Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 sezon 2017/2018


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony w całości Lidze Roto Keeper #1 - sezon 2017/2018.

(mamy regulamin niezależny do ligi #2 która wprowadza własne ustawienia)
Dla większej przejrzystości wszystkie ustawienia ligowe będą zamieszczone w pierwszym poście.
 
Regulamin Ligi Roto Keeper: 
1. Liga składa się z 20 zespołów, pod warunkiem że ktoś nie porzuci po sezonie teamu i nie uda znaleźć się zastępstwa.
2. Mamy roster: 8 slotów PG SG SF PF C UTL UTL UTL + 3 Benche oraz 4 keeperów
3. Każdy team ma budżet 200$ na skompletowanie rostera w pierwszym drafcie w formie aukcji online.
4. W pierwszym sezonie to budżet wyłącznie na zakupy w czasie draftu. W kolejnych sezonach kwota dostępna na licytacji jest pomniejszana o to co wydamy na keeperów.
5. Z sezonu na sezon możemy zatrzymać maksymalnie 4 zawodników.
6. Ceny zawodników zatrzymywanych z sezonu na sezon rosną o 10%, jednakże nie mniej niż 4$.
7. Keeperem może być zawodnik którego cena jest wyższa lub równa 10$
8. Zawodników tańszych możemy również zatrzymać w miejsce keepera na zasadach zwanych RFA wyrównując przed kolejnym sezonem jego wartość do poziomu minimum czyli 10$ (przy założeniu że przyjęty wzrost wartości zgodny z zasadami pkt 6 nie przekroczy tej wartości). Każda drużyna ma prawo do zatrzymania dowolnej ilości RFA, oczywiście nie przekraczając ilości 4 keeperów, tzn. łączna liczba zatrzymanych graczy (typowych keeperów i tych na zasadach RFA) nie może przekroczyć 4. Dzięki temu możemy zachować zarówno wychwycone perełki z FA czy tanio kupione w drafcie.
9. Rookies są normalnie włączeni do licytacji wraz z pozostałymi graczami zwolnionymi z drużyn po sezonie oraz graczami którzy byli cały czas FA.
10. Handicap dla drużyn słabszych - w zależności od zajętego miejsca w danym sezonie, budżet każdej kolejnej drużyny na keeperów i aukcję przed następnym sezonem będzie się zwiększał o 2$ (wartość do dyskusji - wg mnie 1$ za mało, a 3$ za dużo), tzn. drużyna która zajęła 1 miejsce ma 200$, 2 miejsce 202$, 3 miejsce 204$ i tak do 20 miejsca które będzie miało 238$. Oczywiście przed każdym kolejnym sezonem budżet dla każdej drużyny jest na nowo ustawiany wg powyższych założeń.
11. Niewykorzystane w danym drafcie $$$ przechodzą na sezon i są dodawane do puli $$$ do wykorzystania na waivery. Każdy team dostaje do wykorzystania w trakcie sezonu 100$ na waivery (czyli jeżeli w drafcie czy to pierwszym czy też w kolejnych nie wykorzystaliśmy całego przysługującego budżetu i np. zostało 15$ to kwota ta dodaje się do budżetu sezonowego na waivery i wtedy mamy do wykorzystania 115$). Niewykorzystane do końca sezonu $$$ z budżetu waiver nie przechodzą na kolejny sezon.
12. Wartość zawodników nie będących keeperami ustalana jest na podstawie corocznej aukcji draftowej. Zawodnicy którzy nie zostali wydraftowani lub zostali wyrzuceni i stali się FA, a potem zostali pobrani na zasadach FA mają wartość 0$. Zawodnicy którzy zostali pobrani na zasadach waiver przyjmują wartość wylicytowaną w trakcie "waiverowania" (przykład: zawodnik został wyrzucony z teamu i stał się waiverem, w drafcie aukcyjnym miał wartość 22$, w trakcie licytacji w ciemno podczas okresu "waiverowania" najwyższa zaproponowana kwota wyniosła 12$, więc jeżeli GM chce go zostawić jako keepera to jego wartość przed kolejnym sezonem wyniesie 12$+4$=16$).
13. Każdy GM zobowiązany jest do wykorzystania wszystkich slotów, w tym również 2 slotów wynikających z buga Yahoo tj. łącznie 658 slotów = 5*82+3*82+2. W przypadku ich niewykorzystania, za każdy niewykorzystany slot powyżej 10 od budżetu aukcyjnego dostępnego przed kolejnym sezonem odejmowany będzie 1$.
14. Niewykorzystanie 50 slotów traktowane będzie jako podstawę do wykluczenia GMa z zaszczytnego grona Roto Keeper League Managers. Jedynie w nadzwyczajnych okolicznościach po głosowaniu i uzyskaniu większości pozytywnych głosów pozostałych GMów może nie zostać wykluczony.
15. Jeżeli w klasyfikacji na zakończenie sezonu dwie lub więcej drużyn ma tyle samo punktów roto wtedy o ostatecznym miejscu w naszej końcowej klasyfikacji decyduje liczba zdobytych pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach. Gdyby ta liczba była taka sama to wtedy decyduje liczba zdobytych drugich miejsc itp itd aż do rozstrzygnięcia. 

16. Jeśli GM w trakcie sezonu pobiera z waiverów za pomocą budżetu FAAB zawodnika, którego chwilę wcześniej wyrzucił ze składu,  to podstawą do wyliczenia ceny zawodnika w sezonie kolejnym nie będzie wysokość bidu FAAB, tylko w zależności od przypadku:
       - cena zawodnika jako keepera na początku sezonu,
       - cena uzyskana na drafcie aukcyjnym na starcie sezonu

       - cena zawodnika uzyskana w wyniku wcześniejszego bidu FAAB w przypadku gdy był on wyższy

Powyższe założenia cenowe obowiązują zawodników również pozyskanych w wyniku wymian oraz przy założeniu że w międzyczasie taki zawodnik nie był FA (tzn. np. został wydraftowany za 10$, ale po zrzuceniu nikt go nie wylicytował i został potem pobrany jako FA). 

17. W sprawach związanych z wprowadzeniem zmian regulaminowych lub innych dotyczących Ligi przeprowadzane będą głosowania/ankiety.

Prawo do zgłoszenia konieczności przeprowadzenia ankiety posiada każdy z GMów co może zrobić na forum w wątku ligowym zgłaszając zauważony problem regulaminowy lub propozycje jakichś zmian. Jeżeli taki wniosek poprze w trakcie dyskusji na forum dodatkowo 3 innych GMów, uznaje się, iż zachodzi konieczność przeprowadzenia  ankiety. Przed założeniem ankiety jej treść należy skonsultować na forum lub z komiszem, przy czym ankiety może zawierać jedynie dwie opcje do wyboru. Po założeniu ankiety komisz lub zakładający ankietę powiadomi za pomocą PMów każdego z GMów.

Każdy GM ma prawo oddać głos, ​ ankietę uznaje się za wiążącą jeżeli za jedną opcją zagłosuje co najmniej 11 GMów, lub zwykłą większością głosów jeżeli weźmie w niej udział co najmniej 15 GMów a minął okres głosowania. W przypadku wyników remisowych uznaje się ​ ankietę za niewiążącą.

Ankiety można przeprowadzać przez cały sezon regularny NBA i playoffy oraz dodatkowo w okresie od 01.09 do 30.09 każdego roku, przy czym przyjmuje się iż ankieta musi się w tych okresach zakończyć. Minimalny czas trwania ​ ankiety - 14 dni. 

 

 

 
Aktualna lista GMów: (20/20)
EAST
1. marcos - Chicago Bulls - budżet na sezon 2017/2018 -  214$
2. pumeks - Brooklyn Nets - budżet na sezon 2017/2018 - 230-2=228$
3. barcelowicz/Kobi - Toronto Raptors - budżet na sezon 2017/2018 - 206$

4. dvd93/Dawid - Boston Celtics - budżet na sezon 2017/2018 - 212$
5. jordan20/Jakub Sprawka - Atlanta Hawks - budżet na sezon 2017/2018 - 232$
6. BlackMamba/Marcin - Indiana Pacers - budżet na sezon 2017/2018 - 222$
7. Lew - Washington Wizards - budżet na sezon 2017/2018 - 236$
8. Jackoso - Detroit Pistons - budżet na sezon 2017/2018 - 226$

9. Mikowal83 - Charlotte Hornets - budżet na sezon 2017/2018 - 200$
10. Regis/Emiel - New York Knicks - budżet na sezon 2017/2018 - 238$

WEST
11. Dig - Houston Rockets - budżet na sezon 2017/2018 - 218$
12. Tocheck - Oklahoma City Thunder - budżet na sezon 2017/2018 - 216$
13. Thompkins - San Antonio Spurs - budżet na sezon 2017/2018 - 208$

14. washko - Golden State Warriors - budżet na sezon 2017/2018 - 224$
15. dannygd - Minnesota Timberwolves - budżet na sezon 2017/2018 - 234$
16. L.TM/Tomi - Phoenix Suns - budżet na sezon 2017/2018 - 204$
17. Leszczur - Dallas Mavericks - budżet na sezon 2017/2018 - 220-7=213$
18. shevcu - Los Angeles Lakers - budżet na sezon 2017/2018 - 202-6=196$
19. evitacre/Pablo - New Orleans Pelicans - budżet na sezon 2017/2018 - 228$
20. maryjan - Utah Jazz - budżet na sezon 2017/2018 - 210$
 
Liga na Yahoo pod linkiem:

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/15681


 
Wybór keeperów na Yahoo do dnia 01.10.2017r. (wg Yahoo to oznacza że można ich wybierać do godz. 23:59 dnia 30.09.)
 
Draft odbędzie się: 04.10 (środa) o godz. 21:30

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, urlop się wczoraj skończył, to trzeba coś zrobić z tematem LRK #1.


 


Najpierw trzeba uporządkować kto gra a kto rezygnuje więc proszę się deklarować w temacie:


http://www.e-nba.pl/...sezon-20172018/


 


Ligę odnowiłem na yahoo i mniej więcej ustawienia sprawdziłem ale będę to jeszcze sprawdzał, mam nadzieję że Washko pomoże jak rok temu i nie będzie tym razem wpadki z budżetem na drafcie.


 


Przy okazji w pierwszym poście policzyłem budżety teamów więc proszę o sprawdzenie.


 


Jeżeli byłby ktoś chętny do ogarnięcia sprawy z cenami potencjalnych keeperów na nowy sezon dla każdego ze składów i wrzucił je w temat to byłbym zobowiązany bo mam urwanie jaj w najbliższych tygodniach.


 


Termin wyboru keeperów ustawiłem do dnia 01.10. ale jeżeli byłby problem z terminem draftu i musielibyśmy zrobić go wcześniej to ten termin przesuniemy.


 


Najważniejsze to ustalić termin draftu, mam nadzieję że Dig jak co roku wrzuci ankietę z doodla i powoli będziemy coś wiedzieć ale pewnie jak zwykle będzie kiepsko przy 20 GMach ;)

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W deklaracjach na sezon napisałem o tym ze chciałbym zaczac swoj pierwszy pełny sezon w roto keeper z czystą karta.

W związku z tym prosze o info czy wystarczy nie zaznaczac keeperow czy cos jeszcze trzeba zrobic?

Chciałbym wybrac cały skład druzyny calkowicie od nowa wiec wszyscy dotychczasowi keeperzy trafiliby do draftu.

 

Pytanie co w zwiazku z tym z moim budzetem do wykorzystania na draft?

 

Z jednej strony zastepujac innego GMa udalo mi sie wygrac lige (co nie bylo trudne z racji skladu ktory otrzymalem w spadku) wiec budzet powinien wynosic 200$ ale z drugiej strony czyszcze sklad i w zwiazku z tym do wydraftowania beda dodatkowe 4 smakowite kąski a ja startuje z niczym.

Dlatego tez zaczalem sie zastanawiac czy moj budzet nie powinien zostac troche zmieniony.

 

Absolutnie nie naciskam i jesli ustalicie ze powinienem miec 200$ to zrozumiem i nie bede wybrzydzal bo w koncu sam sie na takie posuniecie (nie zostawianie keeperow) zdecydowalem ale czy moze w tej sytuacji moglbym otrzymac tyle samo $ (238) co GM ostatniej druzyny z zeszlego sezonu albo chociaz polowe (218)?

Nie przewidziano tego w regulaminie i nie chce robic zamieszania ale oddaje glos w tej sprawie w wasze rece.

 

Prosze tez o zmiane nazwy z 76ers na Charlotte Hornets (mam to sam zmienic czy komisz to zmienia?)

 

Czy ktos tez moze mnie poinstruowac jak odznacza/zaznacza sie status keepra w druzynie?

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja startuje z niczym.

Generalnie każdy z nas tak startował, więc to nic nowego ;)

 

Dlatego tez zaczalem sie zastanawiac czy moj budzet nie powinien zostac troche zmieniony.

Absolutnie nie naciskam i jesli ustalicie ze powinienem miec 200$ to zrozumiem i nie bede wybrzydzal bo w koncu sam sie na takie posuniecie (nie zostawianie keeperow) zdecydowalem ale czy moze w tej sytuacji moglbym otrzymac tyle samo $ (238) co GM ostatniej druzyny z zeszlego sezonu albo chociaz polowe (218)?

Nie przewidziano tego w regulaminie i nie chce robic zamieszania ale oddaje glos w tej sprawie w wasze rece.

Fakt już w zeszłym sezonie o tym dyskutowaliśmy i taki zapis trzeba zrobić - co z przejęciami ekip w sezonie, a szczególnie takich jak 76ers ;)

Ja osobiście uważam, że jak ktoś przejmuje w trakcie sezonu, to dogrywa i zaczyna od zera z budzetem 200$ lub nie ma przejęć w trakcie i mamy bota. Jak ktoś przejmuje po sezonie ma czystą ekipę z budżetem 200$.

Czy powinniśmy dawać inny budżet niż 200$ np. 220? 238? Moim zdaniem nie.

Wynika to z tego, że "na te budzet" gracz "pracował" cały sezon, dopasowywał keeperów, robił deale itd. a ktoś "nowy" miałby dostać to od razu?

 

Oczywiście to tylko moje zdanie, jak macie inne propozycje to dawajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W deklaracjach na sezon napisałem o tym ze chciałbym zaczac swoj pierwszy pełny sezon w roto keeper z czystą karta.

W związku z tym prosze o info czy wystarczy nie zaznaczac keeperow czy cos jeszcze trzeba zrobic?

Wystarczy nic nie robić.

 

Pytanie co w zwiazku z tym z moim budzetem do wykorzystania na draft?

Budżet jest przypisany do danej drużyny i jest efektem miejsca które zajęła, natomiast decyzja co do tego czy wybierzesz jakiś keeperów jest Twoją decyzją.

Nikt Cię do niej nie zmusza ani nie namawia.

Nie widzę za bardzo podstaw do dokładania kasy na draft. Były już przejmowane różne teamy, z różnymi składami i ten proces będzie pewnie się co roku powtarzał,

dlatego nie możemy tworzyć nowych zasad dlatego że tym razem mistrzowski team został przejęty.

Poza tym mistrzowski team dziś nie gwarantuje mistrza jutro, a słaby team może mieć jakich młodych którzy w kolejnym pokażą swój potencjał więc nie ma co tworzyć reguł że przejmujący nowy team ma się pozbyć wszystkich graczy.

Skład Sixers jest efektem czyjegoś draftu który miał także wpływ na ceny innych grajków,

ale każdy GM ma prawo do własnych decyzji - także to czy zaznaczysz keeperów czy nie to będzie Twoja decyzja i nie musisz się z niej nikomu tłumaczyć.

Nawet jak zmienisz zdanie co do keeperów.

 

Ja osobiście bym grał normalnie składem jakim masz i wybrał keeperów.

 

Prosze tez o zmiane nazwy z 76ers na Charlotte Hornets (mam to sam zmienic czy komisz to zmienia?)

Ja nie widzę u siebie możliwości zmiany nazwy czyjejś drużyny więc możesz to zrobić sam.

 

Czy ktos tez moze mnie poinstruowac jak odznacza/zaznacza sie status keepra w druzynie?

Gdy na Yahoo jesteś w zakładce "My team" to powyżej nazwy swojego teamu ja widzę taki niebieski pasek z komunikatami i na samej górze jest zdanie z "choose your keeper players" i jak w to klikniesz to przejdziesz do wyboru keeperów bo widzisz skład i kolumnę keepers gdzie możesz zaznaczyć krateczkę na wysokości każdego nazwiska.

Na razie jeszcze nie są wpisane właściwe koszty ale potem będziesz tam widział wartość każdego swojego grajka i Ty decydujesz kogo wybierasz i na końcu dajesz "Set keepers".

To można zmieniać wiele razy do samego deadline dla keeperów.

I tylko wybory na yahoo są respektowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze licze to dalszą gre zadeklarowało 17 na 20 GMow z czego jeden zrezygnowal ale w zamian jest jeden chetny oczekujacy. W zwiazku z tym brakuje deklaracji ostatnich dwoch GMow.

 

Marcos ogarniasz kogo deklaracji brakuje?

 

Szkoda ze az do 1.10 bedzie trzeba czekac na ustawienie keeperow bo chetnie juz wczesniej zobaczylbym kto bedzie dostepny w drafcie zeby ulozyc sobie jakis plan/strategie na draft zwlaszcza ze zaczynam od zera.

 

Swoja droga juz pomijajac moja niecierpliwosc to czy w zwiazku z tym ze sezon w NBA zaczyna sie wczesniej to nie lepiej byloby dac wczesniejszy termin do ustawienia keeperow? Zwlaszcza gdyby brakujacych dwoch GMow zadeklarowalo by gre w najblizszym czasie to wydaje mi sie ze warto byloby ten termin przesunac. Wszyscy mieliby wiecej czasu na przygotowanie do draftu.

 

Poza tym jak wszyscy dadza juz deklaracje to mysle ze warto byloby jak najszybciej wrzucic ankiete odnosnie terminu draftu ktory tez trzeba ustawic odpowiednio wczesniej w zwiazku z wczesniejszym startem seoznu.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcos ogarniasz kogo deklaracji brakuje?

Ja ogarniam, pytanie czy Ty ogarniasz kolory w pierwszym poście? ;)

 

Brakuje tylko deklaracji L.TM ale liczę że będzie grał dalej - dostał przypomnienie.

Mamy póki co jedną rezygnację barcalovera (przy okazji dziękuję za lata zaangażowania i gry)

i w jego miejsce jest chętny barcelowicz, także bilans wielbicieli Messiego wychodzi na zero.

 

Co do terminu wyborów keeperów to że zacytuję siebie:

 

Termin wyboru keeperów ustawiłem do dnia 01.10. ale jeżeli byłby problem z terminem draftu i musielibyśmy zrobić go wcześniej to ten termin przesuniemy.

Najpierw musimy ustalić termin draftu który może być wcześniej więc wtedy i wybór keeperów będzie wcześniej, myślę że ok. tygodnia przed draftem ustawię.

Diga poprosiłem o wrzucenie ankiety.

W weekend postaram się wartości grajków ogarnąć bo nikt się nie zgłosił na ochotnika do tego także będzie można było już myśleć kto i za ile będzie.

 

UWAGA: przy wybieraniu terminu draftu, nie wybierać 10.10 bo dannygd ma kolejną rocznicę ślubu wiec znowu będzie musiał się tłumaczyć czemu ciągle zerka na telefon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcos-ja na tapatalku nie widze kolorow :P

Chcialem tylko spytac co i jak.

 

L.TM wlasnie potwierdzil gre wiec jest komplet jak juz dodasz chetnego oczekujacego w miejsce Barcalovera.

 

Ankietke co do wyboru terminu wieczorem po pracy wypelnie.

 

Przydaloby sie w miare szybko to ustalic bo moim zdaniem warto byloby termin dla keeperow ustawic na troche wiecej niz tydzien przed draftem.

Oczywiscie najpierw trzeba ustawic wartosci zawodnikow a ze na tym sie nie znam to polegam na Was ale mam nadzieje ze szybko sie z tym uporacie ;)

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: przy wybieraniu terminu draftu, nie wybierać 10.10 bo dannygd ma kolejną rocznicę ślubu wiec znowu będzie musiał się tłumaczyć czemu ciągle zerka na telefon ;)

Solidarność plemników - termin zbojkotowany :smile:

 

BTW. nie wybierałem poniedziałków i czwartków bo mam w te dni treningi ale w razie konieczności odpuszczę trening i zadraftuje.

Edytowane przez Tocheck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta do ustalenia terminu draftu

 

http://doodle.com/poll/z4b7wmyvsr8x65yk

 

Wypełniajcie ankietę, ale miejcie na uwadze że jest nas 20 i ustalenie jednego terminu nigdy nie będzie łatwe więc proszę o elastyczność ;)

Godzina jest na razie wpisana jako 21 ale na to aż tak nie patrzcie - zakładam możliwość rozpoczęcia draftu nawet ok. 22:30 jakby nie było innych opcji także jeżeli komuś jakiś dzień nie pasuje ok. 21 ale później już dałby radę niech tak dzień zaznaczy jako dostępny ale wrzuci na forum info że tego i tego dnia dopiero od np. 21:30 itp.

Przy zaznaczaniu nie patrzcie na innych tylko na siebie bo potem będziemy negocjować tam gdzie będzie nas najwięcej dostepnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankiete wypełniłem do 30/09.Niestety później nie wiem jak będę pracował wiec uzupełnić ankiete będe mógł dopiero po 25/09 jak dostane w pracy grafik na Październik. W okresie od 23 do 30/09 akurat nie jestem zbytnio dyspozycyjny ale w Październiku pewnie będzie inaczej. Oczywiscie jesli będzie trzeba to dostosuje sie do większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Nie wiem czy ktokolwiek problem ze znalezieniem tych danych, ale poniżej wrzucam ceny zawodników z ostatniego draftu.

Nie uwzględniają one zrzutów i pickupów z FA ani wymian. Liczę że jakaś dobra dusza która ma godzinę wolnego rzuci na to okiem żeby nie było wątpliwości.

 

Pick Player Cost Team

1 Buddy Hield (NO - SG) $17 Phoenix Suns

2 Al Horford (Bos - PF,C) $55 Los Angeles Lakers

3 LeBron James (Cle - SF,PF) $62 GoldenStateWarriors

4 Anthony Davis (NO - PF,C) $71 Phoenix Suns

5 Kevin Durant (GS - SF,PF) $85 Boston Celtics

6 James Harden (Hou - PG,SG,SF) $89 Brooklyn Nets

7 DeMarcus Cousins (Sac - PF,C) $51 Utah Jazz

8 John Wall (Was - PG) $52 Dallas Mavericks

9 D'Angelo Russell (LAL - PG) $30 New York Knicks

10 LaMarcus Aldridge (SA - PF,C) $45 Brooklyn Nets

11 Derrick Favors (Uta - PF,C) $33 Washington Wizards

12 Andre Drummond (Det - PF,C) $42 Utah Jazz

13 Rudy Gobert (Uta - C) $48 Atlanta Hawks

14 Klay Thompson (GS - SG,SF) $52 Utah Jazz

15 Carmelo Anthony (NY - SF,PF) $47 OklahomaCity Thunder

16 Kevin Love (Cle - PF,C) $42 Los Angeles Lakers

17 Zach LaVine (Min - PG,SG) $23 GoldenStateWarriors

18 Jusuf Nurkic (Den - C) $21 Washington Wizards

19 Nerlens Noel (Phi - PF,C) $26 Dallas Mavericks

20 Dirk Nowitzki (Dal - PF,C) $24 Detroit Pistons

21 Chandler Parsons (Mem - SF,PF) $24 Dallas Mavericks

22 Jeff Teague (Ind - PG) $34 Detroit Pistons

23 Serge Ibaka (Orl - PF,C) $53 Chicago Bulls

24 Jonas Valanciunas (Tor - C) $37 GoldenStateWarriors

25 Kenneth Faried (Den - PF,C) $6 Indiana Pacers

26 Nikola Vucevic (Orl - PF,C) $35 Detroit Pistons

27 Trevor Ariza (Hou - SG,SF) $37 Philadelphia 76ers

28 Bradley Beal (Was - SG) $25 Toronto Raptors

29 Dennis Schroder (Atl - PG) $30 Chicago Bulls

30 Goran Dragic (Mia - PG,SG) $40 OklahomaCity Thunder

31 Jabari Parker (Mil - SF,PF) $27 Atlanta Hawks

32 Marcin Gortat (Was - C) $27 Boston Celtics

33 Gordon Hayward (Uta - SG,SF) $40 Los Angeles Lakers

34 Nicolas Batum (Cha - SG,SF) $40 Detroit Pistons

35 Thaddeus Young (Ind - SF,PF) $30 GoldenStateWarriors

36 Nikola Mirotic (Chi - SF,PF) $27 Toronto Raptors

37 Ben Simmons (Phi - SF,PF) $25 New York Knicks

38 Enes Kanter (OKC - C) $34 Toronto Raptors

39 Darren Collison (Sac - PG) $26 Chicago Bulls

40 Danny Green (SA - SG,SF) $21 Dallas Mavericks

41 Dwight Howard (Atl - PF,C) $28 Dallas Mavericks

42 Rudy Gay (Sac - SF,PF) $33 New Orleans Pelicans

43 Dwyane Wade (Chi - PG,SG) $23 Utah Jazz

44 Derrick Rose (NY - PG) $17 Indiana Pacers

45 J.R. Smith (Cle - SG,SF) $16 New Orleans Pelicans

46 Robin Lopez (Chi - C) $32 Houston Rockets

47 Greg Monroe (Mil - PF,C) $31 New York Knicks

48 Monta Ellis (Ind - PG,SG) $23 Detroit Pistons

49 Joel Embiid (Phi - C) $39 New York Knicks

50 Brandon Knight (Pho - PG,SG) $26 Timberwolves

51 Jrue Holiday (NO - PG) $33 Philadelphia 76ers

52 Tristan Thompson (Cle - PF,C) $15 Brooklyn Nets

53 J.J. Redick (LAC - SG) $25 Chicago Bulls

54 Markieff Morris (Was - SF,PF,C) $12 New Orleans Pelicans

55 George Hill (Uta - PG,SG) $24 Toronto Raptors

56 Tony Parker (SA - PG) $12 Utah Jazz

57 Elfrid Payton (Orl - PG) $18 New Orleans Pelicans

58 Zaza Pachulia (GS - C) $7 Toronto Raptors

59 Kyle Korver (Atl - SG,SF) $15 Toronto Raptors

60 Tim Frazier (NO - PG) $8 Timberwolves

61 Gary Harris (Den - SG) $20 GoldenStateWarriors

62 Andrew Bogut (Dal - C) $24 Brooklyn Nets

63 Wesley Matthews (Dal - SG,SF) $21 Chicago Bulls

64 Matthew Dellavedova (Mil - PG,SG) $12 Atlanta Hawks

65 Eric Gordon (Hou - SG) $17 New Orleans Pelicans

66 Marvin Williams (Cha - SF,PF) $19 Indiana Pacers

67 Ish Smith (Det - PG) $9 Timberwolves

68 Bismack Biyombo (Orl - PF,C) $16 Indiana Pacers

69 Clint Capela (Hou - PF,C) $12 San Antonio Spurs

70 Luol Deng (LAL - SF,PF) $7 Houston Rockets

71 Dante Exum (Uta - PG,SG) $10 New York Knicks

72 Michael Kidd-Gilchrist (Cha - SF) $11 New York Knicks

73 Marcus Smart (Bos - PG) $16 New York Knicks

74 Deron Williams (Dal - PG) $13 Boston Celtics

75 Kris Dunn (Min - PG) $18 Timberwolves

76 Dario Saric (Phi - PF) $16 Atlanta Hawks

77 Brandon Ingram (LAL - SF) $23 Atlanta Hawks

78 Marcus Morris (Det - SF,PF) $10 Brooklyn Nets

79 Stanley Johnson (Det - SG,SF) $10 San Antonio Spurs

80 Zach Randolph (Mem - PF,C) $10 Philadelphia 76ers

81 Joakim Noah (NY - PF,C) $9 Timberwolves

82 Timofey Mozgov (LAL - C) $10 Detroit Pistons

83 Willie Cauley-Stein (Sac - PF,C) $13 Boston Celtics

84 Brandon Jennings (NY - PG) $6 Phoenix Suns

85 Al Jefferson (Ind - PF,C) $3 San Antonio Spurs

86 Al-Farouq Aminu (Por - SF,PF) $12 San Antonio Spurs

87 Marquese Chriss (Pho - PF) $8 Phoenix Suns

88 Trey Lyles (Uta - PF) $12 New York Knicks

89 Josh Richardson (Mia - SG,SF) $9 Houston Rockets

90 Michael Carter-Williams (Chi - PG) $5 New York Knicks

91 Courtney Lee (NY - SG,SF) $9 Philadelphia 76ers

92 Kelly Oubre Jr. (Was - SF) $6 Toronto Raptors

93 Wilson Chandler (Den - SG,SF) $6 San Antonio Spurs

94 Lou Williams (LAL - PG,SG) $10 Chicago Bulls

95 Solomon Hill (NO - SG,SF) $4 Philadelphia 76ers

96 Dion Waiters (Mia - SG,SF) $1 Brooklyn Nets

97 Bojan Bogdanovic (Bkn - SG,SF) $6 Boston Celtics

98 Taj Gibson (Chi - PF,C) $17 Chicago Bulls

99 Tyreke Evans (NO - PG,SG) $6 New York Knicks

100 Mirza Teletovic (Mil - SF,PF) $7 Dallas Mavericks

101 Cody Zeller (Cha - PF,C) $1 New Orleans Pelicans

102 Tyler Johnson (Mia - PG,SG) $13 San Antonio Spurs

103 Mason Plumlee (Por - PF,C) $5 Utah Jazz

104 Chris Bosh (Mia - PF,C) $2 Indiana Pacers

105 JaMychal Green (Mem - PF) $9 New Orleans Pelicans

106 Alex Len (Pho - PF,C) $5 Chicago Bulls

107 Larry Nance Jr. (LAL - PF) $5 San Antonio Spurs

108 T.J. Warren (Pho - SF) $5 GoldenStateWarriors

109 Terrence Jones (NO - SF,PF) $13 Phoenix Suns

110 Ian Mahinmi (Was - C) $3 Los Angeles Lakers

111 Joe Johnson (Uta - SG,SF) $4 Los Angeles Lakers

112 Amir Johnson (Bos - PF,C) $3 Washington Wizards

113 Jamal Murray (Den - SG) $13 Boston Celtics

114 Seth Curry (Dal - PG,SG) $4 Chicago Bulls

115 Roy Hibbert (Cha - C) $7 OklahomaCity Thunder

116 Ersan Ilyasova (Phi - SF,PF) $4 Timberwolves

117 Ed Davis (Por - PF,C) $1 Indiana Pacers

118 Tyson Chandler (Pho - C) $2 Detroit Pistons

119 Jerryd Bayless (Phi - PG,SG) $3 Los Angeles Lakers

120 Doug McDermott (Chi - SF) $4 Philadelphia 76ers

121 Denzel Valentine (Chi - SF) $1 Detroit Pistons

122 Jared Sullinger (Tor - PF,C) $7 GoldenStateWarriors

123 Frank Kaminsky (Cha - PF,C) $2 Detroit Pistons

124 Will Barton (Den - SG,SF) $11 Timberwolves

125 Tony Allen (Mem - SG,SF) $2 Brooklyn Nets

126 Jamal Crawford (LAC - SG,SF) $1 Atlanta Hawks

127 Cory Joseph (Tor - PG) $1 Los Angeles Lakers

128 Trevor Booker (Bkn - PF) $2 Phoenix Suns

129 Derrick Williams (Mia - SF,PF) $1 OklahomaCity Thunder

130 Bobby Portis (Chi - PF,C) $1 San Antonio Spurs

131 Kyle Anderson (SA - SG,SF) $4 Brooklyn Nets

132 T.J. McConnell (Phi - PG) $1 Dallas Mavericks

133 Andre Iguodala (GS - SG,SF) $1 Indiana Pacers

134 Dragan Bender (Pho - PF) $1 Phoenix Suns

135 Patty Mills (SA - PG) $5 Dallas Mavericks

136 Arron Afflalo (Sac - SG,SF) $2 OklahomaCity Thunder

137 Jared Dudley (Pho - SG,SF,PF) $1 Washington Wizards

138 Patrick Patterson (Tor - PF,C) $1 Houston Rockets

139 Mario Hezonja (Orl - SG) $1 Philadelphia 76ers

140 Andrew Nicholson (Was - PF) $2 GoldenStateWarriors

141 Thon Maker (Mil - PF) $1 Atlanta Hawks

142 Dwight Powell (Dal - PF,C) $1 Chicago Bulls

143 Trey Burke (Was - PG) $1 OklahomaCity Thunder

144 Hollis Thompson (Phi - SG,SF) $1 Brooklyn Nets

145 P.J. Tucker (Pho - SG,SF) $1 Indiana Pacers

146 Jaylen Brown (Bos - SF) $1 Phoenix Suns

147 Jarrett Jack (Atl - PG,SG) $1 Boston Celtics

148 Terrence Ross (Tor - SG,SF) $1 Utah Jazz

149 Matt Barnes (Sac - SG,SF) $2 Houston Rockets

150 E'Twaun Moore (NO - PG,SG) $1 Houston Rockets

151 Sean Kilpatrick (Bkn - PG,SG) $1 OklahomaCity Thunder

152 Troy Daniels (Mem - PG,SG) $1 Utah Jazz

153 Brandan Wright (Mem - PF,C) $1 Washington Wizards

154 Maurice Harkless (Por - SF) $1 Houston Rockets

155 John Henson (Mil - PF,C) $1 Utah Jazz

156 Gerald Henderson (Phi - SG,SF) $1 Washington Wizards

157 David West (GS - PF) $1 Washington Wizards

158 Julius Randle (LAL - PF)  $14 Dallas Mavericks

159 DeAndre Jordan (LAC - C)  $36 Dallas Mavericks

160 Otto Porter (Was - SF)  $14 Dallas Mavericks

161 Jeremy Lin (Bkn - PG,SG)  $10 Los Angeles Lakers

162 DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)  $27 Los Angeles Lakers

163 Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)  $37 Los Angeles Lakers

164 Kristaps Porzingis (NY - PF,C)  $12 Los Angeles Lakers

165 Evan Turner (Por - SG,SF)  $10 Washington Wizards

166 DeMarre Carroll (Tor - SF,PF)  $13 Washington Wizards

167 Victor Oladipo (OKC - PG,SG)  $36 Washington Wizards

168 Stephen Curry (GS - PG,SG)  $85 Washington Wizards

169 Allen Crabbe (Por - PG,SG)  $10 Brooklyn Nets

170 Avery Bradley (Bos - PG,SG)  $21 Brooklyn Nets

171 Jordan Clarkson (LAL - PG,SG)  $14 Houston Rockets

172 Ricky Rubio (Min - PG)  $37 Houston Rockets

173 Hassan Whiteside (Mia - C)  $14 Houston Rockets

174 Chris Paul (LAC - PG)  $88 Houston Rockets

175 Aaron Gordon (Orl - SF,PF)  $11 Phoenix Suns

176 Mike Conley (Mem - PG)  $29 Phoenix Suns

177 Kyrie Irving (Cle - PG,SG)  $45 Phoenix Suns

178 Evan Fournier (Orl - SG,SF)  $13 San Antonio Spurs

179 Damian Lillard (Por - PG)  $57 San Antonio Spurs

180 Kawhi Leonard (SA - SG,SF)  $69 San Antonio Spurs

181 Emmanuel Mudiay (Den - PG)  $14 New York Knicks

182 Pau Gasol (SA - PF,C)  $28 OklahomaCity Thunder

183 Nikola Jokic (Den - PF,C)  $10 OklahomaCity Thunder

184 Khris Middleton (Mil - SG,SF)  $14 OklahomaCity Thunder

185 Paul Millsap (Atl - PF,C)  $53 OklahomaCity Thunder

186 Andrew Wiggins (Min - SG,SF)  $37 Indiana Pacers

187 Jimmy Butler (Chi - SG,SF)  $33 Indiana Pacers

188 Russell Westbrook (OKC - PG)  $77 Indiana Pacers

189 Harrison Barnes (Dal - SF,PF)  $18 Boston Celtics

190 Devin Booker (Pho - SG)  $22 Boston Celtics

191 Ryan Anderson (Hou - PF,C)  $22 Boston Celtics

192 Steven Adams (OKC - C)  $10 Boston Celtics

193 Jahlil Okafor (Phi - C)  $24 Detroit Pistons

194 Tobias Harris (Det - SF,PF)  $26 Detroit Pistons

195 Myles Turner (Ind - PF,C)  $12 Philadelphia 76ers

196 Draymond Green (GS - SF,PF)  $14 Philadelphia 76ers

197 Giannis Antetokounmpo (Mil - PG,SG,SF)  $34 Philadelphia 76ers

198 Paul George (Ind - SF,PF)  $44 Philadelphia 76ers

199 Robert Covington (Phi - SF,PF)  $14 Timberwolves

200 Reggie Jackson (Det - PG,SG)  $24 Timberwolves

201 Gorgui Dieng (Min - PF,C)  $22 Timberwolves

202 Karl-Anthony Towns (Min - C)  $37 Timberwolves

203 Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG)  $14 Utah Jazz

204 Rajon Rondo (Chi - PG)  $16 Utah Jazz

205 Marc Gasol (Mem - C)  $36 Chicago Bulls

206 Kent Bazemore (Atl - SG,SF)  $10 Atlanta Hawks

207 Danilo Gallinari (Den - SF)  $22 Atlanta Hawks

208 C.J. McCollum (Por - PG,SG)  $14 Atlanta Hawks

209 Kyle Lowry (Tor - PG)  $45 Atlanta Hawks

210 Jae Crowder (Bos - SF,PF)  $10 Toronto Raptors

211 Patrick Beverley (Hou - PG,SG)  $10 Toronto Raptors

212 Isaiah Thomas (Bos - PG)  $23 Toronto Raptors

213 Blake Griffin (LAC - PF,C)  $29 Toronto Raptors

214 Justin Anderson (Dal - SF)  $10 GoldenStateWarriors

215 Kelly Olynyk (Bos - C)  $10 GoldenStateWarriors

216 Rodney Hood (Uta - SG,SF)  $10 GoldenStateWarriors

217 Rondae Hollis-Jefferson (Bkn - SG,SF)  $10 New Orleans Pelicans

218 Justise Winslow (Mia - SF,PF)  $10 New Orleans Pelicans

219 Kemba Walker (Cha - PG)  $35 New Orleans Pelicans

220 Brook Lopez (Bkn - C)  $46 New Orleans Pelicans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wszyscy już w miarę wypełnili ankietę bo mamy 19 wypełnionych + dvd93 który okreslił się że najlepiej po 3.10 to z ankiety wychodzi nam że w takiej sytuacji mamy najlepszą sytuację 04.10.

I nie sądzę że w jakiś inny dzień będzie nagle lepiej.

Nie pasuje póki co ten termin tylko Pumeksowi (napisałem do niego i czekam na odpowiedź bo może to kwestia godziny) a Mikowal czeka na grafik i potem sie mam nadzieję do tego dostosuje.

Póki co wpisuję jako termin draftu

04.10 (środa) godz. 21:30

i proszę wszystkich o uwzględnienie tego w innych swoich ankietach.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.