Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Sezon 2017/18 Liga II East

• Zamknięty Temat jest zamknięty
434 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiLQ

wiLQ

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6088 postów

Napisano 10 wrzesień 2017 - 23:09

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi II East w sezonie 2017/18

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza [w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

ArtZ - Solid as a Rock
Mikowal83 - Warsaw Hornets
sowacx - owls
maro - maro's Team
air_mj - MJ-TEAM
Dig - Red Panthers
lorak [komisz] - lorak
krisss - Baryłki [transfer za Januarego by pasowal termin draftu]
Gerard - Gamonie
shevcu - MKS Milejow
julekstep - HuWDu
pumeks - NEVERWINS
dannygd - Wolves
bigfucker - Kriszot Team
Slawekmroz - Florida Pensioners [transfer za pabloboar by pasowal termin draftu]

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi I i najnizszych 6 miejsc spada na poziom III.
Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest lorak bo jest aktywny, doswiadczony i zgodzil sie pelnic ta funkcje ;-)

Draft sie odbyl 5.X. od 21:30

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.f...o.com/nba/30545

Użytkownik wiLQ edytował ten post 03 listopad 2017 - 17:05

Najlepszy sklep koszykarski

#2 lorak

lorak

• Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 07:14

PM wysłane, link do ligi: https://basketball.f...o.com/nba/30545

zakładam, że we wrześniu nie chcemy draftować, więc niech każdy tutaj poda, które dni w październiku mu pasują, a które nie. wstępnie draft jest ustawiony na niedzielę 15 X o 20:30. mi odpada 14 X, chyba że zaczniemy późno (jedenasta-północ).

ArtZ - Solid as a Rock
Mikowal83 - Warsaw Hornets
sowacx - owls
maro - maro's Team
air_mj - MJ-TEAM
Dig - Red Panthers
lorak - lorak
January -
Gerard - Gerard's Team
shevcu - MKS Milejow (jeszcze nie dołączył do ligi)
julekstep - HuWDu
pumeks - NEVERWINS
dannygd - Wolves
bigfucker - Kriszot Team
pabloboar - pabloboar

Użytkownik lorak edytował ten post 15 wrzesień 2017 - 11:32

s...

#3 bigfucker

bigfucker

Rookie

• Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 08:13

Kriszot TEAM

14.X -odpada-  reszta  na te chwile póki co wolne .

Użytkownik bigfucker edytował ten post 11 wrzesień 2017 - 11:36

Kriszot

#4 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 728 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 wrzesień 2017 - 08:28

Moj team to Warsaw Hornets.

Terminy na Pazdziernik moge podac po 25-ym Wrzesnia bo wtedy bede mial grafik na nowy miesiac w pracy.

Z draftem nie ma co sie bardzo spieszyc ale nie wiem tez czy jest sens zwlekac do polowy Pazdziernika...
Moim zdaniem rownie dobrze moze byc to koniec wrzesnia lub sam poczatek pazdziernika

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

#5 lorak

lorak

• Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 09:37

Z draftem nie ma co sie bardzo spieszyc ale nie wiem tez czy jest sens zwlekac do polowy Pazdziernika...
Moim zdaniem rownie dobrze moze byc to koniec wrzesnia lub sam poczatek pazdziernika

chodzi o to, że preseason zaczyna się 30 września, więc dobrze by było mieć draft po chociaż 2 spotkaniach każdej drużyny.
s...

#6 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 728 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 wrzesień 2017 - 09:50

Nie wiedzialem ze preseason staruje 30-go wrzesnia...
To tak jak mowilem, faktycznie nie ma co sie spieszyc ale polowa pazdziernika to moim zdaniem troche za pozno...

W tej sytuacji moim zdaniem sensowne terminy draftu beda w okresie 1-10 Pazdziernika.
Zawodnicy cos tam juz pograja a My bedziemy mieli juz jakis obraz a przede wszystkim z tydzien albo troszke wiecej na ewentualne wymiany/pobrania z FAsow

#7 julekstep

julekstep

Super-Star

• Użytkownik
  • 3754 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:34

Lorak - huwdu to moj team :)

Od ilu ludzi usłyszałeś realnie,że jesteś najbardziej inteligentną osobą jaką w życiu poznały ? Ja od kilkuset.
Czego ty dokonałeś na moim tle w swoim życiu ?

Nie ma to jak zakompleksiony Polaczek.10 tysięcy postów - no life.
Ja dla wielu ludzi jestem autorytetem w wielu dziedzinach, bo moja wiedza jest wiarygodna. 
Musisz być tytanem intelektu, który szuka poklasku tutaj z powodu no life.

