Skocz do zawartości

Fantasy Football 2017


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy sezon to i nowy temat. Startujemy wraz z niedzielnym draftem. Żeby ułatwić przeprowadzenie ewentualnych wymian picków będą one rozlosowane na 1,5 godziny przed draftem, czyli o 18.30, a czas na dokonanie wyboru to minuta.

 

Ostateczne ustawienia punktacji:

 

Passing Yards 25 yards per point
Passing Touchdowns 4
Interceptions -3
Rushing Yards 10 yards per point
Rushing Touchdowns 6
Receptions 0.3
Receiving Yards 10 yards per point
Receiving Touchdowns 6
Return Yards 30 yards per point
Return Touchdowns 6
2-Point Conversions 2
Fumbles Lost -3
Offensive Fumble Return TD 6
Pick Sixes Thrown -2
 
Field Goals 0-19 Yards 3
Field Goals 20-29 Yards 3
Field Goals 30-39 Yards 3
Field Goals 40-49 Yards 4
Field Goals 50+ Yards 5
Field Goals Missed 0-19 Yards -2
Field Goals Missed 20-29 Yards -1.5
Field Goals Missed 30-39 Yards -1
Field Goals Missed 40-49 Yards -0.5
Point After Attempt Made 1
 
Tackle Solo 1
Tackle Assist 0.5
Sack 4.5
Interception 5.5
Fumble Force 4
Fumble Recovery 3.5
Defensive Touchdown 6
Safety 3
Pass Defended 3
Block Kick 4
Tackles for Loss 2
Turnover Return Yards 20 yards per point
 
Kształt rosterów: QB, WR, WR, WR, RB, RB, TE, W/R/T, W/R/T, K, LB, LB, DT, DE, CB, S, BN, BN, BN, BN, BN, BN, BN.
 
Dla ewentualnych nie-uczestników chcących obserwować poczynania tej ligi to tu jest link na yahoo: https://football.fantasysports.yahoo.com/f1/129218
W zabawie w tym roku bierze udział 10 forumowiczów: Danp, Bastillon, Kucio, Skoczek, Macias, Cisza, Slaw, Wowo, Hirek i ja.
 
Let's go!
Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi trade:

 

od Maciasa do Kily'ego:

3 runda: pick 25;

- 4 runda: pick 36;

- 5 runda: pick 45;

- 13 runda: pick 125;

 

od Kily'ego do Maciasa:

2 runda: pick 11;

- 5 runda: pick 50;

- 6 runda: pick 51;

- 23 runda: pick 230.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem bardziej zadowolony niż sprzed roku z moich wyborów. Trochę zbyt mało graczy Browns dobrałem, szkoda że przeoczyłem Colemana, który poszedł dopiero w 11 rundzie (1 opcja Browns w ataku), no ale trudno się mówi. Generalnie miałem w planach Pryora, Crowella, ale nie udało się. Z defensywnych graczy szkoda, że Ramsey mi sprzed nosa uciekł bo lubię gościa. Generalnie dobrałem najwięcej graczy na obronę z wszystkich bo 9. Jeśli chodzi o ofensywę to jakoś mało ciekawych RB było przy moich wyborach, więc częściej szedłem w WR niż RB przez pierwsze rundy. No zobaczymy czy mi to na dobre wyjdzie.

Edytowane przez heronim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nasz draft jak zwykle poszedł zupełnie inaczej niż wszystkie mocki świata i inaczej niż sobie wyobrażałem. Ale emocji było co nie miara, zwłaszcza ze względu na 2 wymiany, których dokonałem i to w sumie najważniejsze. :) W tym roku głównym skurwielem podpieprzającym mi zawodników był Hirek, ale najbardziej rozwalił mi pomysł na ten draft kolega Daniel. :) Mimo wszystko coś tam się udało wybrać ;) Powodzenia, panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom walki, i proba wydarcia kazdego wina zapowiada sie niesamowicie.

Ciekaw jestem bidow FA po pierwszych kolejkach.

 

edit:

Tak jak od miesiecy na fb wam pisalem kolega kucio zebral pokazna grupe TE, tylko czekam na te trejdy :)

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jako, ze czasami bardzo mi sie nudzi i lubie bawic sie kalkulatorem (20 lat temu policzylbym to w pamieci :)) to przedstawie wam tabele najlepszych menago defensywy po 3 kolejkach.

 

1. Rozkurwiators-181.15 pts (trafna nazwa, przynajmniej jesli chodzi o difens)

2. Champs-158.75 pts

3. Slawo's Eagles-149.75

4. Armored Skittles-148.55

5. Lagisza Electricians-143

6. Blitz for six-139.4

7. The Real Kucio-136.65

8. Cleveland Browns- 132.45

9. Sopot 49ers-122.3

10. Jebac wowo- 107.25

 

Taa, nie dziwne ze moja, hirka i skoczka ekipa okupuja dolne rejony tabeli, chyba trzeba popracowac nad defensorami na waivers, tudziez miec lepszy draft defensywy za rok (i nie tylko defensywy). Ale jedziemy dalej panowie, nie minela nawet 1/4 sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie kumaci w temacie, da sie cos z tym zrobic? Dalem tylko RB na razie. Osobny plik badz pliki bo ich wiecej dam na WR. Cholerny piracki excell :smile:

 

starterzy: 1QB, 2RB, 3WR, 1TE, 1FLEX, 1D

 

QB

watson 8.1

wilson 7.3

brees 7

prescott 6.7

smith 6.5

newton 6.3

ryan 6.2

wentz 6.1

mariota 6

cousins 5.7

goff 5.5

dalton 5

eli 4.8

 

 

TE

ertz 6.8

kelce 6.7

engem 5.6

graham 5

walker 4.9

reed 4.8

witten 4.6

brate 4.5

doyle 4.3

hooper 3.7

kittle 3.2

ed dickson 3.1

fleener 2.7

howard 2.7

m.lewis 2.6

 

 

Difens

jags 3.8

titans 3.7

texans 3.6

cards 3.5

seahawks 3.5

saints 3.4

eagles 3.3

niners 3.2

rams 3.1

giants 3

ravens 2.9

bengals 2.8

panthers 2.7

falcons 2.6

broncos 2.6

chiefs 2.5

post-77-0-40735100-1509470637_thumb.png

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie z naszej ligi, wspolnymi silami sklecilismy taki oto sklad na DraftKings.com, jak wiemy ewentualna wygrana idzie na szczytny cel, miejmy nadzieje ze powtorzymy wynik z zeszlego tygodnia i troche kasy wpadnie na konto. 

Oto nasz sklad:

Stafford

Powell

Darkwa

Tate

Anderson

Shepard

Brate

Bell

Bears Difens

 

Pisze to tylko dlatego, zeby w trakcie nfl redzone nikt mi nie zadawal po raz n-ty jaki mamy sklad na dana kolejke  :smile:

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Do wszystkich którzy interesują się Fantasy NFL, założyłem grupe na fb, zapraszam chętnych.

https://www.facebook.com/groups/460919384346222/members/

 

Próbka pierwszego artykułu pod spodem, może się komuś spodoba. "Grupa relaksacyjna" więc proszę o zachowanie poziomu wypowiedzi w ewentualnych komentarzach.

 

W związku z dużym sukcesem tegoż cyklu w poprzednim sezonie, wracam tym razem na łamach mojej wlasnej grupy (czy to nie brzmi pięknie?) z opisami wszystkich 32 ekip NFL. Posiłkuję się głównie magazynem „Pro Football Weekly 2018 Preview” ale mam również inne źródła.

Oczywiście grupa głównie będzie traktować o Fantasy Footballu, niemniej jednak nie samym FF człowiek żyje (hmm już mogę usłyszeć te znaczące chrząknięcia niektórych członków naszej grupy...)

Zacznijmy nasze opisy od „ulubieńców” wielu kibiców w USA i na świecie, czyli vice-mistrzów sprzed roku. Na pierwszy ogień idzie AFC i wschodnia dywizja.

AFC EAST
New England Patriots

Prediction: 11-5

Przybyli (najważniejsi): OT T.Brown, DE A.Clayborn, CB J.McCourty, DT D.Shelton, WR J.Matthews
Ubyli: WR D.Amendola, WR B.Cooks, DT A.Branch, CB M.Butler, RB D.Lewis, OT N.Solder

Offensive MVP: TB12

Defensive MVP: Don’t’a Hightower

Offensive Breakout: WR Malcolm Mitchell

Defensive Breakout: DE Deatrich Wise jr

Oceny Formacji (A-najwyższa do F-najniższa):
QB: A-
RB: B-
WR/TE: B+
OL: B-
DL: B-
LB: C+
DB: B-
ST: B+

Cyferki danpa:


1. W poprzednim sezonie średni “drive” Patsów to 39.2 yarda za każdym razem gdy otrzymywali piłkę w ofensie, najwyższy wynik w lidze.
2. Z drugiej strony w defensywie tracili średnio 35.3 yarda w każdym „drivie” rywala, najwyższa średnia w lidze.

FANTASY Patsów:
Do sezonu jeszcze sporo czasu, moje obserwacje po zrobieniu dotychczas okolo 130-140 mocków, oraz gdzie 
poszczególni gracze danej, opisywanej drużyny idą w drafcie. Powtarzam, to są tylko moje obserwacje, wiele się jeszcze zmieni, dojdą kontuzje, paru graczy jest wciaż na rynku wolnych agentów. Na przełomie lipca i sierpnia pewnie znowu, bliżej przyjrzę sie czołowym graczom z perspektywy fantasy.

Mocki robię tylko w 12 zespołowych ligach, większość 0.5 PPR i standard.
QB T. Brady rank 2-3 (wśród QB), runda 4-5
TE R. Gronkowski rank 1, runda 2
RB S.Michel rank top 35, runda 6-7
RB R.Burkhead rank top 40, runda 8-9
WR Ch.Hogan rank top 35, runda 8 i niżej
WR J.Edelman rank top 60, runda 10 i niżej


Zaobserwowałem wzrost zainteresowania WR J.Matthewsem, szczególnie po zawieszeniu J.Edelmana na 4 pierwszej kolejki nowego sezonu.
Więcej wyjawiać nie będę, wielu z was gra ze mną w różnych ligach, aż tak hojny i dobry nie jestem...
I nie, postaram się specjalnie nie kłamać by was zmylić..

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.