Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużam termin keeperów do 05.10. Nie wyrobię się z tymi cenami, 01. już za pasem.

 

Zresztą jeśli draft jest 12, nie ma też sensu z wyborem keeperów się spieszyć. Większość już ma pewnie je dawno wybranych, a te keeper costs to zapewne tylko formalność Waszych wyliczeń, ale muszę je zrobić, żeby nie było numerów na drafcie. Zresztą i tak nie jestem pewien, czy to zadziała...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaznaczyłem keeperów na Y!, ale tu też podam (i tak byście się dowiedzieli :P). Zatrzymuję na przyszły sezon:

 

1) Giannis Antetokounmpo - 64$

2) Harrison Barnes - 21$

3) Khris Middleton - 12$

4) Jusuf Nurkić - 12$

Suma: 109$

 

Na draft miałem 236$, ale ze względu na keeperów mam 236 - 109=127$ na 7 brakujących graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu piszemy tylko proforma.

 

Oficjalne deklaracje keeperów odbywają się na Yahoo, bo potem to Yahoo przemieli.

 

Wyjątkowo przedłużam do 08.10., macie 2 dni na ogarnięcie tych keeperów. Wystarczy wejść w swój team i kliknąć "choose your keeper players" zaznaczyć haczykiem, potwierdzić i załatwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - z racji że draft będzie szybki i krótki .. możemy zacząć do o 22:00 ?

No ja nie wiem, czy będzie taki krótki :P 2 godziny minimum myślę... nie będzie taki długi jak ostatnio, ale myślę, że 2,5 godziny trzeba liczyć.

 

Osobiście nie za bardzo podoba mi się start draftu później niż 21.30, bo potem to trwa i trwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.