Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie wygrywan 06., tylko, że ja 06.10 wybitnie nie mogę, mam draft, który i tak będę musiał z apki robić.

 

Kombinujmy z tym 12.10, asq_, postarasz się?

 

Ja mogę 12.10. Chodziło Ci prawdopodobnie o Decosa, ale z tego, co widzę, to on zaznaczył tylko lub głównie piątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co nam tu wynika z ankiety doodle...

 

6.10 - ten termin nie pasuje mi zupełnie, więc odpada, nie będę mógł nawet z apki draftować, bo wyszło mi co innego.

12.10 - na pierwszy plan się wysuwa ten termin. Nie pasuje on BigTree i Decosowi, ale mam nadzieję, że się dostosują - Big Tree zaznaczył 20.00 jako odbry termin, więc jest szansa, że 21:00 jednak też mu podpasuje.

 

Wszystko się może jednak zmienić.

 

Kogo brakuje:

 

FU, Dnc, Bulls2006 i Skorup. Ich głosy mogą się okazać decydujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy jeszcze na potwierdzenie bullsa czy już nowego gracza wdrażamy w grę? Już 20.09, więc chyba nie ma z czym zwlekać...

 

Czy 12.10 już oficjalnie terminem draftu? Czy jeszcze czekamy na głosy w ankiecie - jeśli tak, to może jakiś deadline do soboty czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.