Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

serio. za ninją:

 

chriss -0,14 value i 8$

 

bender -0,3 i 1

 

hardaway -0,13 i 8 (-0,2 oraz 5 w '17)

 

bev 0,12 i 18 (0,11 oraz 19 w '17)

To teraz pokaz jak mierzysz potencjal (czyli to co w samym NBA jak i w fantasy - szczegolnie na poczatku sezonu - kosztuje najwiecej). Bo zakladam, ze w tym celu mikowal szedl po THJ (a potencjal w obecnym srodowisku ma).

 

Tu mowa o dwoch mlodzikach i dwoch grajkach w nowym otoczeniu...

Julekstep w tym sezonie jak pojawia sie wiszaca wymiana to komisz zaklada temat na yahoo gdzie mozna zglosic veto.

Temat od dzisiaj juz jest na yahoo. Nie widziales?

Temat widzialem, ale na kom nie jestem zalogowany i nie moge wbic do srodka.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak a widziales jakie ninja na ktora sie powolujesz dawalo projekcje Beverleyowi a jakie THJ?

Jasne ze na ten moment wyglada to jakbym tracil tylko ze zadna strona fantasy nie przewidzi wam jak faktycznie ktos bedzie gral. Ja wierze w to co napisalem wczesniej czyli ze THJ odpali a jesli nie to sam bede sobie winien.

Dodam jeszcze ze w drafcie i Beverley i THJ kosztowali tyle samo czyli 10$.

 

P.S Lorak napisalem do Ciebie na PM w innej sprawie. Dasz znac?

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junior nie ma żadnego potencjału (rok temu był równie słaby!), on całą karierę jest w slumpe. skrzydłowi suns to taki sam strzał. Bev ma wyraźnie największą wartość w tej wymianie, która kwalifikuje się do kategorii "grabież" ;]

Czyli grajek "ofensywny" idacy do teamu z jednym punktujacym za miliony monet nie ma potencjalu 'fantasy'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Z ciekawosci pytam bo Lorak zavetowal i dannygd z ktorym pisalem na PM tez mocno zkrytykowal ten ruch a Ja wciąż uwazam ze to dla mnie dobra wymiana.

Napisalem Ci w prywatnej rozmowie, że dużo tracisz netto w tej wymianie i powiedziałem dlaczego (lorak tylko Ci to wytłuścił wartościami netto do roto), ale vetowac nie będę bo musisz się na żywym organizmie przekonać o tym, żeby się nauczyć :)

 

Bez szalu ale powinienem zyskac tam gdzie mam braki czyli punkty i trojki bez wiekszych strat w zbiorkach i asystach. Trace sporo steali i tyle. Tylko ze ponosze ryzyko bo THJ moze odpalic i zaliczac 17pkt 4zb 3 as 1 stl i ponad 2 trojki na mecz.

Nie zyskasz tego co myślisz o ile THJ nie zacznie rzucać 30 PPG na +48% FG I +3 trójki na mecz, a stracisz dużo więcej niż myślisz w STL :)

Gdyby THJ zagrał tak jak piszesz to będziesz o połowę mniej stratny, ale dalej stratny :)

Poprawi się status wymiany jeśli Beverly utrzyma duże TO i będzie cegli oba %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wreszcie, bardzo powoli ale odbijam sie od dna tabeli :)

 

Z innych pozytywow:

Millsap wreszcie wraca do swiata zywych.

Middleton gra tak jak liczylem ze bedzie grac a nawet lepiej. Tylko liczylem na wiecej trojek i steali ale i to z czasem moze przyjsc.

Whiteside wrocil po kontuzji i chociaz chyba nie jest jeszcze w 100% zdrowy i w pelnej formie jak w pierwszym meczu sezonu ale wierze ze bedzie dobrze.

Nurkic tez ostatnio troche lepiej i mam nadzieje ze to podtrzyma dajac dowod ze to byl tylko kolejny slow start sezonu tak jak u Millsapa.

 

Zaliczylem tez pare udanych pobran z FAsow i waiverow. Na poczatku zalowalem ze nie udalo mi sie pobrac Holidaya a potem Turnera ale pozniej udalo mi sie pobrac Evansa, ktorego wyrzucil chyba dannygd. Myslalem ze bedzie sporo chetnych bo samym ruchem wyrzucenia bylem troche zaskoczony ale okazalo sie ze moglem go pobrac za darmo tymczasem wydalem 15$. Szukajac punktow i trojek bez przekonania pobralem za darmo Bojana Bogdanovica i jak na razie okazalo sie to strzalem w dziesiatke. Jak dannygd slusznie zauwazyl to gracz grajacy na razie na podobnym poziomie co THJ ktorego pozyskam (lub nie) w wymianie tylko ze bez takiego potencjalu jak On. Ciekawe czy zdola utrzymac przynajnbiej taka forme jak teraz przez dluzszy czas.

W miedzyczasie udalo mi sie pobrac chyba najlepiej zbierajacego FAsa w lidze czyli Davisa. Myslalem ze tez bedzie na niego kilku chetnych wiec dalem za niego 10$ tymczasem okazalo sie ze nikomu nie byl potrzebny wysoki z 8zb na mecz...dziiiwne.

A no i zapomnialbym o Mike'u James'ie. Ktoregos dnia jak sie okazalo ze Bledsoe w Suns juz nie zagra pisalem ze w niego nie wierze po czym z ciekawosci pobralem go z FAsow. Okazalo sie ze gra wiecej i lepiej niz Ulis ktorego zalowalem ze nie udalo mi sie pobrac wczesniej od dannygd (znowu Ty ;):P ). Myslalem ze to Ulis bedzie wymiatal a tu niespodzianka. Oczywiscie James ma lepsze i gorsze dni a jego dni prawie calkiem sie skoncza pewnie gdzies w grudbiu a najpozniej w lutym jak juz Suns pozyskaja kogos w miejsce Bledsoe ale na razie kreci przyzwoite cyferki jak na PG i jest lepszy niz Grant z ktorego udalo mi sie wycisnac co moglem zanim do gry wrocil Dunn.

 

Z negatywow to:

Lowry i jego skutecznosc a raczej jej brak a co za tym idzie malo punktow, oprocz tego malo steali. Niby tragedii nie ma ale ponizej oczekiwan. Czy to kolejny slow start czy juz czas zeby sie martwic?

Caldwell-Pope ktory jako starter w Lakers myslalem ze bedzie krecil cyferki jak w Pistons a nawet lepsze a tymczasem slabiutko mimo duzej ilosci minut. Oby bylo lepiej bo po oddaniu Beverleya liczylem ze to on bedzie moim 3 and D

Do negatywow zaliczam tez Chrissa ale to juz nie bedzie moje zmartwienie wiec nie bede sie na jego temat rozwodzil.

 

Na srednich z tego co patrzylem jestem ostatni ale w "directions" liczac tylko najlepsza 10 zawodnikow ide na 5-te od konca. Zobaczymy jak to bedzie wygladalo po wymianie tak za tydzien ale widze ze jest szansa na wydostanie sie ze strefy spadkowej i to mnie pociesza.

Co prawda po drafcie liczylem po cichu na top 7 ale wyglada na to ze w tym sezonie celem i sukcesem bedzie utrzymanie ale jak nawinal 2Pac "never give up"

 

Pzdr Y'all !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmian ciag dalszy...

 

Sowacx i Maro - wyslalem Wam wiadomosci. Czekam na odpowiedzi.

 

Pozostalych zapraszam do negocjacji i wysylania ofert.

 

Do zaoferowania mam Kogos z grupy: Evans, Caldwell-Pope, Bogdanovic lub pakiet dwoch z nich do wymiany 2 za 1.

 

Interesuje mnie ktos na PF/C ze zbiorkami i blokami oraz dobrym FG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiany - jest ona nierówna, ale też niekoniecznie Mikowal tu poszedł na zasadzie: "nieważne jak, byle coś zmienić".

 

Beverley to na moje też najlepszy grajek tej wymiany. Tak jak przewidywałem przed sezonem - ktoś musi w minimalnym stopniu zastąpić Paula i rzucać pkt z obwodu i nie jest zaskoczeniem to, że jest nim Beverley. Ale też jestem w stanie zrozumieć wzięcie THJ - Mikowal Fg% odpuszcza, więc największa jego wada staje się tutaj mniej istotna. Drugi atut Beva w stosunku do THJ - steale - Mikowal ma zabezpieczone w miarę. Tak więc na tym polu ja to nawet rozumiem.

Jedno mnie zastanawia - Bender. O ile Chriss gra fatalnie, ale ma potencjał na coś więcej, o tyle Bender to jest po prostu FA-s i myślę, że zaraz tam pójdzie ;)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dajcie spokoj tej wymianie.

THJ ma sypac punkty i trojki a Bender aktualnie to ten sam (niestety niski) poziom co Chriss z tym ze ostatnio dostaje wiecej minut niz Chriss.

Ciezko tu zrobic jakakolwiek wymiane bo malo zainteresowanych a czesc tych co sa zainteresowani proponuja rownie niekorzystne wymiany jak ta jesli nie bardziej.

Nie chodzilo o to zeby "byle jak aby cos zmienic" ale cos zmienic musialem bo status quo w moim przypadku i tak nic mi nie da bo jak nic nie zmienie to nic sie nie zmieni. Koniec kropka.

 

A teraz zapraszam do kolejnych negocjacji a sowacxa i maro prosze o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej swiadczy o tym to ze ostatni raz dokonywal zmiany w skladzie 27.10.

GM z Giannisem w skladzie tak szybko olal sprawe?dziiiwne...

 

Nowa oferta sprzedazy.

Dostepny pakiet Millsap+Middleton.

Zainteresowanych zapraszam do wysylania ofert i negocjacji.

 

AIR_MJ wyslalem Ci oferte na yahoo bez zbednego gadania czyli tak jak wolisz. Czekam na akceptacje lub kontroferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach przypomnienia oceny mojej wymiany z Beverleyem za Hardawaya.

Ostatnie 7 dni (wymiana byla 5dni temu):

Beverley: 12,3pkt 6zb 2,3as 1stl 1,3to 1,0trojki 30% fg 100% ft i jakis problem z kolanem wykluczajacy z gry na razie na 2 mecze

Hardaway: 20,5pkt 5,3zb 2,0as 1,3stl 1,8to 2,0trojki 45,5% fg 73,7% ft

Zobaczymy jak to bedzie dalej ale jak na razie czuje sie zwyciezca wymiany zwlaszcza ze to wlasnie na punktach i trojkach mi zalezalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach przypomnienia oceny mojej wymiany z Beverleyem za Hardawaya.

Ostatnie 7 dni (wymiana byla 5dni temu):

Beverley: 12,3pkt 6zb 2,3as 1stl 1,3to 1,0trojki 30% fg 100% ft i jakis problem z kolanem wykluczajacy z gry na razie na 2 mecze

Hardaway: 20,5pkt 5,3zb 2,0as 1,3stl 1,8to 2,0trojki 45,5% fg 73,7% ft

Zobaczymy jak to bedzie dalej ale jak na razie czuje sie zwyciezca wymiany zwlaszcza ze to wlasnie na punktach i trojkach mi zalezalo.

Veto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach przypomnienia oceny mojej wymiany z Beverleyem za Hardawaya.

Ostatnie 7 dni (wymiana byla 5dni temu):

Beverley: 12,3pkt 6zb 2,3as 1stl 1,3to 1,0trojki 30% fg 100% ft i jakis problem z kolanem wykluczajacy z gry na razie na 2 mecze

Hardaway: 20,5pkt 5,3zb 2,0as 1,3stl 1,8to 2,0trojki 45,5% fg 73,7% ft

Zobaczymy jak to bedzie dalej ale jak na razie czuje sie zwyciezca wymiany zwlaszcza ze to wlasnie na punktach i trojkach mi zalezalo.

Uśmiałem się doborem czasu, gier (gdyby to było dzień wcześniej już tak kolorowo by Tim nie wyglądał, a tak masz 3 z 4 najlepszych jego gier w tym czasie i... 3 z 4 najgorszych Beva :) ) i wieści ale trzeba przyznać że jesteś jasnowidzem kontuzji Beva :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a od kiedy mam liczyc jak wymiana byla 5 dni temu?

THJ kolorowiej od Beverleya wygladal juz wczesniej.

Ostatnie 14 dni (6 meczy):

Beverley 36,4% fg 92,3% 11,6pkt 4,3zb 3,1as 1,3stl 1,9to 1,8trojki

Hardaway 46% fg 78,1% ft 20,4pkt 4,9zb 3,1as 1,5stl 1,8to 2,8trojki

Jesli chodzi o zdrowie/kolanka Beverleya to budzily moje watpliwosci od samego poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.