#8 Gerard

Gerard

6th Man

• Użytkownik
  • 345 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 18:40

Wrzesień u mnie raczej odpada + 12.10 mam już jeden draft.
Ogólnie pasuje mi draftowanie jak najpóźniej.
Ask NOT what your commissioner can do for you, ask what YOU can do for your commissioner!

#9 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 728 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 wrzesień 2017 - 20:21

Pozwolilem sobie zrobic ankiete dotyczaca terminu draftu. Mysle ze tak bedzie latwiej i przejzysciej ale robilem to pierwszy raz ;) wiec jakby cos bylo z nia nie tak to dajcie znac.
Okres do glosowania to od 30.09 do 15.10 bo to wydaje sie byc optymalny czas na draft. Przed 30.09 to za wczesnie a pozniej niz 15.10 to za pozno.
Godzine ustawilem domyslnie 21:00 ale to akurat bedzie mozna jeszcze pozniej ustalic i ewentualnie zmienic.

https://doodle.com/p...vcdhz3ivachna3f

Użytkownik Mikowal83 edytował ten post 11 wrzesień 2017 - 20:25

#10 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 2923 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 21:05

Witam wszystkich i już się cieszę na ryzgrywke, tym bardziej że rok temu walkę o wygraną rozwaliła mi plaga kontuzji i tym wieksza jest determinacja :)

Co do daty, to poza dwoma (06.10 mam już draft live, 10.10 - mam rocznicowy wyjazd) zaznaczyłem wszystkie, niemniej właśnie ustalam termin urlopu który może się zacząć w tym okresie - więc im bliżej początku października tym lepiej dla mnie :)
"Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi."

#11 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 728 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 wrzesień 2017 - 21:34

Lorak mam watpliwosci co do ustawien ligi. 1. Nie wiem czy ustawiena rodzaju draftu jest dobre bo nie wiem jakie sa inne opcje ale czy na pewno ma byc standard live draft czy nie powinno byc tam cos jak Auction draft? 2. W zwiazku ze zmianami w regulaminie roto o ktorych napisal wiLQ w ustawieniach Trade review powinno byc Trades reviewed by commisioner Popraw mnie jesli sie myle. Co do terminu draftu to jeszcze nie mam pewnosci ale chyba najbardziej 7.10 lub 8.10 by mi odpowiadal i wydaje mi sie najbardziej sensowny. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Mikowal83 edytował ten post 11 wrzesień 2017 - 21:37

#12 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 3516 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 21:53

MKS Milejow, jutro dolacze do ligi.

Co do draftu 23 wrzesnia kawalerski, potem moge draftowac az do 6 pazdziernika. 7 pazdziernika mam wesele, 8 poprawiny od 9 wyjezdzam na dwa tygodnie. Takze ustawie ceny i ja bede z autopilota raczej lecial. Sorry ze tak wyszlo ale sa rzeczy wazne i wazniejsze ;-)

#13 lorak

lorak

• Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 06:30

Mikowal,
masz rację z tymi ustawieniami, już poprawiłem.

co do draftu, to już wiemy, że jeśli chcemy wybierać w komplecie, to najpóźniejszym możliwym terminem jest czwartek 5 X (6 nie pasuje dannygd, a od 7 nie może shevcu). tak więc czy jest ktoś, komu ten dzień nie odpowiada?

Użytkownik lorak edytował ten post 12 wrzesień 2017 - 06:33

s...

#14 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 728 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 wrzesień 2017 - 06:54

Fajnie ze moglem pomoc z ustawieniami ;)

Termin 5.10 nie jest taki zly ale niestety do 25 wrzesnia nie jestem w stanie oficjalnie potwierdzic czy bede mogl byc na drafcie tegi dnia.

Ankieta ktora wrzucilem niech zostanie tak jak jest i prosze uzupelniajcie ja bez wzgledu na to co wypeniaja inni.
Chociaz nie da sie ukryc ze wolalbym (jak pewnie wszyscy) zebysmy draftowali w komplecie wiec zaczyna sie to powoli klarowac i wychodzi na to ze najlepiej bedzie ustalic date w okresie 30.09-5.10

#15 pabloboar

pabloboar

Rookie

• Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 08:31

Zagłosowałem już na terminy. Generalnie wolałbym nie brać wtorków lub czwartków, bo wtedy mam treningi :) (ale jak nie będzie innej opcji to już poświęcę). Nie mogę też brać udziału w dniach 5-7 października - nie będzie mnie wtedy w Polsce/w domu.

Dzięki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych