Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi II East w sezonie 2017/18

 

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza [w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

 

ArtZ - Solid as a Rock

Mikowal83 - Warsaw Hornets

sowacx - owls

maro - maro's Team

air_mj - MJ-TEAM

Dig - Red Panthers

lorak [komisz] - lorak

krisss - Baryłki [transfer za Januarego by pasowal termin draftu]

Gerard - Gamonie

shevcu - MKS Milejow

julekstep - HuWDu

pumeks - NEVERWINS

dannygd - Wolves

bigfucker - Kriszot Team

Slawekmroz - Florida Pensioners [transfer za pabloboar by pasowal termin draftu]

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi I i najnizszych 6 miejsc spada na poziom III.

Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Komisarzem ligi jest lorak bo jest aktywny, doswiadczony i zgodzil sie pelnic ta funkcje ;-)

 

Draft sie odbyl 5.X. od 21:30

 

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/30545

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PM wysłane, link do ligi: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/30545

 

zakładam, że we wrześniu nie chcemy draftować, więc niech każdy tutaj poda, które dni w październiku mu pasują, a które nie. wstępnie draft jest ustawiony na niedzielę 15 X o 20:30. mi odpada 14 X, chyba że zaczniemy późno (jedenasta-północ).

 

ArtZ - Solid as a Rock

Mikowal83 - Warsaw Hornets

sowacx - owls

maro - maro's Team

air_mj - MJ-TEAM

Dig - Red Panthers

lorak - lorak

January -

Gerard - Gerard's Team

shevcu - MKS Milejow (jeszcze nie dołączył do ligi)

julekstep - HuWDu

pumeks - NEVERWINS

dannygd - Wolves

bigfucker - Kriszot Team

pabloboar - pabloboar

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj team to Warsaw Hornets.

 

Terminy na Pazdziernik moge podac po 25-ym Wrzesnia bo wtedy bede mial grafik na nowy miesiac w pracy.

 

Z draftem nie ma co sie bardzo spieszyc ale nie wiem tez czy jest sens zwlekac do polowy Pazdziernika...

Moim zdaniem rownie dobrze moze byc to koniec wrzesnia lub sam poczatek pazdziernika

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z draftem nie ma co sie bardzo spieszyc ale nie wiem tez czy jest sens zwlekac do polowy Pazdziernika...

Moim zdaniem rownie dobrze moze byc to koniec wrzesnia lub sam poczatek pazdziernika

chodzi o to, że preseason zaczyna się 30 września, więc dobrze by było mieć draft po chociaż 2 spotkaniach każdej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem ze preseason staruje 30-go wrzesnia...

To tak jak mowilem, faktycznie nie ma co sie spieszyc ale polowa pazdziernika to moim zdaniem troche za pozno...

 

W tej sytuacji moim zdaniem sensowne terminy draftu beda w okresie 1-10 Pazdziernika.

Zawodnicy cos tam juz pograja a My bedziemy mieli juz jakis obraz a przede wszystkim z tydzien albo troszke wiecej na ewentualne wymiany/pobrania z FAsow

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolilem sobie zrobic ankiete dotyczaca terminu draftu. Mysle ze tak bedzie latwiej i przejzysciej ale robilem to pierwszy raz ;) wiec jakby cos bylo z nia nie tak to dajcie znac.

Okres do glosowania to od 30.09 do 15.10 bo to wydaje sie byc optymalny czas na draft. Przed 30.09 to za wczesnie a pozniej niz 15.10 to za pozno.

Godzine ustawilem domyslnie 21:00 ale to akurat bedzie mozna jeszcze pozniej ustalic i ewentualnie zmienic.

 

https://doodle.com/poll/5vcdhz3ivachna3f

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i już się cieszę na ryzgrywke, tym bardziej że rok temu walkę o wygraną rozwaliła mi plaga kontuzji i tym wieksza jest determinacja :)

 

Co do daty, to poza dwoma (06.10 mam już draft live, 10.10 - mam rocznicowy wyjazd) zaznaczyłem wszystkie, niemniej właśnie ustalam termin urlopu który może się zacząć w tym okresie - więc im bliżej początku października tym lepiej dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak mam watpliwosci co do ustawien ligi.

 

1. Nie wiem czy ustawiena rodzaju draftu jest dobre bo nie wiem jakie sa inne opcje ale czy na pewno ma byc standard live draft czy nie powinno byc tam cos jak Auction draft?

 

2. W zwiazku ze zmianami w regulaminie roto o ktorych napisal wiLQ w ustawieniach Trade review powinno byc Trades reviewed by commisioner

 

Popraw mnie jesli sie myle.

 

Co do terminu draftu to jeszcze nie mam pewnosci ale chyba najbardziej 7.10 lub 8.10 by mi odpowiadal i wydaje mi sie najbardziej sensowny.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKS Milejow, jutro dolacze do ligi.

 

Co do draftu 23 wrzesnia kawalerski, potem moge draftowac az do 6 pazdziernika. 7 pazdziernika mam wesele, 8 poprawiny od 9 wyjezdzam na dwa tygodnie. Takze ustawie ceny i ja bede z autopilota raczej lecial. Sorry ze tak wyszlo ale sa rzeczy wazne i wazniejsze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikowal,
masz rację z tymi ustawieniami, już poprawiłem.

co do draftu, to już wiemy, że jeśli chcemy wybierać w komplecie, to najpóźniejszym możliwym terminem jest czwartek 5 X (6 nie pasuje dannygd, a od 7 nie może shevcu). tak więc czy jest ktoś, komu ten dzień nie odpowiada?

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze moglem pomoc z ustawieniami ;)

 

Termin 5.10 nie jest taki zly ale niestety do 25 wrzesnia nie jestem w stanie oficjalnie potwierdzic czy bede mogl byc na drafcie tegi dnia.

 

Ankieta ktora wrzucilem niech zostanie tak jak jest i prosze uzupelniajcie ja bez wzgledu na to co wypeniaja inni.

Chociaz nie da sie ukryc ze wolalbym (jak pewnie wszyscy) zebysmy draftowali w komplecie wiec zaczyna sie to powoli klarowac i wychodzi na to ze najlepiej bedzie ustalic date w okresie 30.09-5.10

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest taka mozliwosc ale uwazam ze to ostatecznosc.

Wierze ze uda sie ustalic termin ktorym wszystkim bedzie odpowiadal. Tylko ze po poscie pabloboara wychodzi ze najpozniejszy dostepny dla wszystkich termin to 4.10

To oznaczaloby ze nasz draft bedzie jednym z najwczesniejszych a to niedobrze z dwoch wzgledow:

-dobrze podejrzec jak wygladaly inne drafty

-preseason bedzie trwal dopiero 5 dni

 

Narazie zbierzmy wszystkich glosy. Ja bym sie wstrzymal z ostateczna decyzja jeszcze przez 2 tygodnie

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,3,4.10 to aktualnie najbardziej optymalne terminy bo wiekszosci pasuje poza pabloboarem ktory napisal tylko ze wolalby uniknac wtorkow (3.10) lub czwartkow ale przez "wolalby" rozumiem ze jakby nie bylo innego wyjscia to bylby obecny.

 

Na razie jednak nie wszyscy zapisali sie do ligi (brakuje 4 osob) a nawet z tych co sie zapisali kolejnych 4 GMow nie wypelnili ankiety.

Jest jeszcze sporo czasu. Ja bym i tak sie wstrzymal jeszcze z 10-14 dni

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.