Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 sezon 2017/2018


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

Marcos, Ty na yahoo wypełniasz tą zakładkę: keeper costs, czy po prostu ręcznie zmienisz każdemu GM-owi ilość dolarów na drafcie, żeby było mniej lidzenia?

 

W tej zakładce "Keeper costs" wypełniam wartości obowiązujące na ten sezon dla wszystkich grajków jacy są w składach drużyn.

Wg mnie tak było najwygodniej bo i tak musiałbyś policzyć ile każdy jest warty żeby mogli się GMowie zdecydować.

A tu na Yahoo jest to chyba najłatwiejsze bo masz listę grajków w teamach i wypełniasz, a potem zapisujesz.

 

Wtedy każdy GM widzi tą wartość u siebie jak kliknie "My team" i potem wybierze na niebieskim polu "choose your keeper players"

i tam odznacza który będzie keeperem.

 

Równocześnie w zakładce komisza "Edit Auction Draft Settings" możesz wpisać teamom od razu budżet jaki mają na sezon i potem wartość automatycznie wybranych keeperów się odejmie.

 

Mieliśmy z tym problemy chyba w zeszłym roku na drafcie bo coś tam w budżetach po wybraniu keeperów poprawiałem i wszystkie mi na 200 wyrównał i wyszło to dopiero na drafcie i musieliśmy na szybko draft od nowa organizować parę dni później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Swoja droga jak juz keeperzy beda wybrani to w jaki sposob bede widzial kto jest keeperem a kto nie?czy np na player list w naszej lidze bede widzial jakies oznaczenie przy zawodniku czy po prostu przestanie byc przypisany do druzyny i bedzie oznaczony jako FA?

 

Marcos napiszesz mi jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt :) Nie będziesz ich widział zanim nie minie deadline.

Dlatego jak ktoś zaznacza keeperow, niech poda ich na forum. Może potraktujemy to jako "backup" na wypadek gdyby coś się schrzanilo w yahoo przy odznaczaniu i ktoś został bez keeperow?

Lakers keeperuja: Schroedera, Gasola, Browna i Haywarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzilo mi o keeperow z innych druzyn :) Na szczescie ustawianie keepera w swojej druzynie chyba ogarnalem tyle ze zgodnie z tym co zalozylem juz wczesniej w tym roku ich nie ustawiam i startuje od zera.

 

A jak minie deadline na keeperow to gdzie i jak to bede widzial na yahoo?Na player list jako FA?

 

Pomysl zeby tu na forum kazdy wymienil keeperow mysle ze nie jest zly bo bedzie to jakis backup jakby sie zrobil jakis fuckup w trakcie lub przed draftem ale i dla mnie bedzie to bardzo pomocne wiec jestem jak najbardziej ZA. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak minie deadline na keeperow to gdzie i jak to bede widzial na yahoo?Na player list jako FA?

Wszyscy którzy zostali przez GMów jako keeperzy zostają w składzie teamu, natomiast wszyscy pozostali spadają na FA i będę potem dostepni normalnie w drafcie jak wszyscy którzy są tam już teraz.

Do deadline nie widać wybranych keeperów, wolę żeby decydowało to co zaznaczone na Yahoo, ale że Yahoo ciągle coś zmienia, to jeżeli będzie na forum napisane a coś pójdzie nie tak na yahoo to wezmę to pod uwagę.

Ale jeżeli będą rozbieżności to wezmę pod uwagę tylko wybór z Yahoo.

 

Co do godziny draftu to zostajemy przy 22:15.

Te 15 minut wiele Ci nie zmieni, w razie czego polecam słuchawki i zrobić zaciemnienie nad kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.