Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

NBA 2K18 na PS4

nba2k18 ps4 nba 2k18 mypark

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16 kyrie

kyrie
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 11:36

Ja na allegro w jakims sklepie zamawiałem za 230 z wysylka, podstawowa wersje (placenie 400 zł za jakas super hiper edycje z kasa do wydania na karty zawodników to istne szaleństwo).

Bylibyscie chetni zalozyc jakis team w myplayer? Na razie mam jednego chętnego.

Co do dema to mega mi weszło i myplayer i nawet ten 10 minutowy mecz, roznica w gameplayu jest ogromna :) Nic tylko czekać :P

Najlepszy sklep koszykarski

#17 andy13

andy13

Brooklyn Baller

• Użytkownik
  • 1057 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 13 wrzesień 2017 - 12:23

Od paru lat nie ma opóźnień i na premierę zawsze gra leży sobie w Empikach i innych sklepach nie dla idiotów. Ceny takie jak przedsprzedaży lub dychę niższe (Media Expert 2 lata temu) więc już mnie na to nie złowią :P

nets3a_sig3.jpg

#18 girlsplay2ktoo

girlsplay2ktoo
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 11:05

dla tych którzy mają zamiar pograć w MyCareer, jakiego gracza planujecie stworzyć? i co z dual archetype?

#19 Mailman

Mailman

Rookie

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 17:39

w nba 2k18 jest tych kilkanascie nowych classic teamow ( miami 9 6/97  , knicks 98,99) ???

#20 girlsplay2ktoo

girlsplay2ktoo
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 20:40

#21 jamalcegłacrawford

jamalcegłacrawford

Role Player

• Użytkownik
  • 154 postów

Napisano wczoraj, 18:20

Nie wiem jak u was, ale u mnie jest kiepski framerate. Gra lekko przycina przy wznowieniu albo jakimś obrocie kamery. Dziwne, bo grafika jest taka sama jak w tamtym roku i wtedy było żelazne 60fps, a teraz taka kupa...

#22 andy13

andy13

Brooklyn Baller

• Użytkownik
  • 1057 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano wczoraj, 18:41

Ta edycja jest jakaś dziwna. Kumpel ma na PS4 i się właśnie wkurza, że gra mu tnie, a coś tam w MyCareer nie działa.

Na PS3 jest dziwnie, bo nie można grać sezonu liczącego 29 spotkań. Wszystko fajnie w ustawieniach, ale za nic nie przejdziesz nawet do pierwszego meczu. Osobna kwestia to komentarz - jakieś randomowe nazwiska się pojawiają. Gram NYK - Rox, a komentator rzuca, że "Lowry na skrzydle" :rugby:  Rozumiem, że PS3 to już nie to, ale wypuszczać grę z takimi farfoclami trochę niefajnie. Szczególnie ten błąd 29 gier - przecież to jest prawie to samo co w poprzednich edycjach, co tu można było schrzanić? Ciekawe czy będą łatki czy już położą na to laskę. Jednak EA z Fifą dużo lepiej traktuje old-geny.

Użytkownik andy13 edytował ten post wczoraj, 18:43

nets3a_sig3.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych