Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Liga Roto Keeper #1 sezon 2017/2018

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
286 odpowiedzi w tym temacie

#286 Leszczur

Leszczur

All-Star

• Użytkownik
  • 1292 postów

Napisano 24 kwiecień 2018 - 09:03

Nic.

Kurde. Liczyłem na jakiegoś małego flejma, ale przypadkowo zamknąłem temat? To rzadkość ;-)

Wolałbym nie ocknąć się w sierpniu i zorientować że miesiac wczesniej była jakaś ankieta i wszystkie zmiany przeszły :smile:

Użytkownik Leszczur edytował ten post 24 kwiecień 2018 - 09:05

Najlepszy sklep koszykarski

#287 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 513 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 lipiec 2018 - 10:43

Nie wiem jak Wy ale ja juz patrze kogo zostawie jako keeperow :P
Na ten moment D.Murray i Middleton to pewniaki. Zastanawiam sie czy zostawic sobie DSJ bo z jednej strony (nie wiem do konca dlaczego) wierze ze bedzie wymiatal a z drugiej strony w przyszlym sezonie bedzie dosc drogi.
Reszta zawodnikow raczej mniej znaczaca ale cos czuje ze W.Hernangomez moze wrocic do formy z debiutanckiego sezonu z Knicks wiec nad nim tez sie zastanawiam.
Noel po wyladowaniu w OKC raczej nie poszaleje a szkoda bo mialem nadzieje ze wyladuje w dobrym dla siebie miejscu i go zostawie.
Nie wiem tez czy po raz kolejny chce miec bol glowy z Chriss'em.
Hielda moze nawet bym zachowal gdyby nie Bogdanovic. Moim zdaniem obaj wzajemnie sobie "przeszkadzaja" w osiaganiu lepszych statsow ale moze sie cos jeszcze w skladzie Kings pozmienia.

Co do zmian w regulaminie to moim zdaniem nalezy odswiezyc temat i wypunktowac propozycje zmian i najlepiej zrobic konkretne ankiety zeby nie bylo niedomowien.

Pzdr Y'all!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych