Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Rockets zrobią tyle lekkim dydkiem, jeśli cp3 i harden zagrają 80% swoich meczy, mogę wejść w bet luźno z kimś ... warunek 80% z 164 meczy tych panów ;)

 

Philli może być czarnym koniem RS, jak się nie będą łamać to maja wyrównany skład i będą się bić o PO..

 

Clippers powinni walnąc więcej jak blake będzie zdrów..

 

Orientuje się ktoś u jakiego Buka były w poprzednich latach tego typu zakłady ??

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba over. Serio sądzisz, że HOU nie wykręci nawet 56 win?

Serio. Mieli tyle w poprzednim sezonie? Stawiam, że nie zrobią lepszego bilansu.

Rockets zrobią tyle lekkim dydkiem, jeśli cp3 i harden zagrają 80% swoich meczy, mogę wejść w bet luźno z kimś ... warunek 80% z 164 meczy tych panów ;)

Mogę wejść o 30 zł, ale bez żadnych warunków. Czyste under vs. over 55,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow przegladam sobie teraz dokladniej kazde te over/under bo pomyslalem moze zrobic z tego przed sezonem odcinek

over/under + wynik z poprzedniego sezonu + co sie w skladzie zmienilo w kazdej druzynie

 

i tak sobie przepisuje, patrze i MEMPHIS 37,5, wow. troche przesadzili chyba z tak niskim wynikiem tam nadal jest zdrowy conley, marc i do tego byc moze parsons w koncu cos zagra

kogo oni takiego stracili? z-bo 50 letniego

wystarczy ze ugraja o 5 spotkan mniej niz w poprzednim sezonie i zaklad wchodzi

 

do tego to co juz wiele osob napisalo ze z Minny to przesadzili po calosci 49W zeby bylo over to zdecydowanie za duzo, Jimmy kozak ale to tez jest zachod i nie bedzie tak kolorowo

 

o bucks juz pisalem, ale powtorze 48w to dla nich raczej za duzo, za to te same 48 dla wizards wydaje sie byc dosyc pewnym becikiem

 

uwazam tez ze 30,5 dla NYK jesli Melo bedzie gral i zaraz magicznie gdzies nie przejdzie to tez dosyc nisko zawieszona poprzeczka. wystarczy powtorzyc poprzedni sezon, ktory byl katastrofa

 

do tego dodalbym under na 76 i over na indy

 

i to wszystko co napisalem okrelilbym jako pewniaki w mojej ocenie (no w sumie to jeszcze GSW sa jeszcze lepsi niz rok temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow przegladam sobie teraz dokladniej kazde te over/under bo pomyslalem moze zrobic z tego przed sezonem odcinek

over/under + wynik z poprzedniego sezonu + co sie w skladzie zmienilo w kazdej druzynie

 

i tak sobie przepisuje, patrze i MEMPHIS 37,5, wow. troche przesadzili chyba z tak niskim wynikiem tam nadal jest zdrowy conley, marc i do tego byc moze parsons w koncu cos zagra

kogo oni takiego stracili? z-bo 50 letniego

wystarczy ze ugraja o 5 spotkan mniej niz w poprzednim sezonie i zaklad wchodzi

 

do tego to co juz wiele osob napisalo ze z Minny to przesadzili po calosci 49W zeby bylo over to zdecydowanie za duzo, Jimmy kozak ale to tez jest zachod i nie bedzie tak kolorowo

 

o bucks juz pisalem, ale powtorze 48w to dla nich raczej za duzo, za to te same 48 dla wizards wydaje sie byc dosyc pewnym becikiem

 

uwazam tez ze 30,5 dla NYK jesli Melo bedzie gral i zaraz magicznie gdzies nie przejdzie to tez dosyc nisko zawieszona poprzeczka. wystarczy powtorzyc poprzedni sezon, ktory byl katastrofa

 

do tego dodalbym under na 76 i over na indy

 

i to wszystko co napisalem okrelilbym jako pewniaki w mojej ocenie (no w sumie to jeszcze GSW sa jeszcze lepsi niz rok temu)

Memphis zostało tak nisko sklasyfikowane, bo:

  • z fajnych zawodników mają w zasadzie tylko Gasola i Conleya,
  • niepewna jest forma Parsonsa po kontuzji,
  • nie ma Randolpha i Cartera,
  • rywale się wzmocnili (Nuggets, Minnesota, Rockets, OKC, Pelicans)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Memphis zostało tak nisko sklasyfikowane, bo:

  • z fajnych zawodników mają w zasadzie tylko Gasola i Conleya,
  • niepewna jest forma Parsonsa po kontuzji,
  • nie ma Randolpha i Cartera,
  • rywale się wzmocnili (Nuggets, Minnesota, Rockets, OKC, Pelicans)

 

ja to wszystko rozumiem, ale to jest druzyna ktora grit&grind ma we krwi i bije sie zawsze do konca, dlatego te 37,5 mnie dziwi bo jakby nie bylo i Gasol i Conley to sa zawodnicy kalibru all-star (wiem ze Conley nigdy nim nie byl, ale imo gra na tym poziomie), a Carter i Randolph to wieksza strata na papierze niz w rzeczywistosci. Zach z roku na rok widocznie coraz gorszy, a Carter to tak naprawde zwykly i mocno przecietny roles, ktory raz na 25 spotkan zrobi wsad i ludziom sie lezka w oku kreci, potem jeszcze patrza w metryke i sie zachwycaja ze ma tyle lat i tak gra, ale sama wartosc na boisku nie jest wybitna 

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się co do obu panów.

 

Szczególnie carter poprawił i rzut i obronę.

W po od lat trzymał poziom.

 

Z bo nigdy dobrej prasy nie miał.

Co do Vince'a zgoda. Poprawił obronę i starał sie zarówno w Dallas jak i tu ale Z-Bo był już stary i słaby w zeszłym roku

Do tego odpadł im Tony Allen. Stracili dwóch bardzo dobrych obrońców ale ogólnie to tylko może być żal Vince'a.

Zarówno Z-Bo jak i Tony byli minusowymi graczami. Z Allenem ofensywa jest tak kulawa a Z-Bo to już wręcz szkodnik po obu stronach parkietu

 

Memphis ich straty aż tak mocno nie odczuje a jeśli Parsons zagra choć pół sezonu to mogą powtórzyć wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wejść, ale niech to będzie chociaż 50 zł. 

 

Nie, dzięki.

 

 

O 30 zł zakład trwający rok czasu? Żartujesz sobie chyba ?

To już lepiej o avatar/sygnaturę się założyć barca. Wygrany wymyśla, przegrany wrzuca na całe offseason Mogę wejść jak pasi .

 

Ok, pewnie, że pasi. Deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ważniejsza kwestia jest zmiana układu sił. Drużyny z zachodu, z którymi będą grali najczęściej się mocno wzmacniają a osłabiają te na wschodzie, z którymi graja najmniej.

Ktoś musi na zachodzie wygrać mniej gier i dla mnie Memphis jest podstawowym wyborem. Dodatkowo Gasol nie jest największym okazem zdrowia, zwłaszcza że w offseason bedzie grał ME.

Uważam, że typ Memphs jest prawidłowy a może być nawet under.

 

Philly uważam, że jest to mocno ambitne ale jełsi Embiid zagra 60+ to byłbym na over.

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Greenem już się dogadali? To też ważny klocek w rotacji, i jego ewentualny brak na bank odczują. 

JA Mychal jak się nie dogada to musi podpisać z nimi kwalifikowaną ofertę. Nie moze nie zagrać w Memphis w przyszłym roku - chyba,że Miśki wyśla go do innego klubu w ramach s&t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA Mychal jak się nie dogada to musi podpisać z nimi kwalifikowaną ofertę. Nie moze nie zagrać w Memphis w przyszłym roku - chyba,że Miśki wyśla go do innego klubu w ramach s&t

Ewentualnie nie wyrównają (mniejsza już o to, czy jest to możliwe i od kogo mógłby taką ofertę dostać) oferty od kogoś innego. 

 

Ale chodziło mi o jego status, dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.