Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

mi tak się średnio się udał draft

miałem mało kasy i może nie potrzebnie zostawiałem Georgea i KATA na keeperów bo łącznie byli przepłaceni o 10-15 $

potem dałem duzo za Balla i praktycznie do pojawienia się Redicka to głownie oglądałem co się dzieje

ciesze sie z Foxa, reszta taka sobie

 

niestety raczej nie włączę się w walkę o najwyższe miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po drafcie. 

Ja miałem problem jak to rozegrać po wpadce z poprzedniego sezonu gdzie zjebałem na maxa nie dogrywając gier. Przez to mój budżet na draft i keeperów to 216-42=174$. 

 

Wyszło mi że najlepiej będzie jak zostawię Klay'a(40$) i Gasola(34$) (do handlowania obydwaj za keeperów).

A na drafcie zbiorę zawodników, którzy chociaż rokują, że coś z nich będzie i ew. zostaną keeperami na następny sezon. 

 

Miałem na draft tylko 100$ więc planem było kilku młodziaków po max 20$ żeby jako keeperzy nie kosztowali więcej niż 25$

A jednocześnie żeby udało się zatankować i mieć sporo $ w nastęnym sezonie.

Minnesota T Wolves
Budget	$174
1.	(14)	Malcolm Brogdon (Mil - PG,SG)	$13
2.	(23)	Dennis Smith Jr. (Dal - PG)	$25
3.	(53)	Buddy Hield (Sac - SG)	        $19
4.	(58)	Jabari Parker (Mil - SF,PF)	$15
5.	(77)	Kris Dunn (Chi - PG,SG)	        $7
6.	(91)	Chandler Parsons (Mem - SF,PF)	$8
7.	(98)	Emmanuel Mudiay (Den - PG)	$2
8.	(109)	Jaylen Brown (Bos - SG,SF)	$7
9.	(126)	Stanley Johnson (Det - SG,SF)	$4
10.	(219)	Marc Gasol  (Mem - C)	        $34
11.	(220)	Klay Thompson  (GS - SG,SF)	$40
Unused	$0

Taki był plan, a wyszło jak wyszło :smile: Nie jest źle, ale też nie jest super.

Mam nadzieje, że któryś z młodziaków ode mnie odpali porządnie.

 

Zaprasza po Klaya i Gasola jak ktoś chce się bić o czołówkę.

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy mam jeszcze:

 

1. Odnośnie tej ankiety.

http://www.e-nba.pl/topic/5323-liga-roto-keeper-zmiana-regulaminu4-premiowanie-s%C5%82abszych/

 

Żadna opcja nie dostała 11 głosów. Jesteśmy po drafcie. Moim zdaniem powinniśmy grać na zasadach jakie były dotychczas. I $$ za miejsca powinny być przyznane jak ostatnio.

 

Jeśli jest jednak wola zmiany (jedna z opcji zmieniających miąła 6głosów. To nową ankietę niech komisz zrobi tylko z tymi 2 opcjami i od następnego sezonu możemy to zmienić.

 

2. GMowie którzy nie byli na drafcie i wiadomo jak ich drużyny teraz wyglądają. Może dobrze byłoby jakby się zadeklarowali czy grają w tych składach które im automat zrobił. Jak nie to jakieś podmianki moglibyśmy zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zaktualizuj budżet na waivers ;) no i też jestem za tym, aby ankietę przeprowadzić raz jeszcze z 2 opcjami, bo chyba w regualminie tego nie wprowadziłeś, więc jeśli już, to od przyszłego sezonu? Co z innymi głosowaniami, typu IL?

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaktualizuj budżet na waivers ;) no i też jestem za tym, aby ankietę przeprowadzić raz jeszcze z 2 opcjami, bo chyba w regualminie tego nie wprowadziłeś, więc jeśli już, to od przyszłego sezonu? Co z innymi głosowaniami, typu IL?

Budżet wieczorem zaktualizuję. Co do IL, słuszna uwaga, dobrze, że jeszcze można było to dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybka sprawa.

Ktoś ma wolny jutrzejszy wieczór i jest chętny na kolejnego keeperka na tych samych zasadach?

 

Liga facebookowa. Gramy z Falkim, Decosem, Jordanem. 

Zwolniło się miejsce, niestety po barcaloverze.

 

Sprawa na szybkiego, no ale czasem decyzja pod wpływem impulsu jest najlepsza ;) Info na priv do mnie lub Jordana20 albo bezpośrednio na FB do: Michał Falkiewicz.

 sprawa dalej aktualna-draft jutro (16.10) o godz 21

 

ktos chetny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs zaczęli spokojnie, ale czają się, aby w odpowiednim momencie objąć prowadzenie ;) Giannis zaczął z wysokiego C, Beverley też super na razie, ale reszta graczy się dopiero rozkręca - Curry jeszcze nie w formie, Middleton póki co solidnie, ale liczę na więcej, a Harrison tak w kratkę. Do tego jeszcze póki co rzucający cegły THJ, Nurek w średniej dyspozycji, a Pau na spokojnie daje bloki ;) liczę, że chłopaki się rozkręca na spokojnie, a z ławki przecież jeszcze Bayless jest i Winslow, więc luzik ;)

 

Jakby co, to proponujcie wymiany - interesuje mnie trade na tu i teraz - Winslow (keeper za 10 za rok) + jakiś keeperek + dodatek za gracza top30, coś takiego.

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ozzy ale nie było to rozegrane najlepiej. Jeśli miałeś gdzieś moja propozycję wystarczyło odrzucić, wysłać kontroferte cokolwiek napisać. Tymczasem ona wisiała a w międzyczasie po cichu dogadales się ze Stryderem. Nie wspominając o tym że nie wiem co na tym zyskujesz bo keeperow może być tylko 4. Jak dla mnie tak trejd jest za cholerę jednostronny. Tak więc w dwojnasob została skopana zasada dobrego smaku ale co ja tam wiem...

Tylko nie pisz że innych ofert nie miałeś bo moja wisiała i nawet nie raczyles odrzucić...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie pisałem. Przyznaje trochę skopałem nie wiem może zmęczenie może własna głupota. Jeśli reszta uważa tak jak bulek to walcie veto

Jeśli w jakikolwiek sposób reszta osób z ofertami poczuła się urażona to przepraszam iż nie taki był zamiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale na przyszłość bardziej to przemyśl, ja o nic nie oskarżam, ale brak ustosunkowania się do jednej oferty i wybranie innej, na pewno nie lepszej, to wyglądało trochę podejrzanie. Tak dla wiadomości innych - oferowałem Millsapa i Jonasa za Cousinsa, nie skorzystał, miał prawo - tu nie mam pretensji. Ale ona wisiała cały czas na yahoo, po czym widzę coś takiego - ok, Tatum, Ingram i Sabas pewnie fajni keeperzy - ale czy warto za taką cenę? Ode mnie poszło veto - również dlatego, iż jestem przeciwny rozstrzyganiu walki o tytuł w taki sposób. Walker, CJ, Griffin, Capela, Irving, Cousins, Harris, Kanter - mistrzostwo pewne i  cały sezon ligi można będzie już przespać, bo będzie już po emocjach. A potem się dziwimy, że co po niektórzy nie wyrobią slotów.

Żeby nie było - do Strydera nie mam zastrzeżeń. Dla mnie tylko idea nakazuje Ozzy'emu ustosunkowanie się do innych ofert, negocjowanie i wybranie najlepszej. Tutaj tak nie było.

Myślę, że jako komish mam prawo wyrazić swoją opinię, może kontrowersyjnej, może nie. Nie jestem wiarygodny, bo sam brałem udział w wyścigu, ale jeśli bym by oferta kogokolwiek innego byłaby tak potraktowana, moja opinia byłaby taka sama.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest według mnie rozmiar tej wymiany - dostanie 6 graczy jako potencjalnych keeperow to przesada - lepiej wybrać 4 i np. zatrzymać Irvinga czy kogoś innego albo lepiej poszukać lepszych keeperow... nie lubię wetowac i psuc wymian, ale to rozważam - zobaczę jeszcze, czy wcisne guzik. Tak btw tez dałem ofertę - za DMC 3 młodych i w zasadzie była lepsza (choć to może dlatego że to moja propozycja i jakiś sentyment jest ;)) - jakby za Irvinga tez dostał 3 młodych i za Harrisa dwóch, to by miał 8 ;) a nie 6 ;) a tak na serio, to można było ponegocjowac, lepiej rozegrać, ale może będzie druga szansa ;) sam jeszcze zobaczę, czy dam weto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.