
  • spabloo [/*:m:3jkpj0c9]
trzech muszkieterów

 

DPOY

  • Greg00 [/*:m:3jkpj0c9]
  • josephnba [/*:m:3jkpj0c9]
  • Maciek [/*:m:3jkpj0c9]
3

 

MIP

  • heronim [/*:m:3jkpj0c9]
  • Graboś [/*:m:3jkpj0c9]
  • badboys2 [/*:m:3jkpj0c9]
fajnie

 

6th Man Award

  • Maxec [/*:m:3jkpj0c9]
  • Greg00 [/*:m:3jkpj0c9]
  • gimmie [/*:m:3jkpj0c9]
za mało Jazzu

 

Firestarter

brak typów

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

Greg00 [/*:m:3jkpj0c9]karl malone [/*:m:3jkpj0c9]gimmie [/*:m:3jkpj0c9]i jeszcze niech ktoś powie ze zagłasowałem na swoich!

 

Avatar Maker

  • brak typów

     

    Walls Maker

    1. Kraso [/*:m:3jkpj0c9]
    2. Fartman [/*:m:3jkpj0c9]
    3. artek [/*:m:3jkpj0c9]nic sie tam nie dzieje! buuu

     

    Pasożyt

    • Jmy [/*:m:3jkpj0c9]
    • Kamil [/*:m:3jkpj0c9]
    • Mich@lik [/*:m:3jkpj0c9]
    Ed, Edd i Eddy

     

    Albatros

    • travcka [/*:m:3jkpj0c9]
    • loqsh1 [/*:m:3jkpj0c9]
    • Kamil [/*:m:3jkpj0c9]
    najlepsze sa filizoficzne topic trawy

     

    Funny Gay Award

    • gimmie [/*:m:3jkpj0c9]
    • loqsh1 [/*:m:3jkpj0c9]
    • Monty [/*:m:3jkpj0c9]
    śmieszni?

     

    ROTY

    • 2k4 [/*:m:3jkpj0c9]
    • elwariato [/*:m:3jkpj0c9]
    • Fan [/*:m:3jkpj0c9]
    ;]

     

     

    a i jestem za przywroceniem głosowania na najlepsza strone w rodzinie e-nba! Gumbas znikł więc może nie bedzie szóstkowego monopolu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jestem za przywroceniem głosowania na najlepsza strone w rodzinie e-nba! Gumbas znikł więc może nie bedzie szóstkowego monopolu :wink:

Świetny pomysł, fajnie by było jakby pomiędzy stronami z rodziny e-nba wytworzyła się taka zdrowa rywalizacja o miano najlepszej. :D

Czemu nie... w ogóle kiedyś było jeszcze kilka innych fajnych kategorii i nagle z nich zrezygnowaliśmy. A teraz taki wall maker czy av maker imho jest trochę bez sensu bo nikt nie wie co wpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jestem za przywroceniem głosowania na najlepsza strone w rodzinie e-nba! Gumbas znikł więc może nie bedzie szóstkowego monopolu Wink

 

Świetny pomysł, fajnie by było jakby pomiędzy stronami z rodziny e-nba wytworzyła się taka zdrowa rywalizacja o miano najlepszej. Very Happy

Czemu nie... w ogóle kiedyś było jeszcze kilka innych fajnych kategorii i nagle z nich zrezygnowaliśmy. A teraz taki wall maker czy av maker imho jest trochę bez sensu bo nikt nie wie co wpisać.

zdecydowanie przydałyby się nowe kategorie, a już bez dwóch zdań pytanie o najlepszą stronkę w rodzinie - wreszcie by Jazzmani coś wygrali :P :twisted:

 

a z innych kategorii myślę fajne byłoby np. najbardziej lubiany forumowicz czy najbardziej inteligentny :wink: czy też najbardziej płodny :P

 

a jeśli chodzi o obecne kategorie, to bym osobiście żadnej nie usuwał, wg mnie wszystkie są ok - a jakie tam Monty, dinozaurze forum, były te usunięte kategorie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.