Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

NBA 2K18 na PS4

nba2k18 ps4 nba 2k18 mypark

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 girlsplay2ktoo

girlsplay2ktoo
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 11:49

Hej,

Czy ktoś ma w planach zakup nowej części na ps4? i planuje grać w my park?

Najlepszy sklep koszykarski

#2 kulfon

kulfon

All-Star

• Użytkownik
  • 1439 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 13:17

ja

#3 jamalcegłacrawford

jamalcegłacrawford

Role Player

• Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 14:02

Ja już mam preorder i urlop od następnego piątku. Gram głównie w MyTeam. MyPark niestety nie do końca czaję, bo chyba jestem za mało czarny ;)

Użytkownik jamalcegłacrawford edytował ten post 07 wrzesień 2017 - 14:03

#4 girlsplay2ktoo

girlsplay2ktoo
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 14:45

a preorder której edycji? Ja w planach mam legend edition, kyrie na okładce jednak kuje w oczy. Z MyPark jest taki problem, że najlepiej grać z kimś znajomym (dlatego pytam), inaczej czekanie w kolejce, aż ktoś będzie chciał z tobą zagrać może trwać godzinami. 

#5 jamalcegłacrawford

jamalcegłacrawford

Role Player

• Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 18:32

Zwykłej. Te inne edycje są po prostu droższe, a na dobrą sprawę nic w nich nie ma.

#6 kulfon

kulfon

All-Star

• Użytkownik
  • 1439 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 15:22

ja

dobra, wstrzymuję się po zagraniu w prelude, to jest po prostu c***owe

edit: poprawka, c***owo wygląda tylko mycareer, 5v5 ładnie

Użytkownik kulfon edytował ten post 08 wrzesień 2017 - 17:49

#7 jamalcegłacrawford

jamalcegłacrawford

Role Player

• Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 21:45

dobra, wstrzymuję się po zagraniu w prelude, to jest po prostu c***owe

edit: poprawka, c***owo wygląda tylko mycareer, 5v5 ładnie

Jest coś w tym demku oprócz męczenia buły jednym zawodnikiem? Można normalny mecz z kumplem zagrać albo chociaż z kompem?

#8 kulfon

kulfon

All-Star

• Użytkownik
  • 1439 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 23:56

Jest coś w tym demku oprócz męczenia buły jednym zawodnikiem? Można normalny mecz z kumplem zagrać albo chociaż z kompem?

można zagrać 10 minut jako GSW vs CAVS bez scoreboardu, statów itd. z co chwilę wyskakującymi popupami z tutoriala. ogólnie nie warto, dłużej się ściąga niż gra.

#9 jamalcegłacrawford

jamalcegłacrawford

Role Player

• Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 07:51

można zagrać 10 minut jako GSW vs CAVS bez scoreboardu, statów itd. z co chwilę wyskakującymi popupami z tutoriala. ogólnie nie warto, dłużej się ściąga niż gra.

Czyli ta wstawka instalacyjna co zawsze. Odpuszczam, bo Destiny 2 mnie wessało. Wytrzymam jakoś do piątku bez NBA :)

#10 Raven2156

Raven2156

Starter

• Użytkownik
  • 953 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 15:03

Ja od momentu w którym zapowiedzieli mam pre-order złożony. Jakby ktoś chciał pograć to walcie na Priv. ;)

Użytkownik Raven2156 edytował ten post 09 wrzesień 2017 - 15:03

yug6jch.png

#11 jamalcegłacrawford

jamalcegłacrawford

Role Player

• Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 15:01

Ja od momentu w którym zapowiedzieli mam pre-order złożony. Jakby ktoś chciał pograć to walcie na Priv. ;)

Jaki sklep? Masz gwarancję, że dostaniesz w piątek, a nie po weekendzie? Zawsze zamawiałem w Muve, ale tym razem krzyknęli sobie aż 280zł.

#12 Raven2156

Raven2156

Starter

• Użytkownik
  • 953 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 15:04

Jaki sklep? Masz gwarancję, że dostaniesz w piątek, a nie po weekendzie? Zawsze zamawiałem w Muve, ale tym razem krzyknęli sobie aż 280zł.

Z Empika z dostawą do domu. Zamówiłem od razu jak wystawili więc zapłaciłem tylko 219+wysyłka a na stronie Empiku teraz już też jest po 280/290 więc udało mi się zaoszczędzić.

Dzwoniłem do nich to mi Babka powiedziała, że jak dostaną gry do czwartku to będę miał w piątek a jeśli dopiero w piątek to dostanę w poniedziałek..

Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać.. Oby przyszło w piątek.

yug6jch.png

#13 jamalcegłacrawford

jamalcegłacrawford

Role Player

• Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 17:12

Z Empika z dostawą do domu. Zamówiłem od razu jak wystawili więc zapłaciłem tylko 219+wysyłka a na stronie Empiku teraz już też jest po 280/290 więc udało mi się zaoszczędzić.

Dzwoniłem do nich to mi Babka powiedziała, że jak dostaną gry do czwartku to będę miał w piątek a jeśli dopiero w piątek to dostanę w poniedziałek..

Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać.. Oby przyszło w piątek.

Z Muve mi zawsze przychodziło w piątek. Chyba zamówię w Media Expercie lub Electro, ale za pobraniem, bo jak nie przyjdzie w piątek to będę jeździł i szukał po mieście, a paczkę oleję.

#14 Raven2156

Raven2156

Starter

• Użytkownik
  • 953 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 17:28

Z Muve mi zawsze przychodziło w piątek. Chyba zamówię w Media Expercie lub Electro, ale za pobraniem, bo jak nie przyjdzie w piątek to będę jeździł i szukał po mieście, a paczkę oleję.

No ja mam nadzieję, że Empik wyślę na piątek a jak nie to trudno i tak mam weekend w robocie więc stracę tylko piątek praktycznie. ;)

yug6jch.png

#15 jamalcegłacrawford

jamalcegłacrawford

Role Player

• Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 18:03

No ja mam nadzieję, że Empik wyślę na piątek a jak nie to trudno i tak mam weekend w robocie więc stracę tylko piątek praktycznie. ;)

A ja mam urlop, który wziąłem żeby pograć w Destiny 2 i NBA, więc nie odpuszczę :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych