Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Czas do końca sezonu na zagłosowanie w ankiecie. Ostatni mecz oznacza koniec ankiety.

 

Plus, że większość ekip ma dużą szansę wypełnić zakładany limit slotów. Ja sam trochę to przespałem, ale może się zdołam załapać w limicie. Na pewno nie załapie się Maro, któremu po prostu podziękujemy za dalszą grę.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fajny sezon, Panowie :) udało mi się wygrać ten sezon i nie ukrywam, że taki sukces cieszy (zaufałem Procesowi - w zeszłym sezonie 19. miejsce ;p).

 

Przy okazji chciałem podziękować za całe 2 lata gry i zadeklarować, że w przyszłym sezonie odpuszczam tą ligę. Była fajna zabawa, jednakże muszę zredukować liczbę lig, a tu można powiedzieć, że osiągnąłem już największy możliwy sukces :) jeszcze raz dzięki, powodzenia oraz dobrej zabawy w przyszłych latach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje i dzieki za wspolna gre

 

mozna wiec powoli szukac kogos na Twoje miejsce (chyba,ze masz kogos od siebie godnego polecenia ?)

 

Nie, nie mam nikogo godnego polecenia, ale jeśli ktoś ma, to niech napisze ;) mam nadzieję, że znajdziecie fajnego zastępcę, który dobrze obuduje Giannisa w drafcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratulacje dla MJ za zwycięstwo (na pocieszenie mam pokonanie Cie w 3 South:). Bardzo dobra gra. U mnie po dealu MJ, gdy juz nie było opcji wygrać nastapiło rozprężenie, do tego doszło sporo kontuzji. Skończyło się niedogranymi meczami i 4 miejscem więc sezon mocno rozczarowujący.

Dzięki wszystkim za sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MJ za dwa sezony gry i za zaangażowanie. Będzie trzeba szukać godnego następcy, chyba, ze takowy sam się zgłosi. Trochę odczekamy po sezonie, niech pierwsze emocje zejdą i zaczniemy deklaracje. Rok temu ruszyły pod koniec czerwca, teraz można zacząć wcześniej, ale też nie do przesady, czasu jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.