Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

No J-Rich dzisiaj to mi w ogole wiekszosc statsow zapewnil i wreszcie faktycznie dobre FG mial ale akurat dzisiaj w tej kategorii nic nie zyskalem.

Hart mnie troche zawidol jesli chodzi o FG ale za to dal polowe moich dzisiejszych zbiorek.

Mam spore dylematy kogo wystawiac do gry. Boje sie ze

CP3 mi spierdoli FG ale za to mam nadzieje ze sypnie troche trojek i da troche steali bo to mi sie przyda. To samo tyczy sie Napier'a.

 

Milo slyszec bulek ze ktos mi kibicuje choc nie wiem czym sobie na to zasluzylem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulek traktuje to jako komplement wiec dziekuje ;)

 

Danny nie marudz z Moore'em...lepiej nie wystawic takiego grajka niz wystawic Napiera ktory rzuca 2/9 FG i psuje kategorie w ktorej probujesz urwac punkty... :/

 

Julek gratuluje szybkiego nadrobienia strat w zbiorkach ale tej nocy moja kolej i kolej na D12 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No walka o reboundsy między Wami naprawdę na styku, podobna ilość slotów wykorzystanych i podobna ilość w totalach, generalnie walka o ligowy byt zażarta, oby tylko nie przesądziły kontuzje, a np. AIR MJ-owi wypadnięcie Blake'a nie pomoże, pytanie, czy zaszkodzi...

 

Mikowal, bo to miał być komplement, lubię grać w lidze, gdzie coś się dzieje na forum.

 

Generalnie paradoksalnie zaczynam się bardziej Waszą ligą interesować, bo w mojej to już 3 ekipy walczą o 2 miejsca dające awans i 2 ekipy o to ostatnie, bezpieczne miejsce. Pozostali mają wakacje.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikowal, bo to miał być komplement, lubię grać w lidze, gdzie coś się dzieje na forum.

 

No to co Bulek spadasz do III ligi?pogralibysmy wtedy wreszcie znowu razem i na forum naszej ligi cos by sie dzialo :P

 

Pytam dlatego ze jednak chyba juz dzis moge stwierdzic ze nie uda mi sie utrzymac. Tam gdzie moglem urwac punkty juz mi sie to raczej nie uda a tam gdzie sie bronie tez jest tak blisko ze raczej skonczy sie tym ze kilka punktow jeszcze strace...finalnie zabraknie mi pewnie z 3pkt do utrzymania ale skoncze na jakims 13-14 miejscu chyba ze ktos (czego nie zycze) zaliczy jakis straszny spadek w ostatnich dniach.

 

Szkoda ze tak to sie raczej skonczy bo bardzo chcialem sie utrzymac chocby ze wzgledu na poziom GMow i wieksza i lepsza rywalizacje...troche jestem zawiedziony mala aktywnoscia GMow na forum i w negocjacjach wymian ale poza tym jest ok a w III lidze to moze byc roznie...

 

O swoich "osiagnieciach" i bledach juz pisalem wielokrotnie i pewnie po sezonie jeszcze cos o nich napisze ale teraz po raz trzeci chce zadac pytanie GMom ktorzy zavetovali moja wymiane z MJem z udzialem Bena Simmonsa...pytanie brzmi:

czy caly czas uwazacie ze zaslugiwala na veto?

 

to byl dobry przyklad ze nie zawsze wymiany sa tak nie rowne jak sie niektorym wydaje i ze nigdy nie wiadomo do konca jak kto potem bedzie gral, kto sie polamie a kto nie i komu co finalnie jest potrzebne do dobrej pozycji w lidze. Nie twierdze ze dzieki tej wymianie moje losy w lidze lepiej by sie potoczyly ale kto wie...tej wymiany tak czy inaczej bym nie zalowal a Wam zavetowanie jej tez raczej nic nie zmienilo jesli chodzi o poziom ligi i wypaczenie gry. Wiec czy warto bylo to robic?

To wlasnie dlatego uwazam ze veto powinno byc zniesione lub ilosc glosow potrzebnych do veta powinna byc zwiekszona do 7 czyli ponad polowy GMow.

 

Sprawdzilem na ninjy jak wyglada ta wymiana teraz po uplywie 3 miesiecy.

Wartosciowo wyszedlbym na plus (+0,18) i mimo ze oddalbym az trzech graczy za jednego to moja trojka razem w tym czasie rozegrala 72 mecze a sam Simmons 41. Nie wiem jak sprawdzic ta wymiane na totalach ale cos czuje ze w zwiazku z tym ze "stracilbym" tylko 31 meczy to chyba i na totalach moglbym wyjsc na plusie w niektorych kategoriach.

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O swoich "osiagnieciach" i bledach juz pisalem wielokrotnie i pewnie po sezonie jeszcze cos o nich napisze ale teraz po raz trzeci chce zadac pytanie GMom ktorzy zavetovali moja wymiane z MJem z udzialem Bena Simmonsa...pytanie brzmi: czy caly czas uwazacie ze zaslugiwala na veto? to byl dobry przyklad ze nie zawsze wymiany sa tak nie rowne jak sie niektorym wydaje i ze nigdy nie wiadomo do konca jak kto potem bedzie gral, kto sie polamie a kto nie i komu co finalnie jest potrzebne do dobrej pozycji w lidze. Nie twierdze ze dzieki tej wymianie moje losy w lidze lepiej by sie potoczyly ale kto wie...tej wymiany tak czy inaczej bym nie zalowal a Wam zavetowanie jej tez raczej nic nie zmienilo jesli chodzi o poziom ligi i wypaczenie gry. Wiec czy warto bylo to robic? To wlasnie dlatego uwazam ze veto powinno byc zniesione lub ilosc glosow potrzebnych do veta powinna byc zwiekszona do 7 czyli ponad polowy GMow. Sprawdzilem na ninjy jak wyglada ta wymiana teraz po uplywie 3 miesiecy. Wartosciowo wyszedlbym na plus (+0,18) i mimo ze oddalbym az trzech graczy za jednego to moja trojka razem w tym czasie rozegrala 72 mecze a sam Simmons 41. Nie wiem jak sprawdzic ta wymiane na totalach ale cos czuje ze w zwiazku z tym ze "stracilbym" tylko 31 meczy to chyba i na totalach moglbym wyjsc na plusie w niektorych kategoriach.

To veto było wyrazem obawy, że któryś z nas może poprawić swoje notowania. Bezpieczniej dla naszych rywali było zachować status quo. Nam zepsuli zabawę i zniechęcili do dalszego działania, ale cel został osiągnięty. Przynajmniej poczuliśmy, że ta gra jest na serio i nie jest to zwykła zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze gra jest na serio ale grajac na powaznie mozna miec tez niezla zabawe...

 

Moim zdaniem sa lepsze sposoby na to zeby dac odczuc ze gramy na powaznie...np. byc aktywnym w negocjacjach wymian (nie koniecznie robic ich duzo ale angazowac sie w same rozmowy )i na waiversach oraz FA i dogrywac wszystkie mecze...

 

Jesli celem faktycznie bylo przeszkodzenie w poprawieniu notowan to chyba nie o to chodzi w vetovaniu anibtym bardziej grze na powaznie bo to zachowanie raczej "dziecinne"... nie posadzam o to GMow vetujacych ale chcialbym poznac teraz ich opinie na temat tego czy wymiana zaslugiwala faktycznie na veto.

 

Nie wiem jak Tobie MJ ale mi zabawy i tak nie popsuli i nie zniechecili do dalszych dzialan i wymian...nie potrzebowalem tez tego zeby poczuc ze gramy serio...raczej popsuli mi troche smak dania ktore i tak lubie i mi smakuje wiec i tak zjadlem caly talerz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co Bulek spadasz do III ligi?pogralibysmy wtedy wreszcie znowu razem i na forum naszej ligi cos by sie dzialo :tongue: Pytam dlatego ze jednak chyba juz dzis moge stwierdzic ze nie uda mi sie utrzymac. Tam gdzie moglem urwac punkty juz mi sie to raczej nie uda a tam gdzie sie bronie tez jest tak blisko ze raczej skonczy sie tym ze kilka punktow jeszcze strace...finalnie zabraknie mi pewnie z 3pkt do utrzymania ale skoncze na jakims 13-14 miejscu chyba ze ktos (czego nie zycze) zaliczy jakis straszny spadek w ostatnich dniach. Szkoda ze tak to sie raczej skonczy bo bardzo chcialem sie utrzymac chocby ze wzgledu na poziom GMow i wieksza i lepsza rywalizacje...troche jestem zawiedziony mala aktywnoscia GMow na forum i w negocjacjach wymian ale poza tym jest ok a w III lidze to moze byc roznie... 

Heh, to wygląda na to, że będziesz musiał swoją aktywnością zarazić innych 3-ligowców. Może trafisz np. na Januarego, który spada z West? Mój spadek jest jednak raczej już wykluczony i w sumie nie walczę już o nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał myślę, że niesłusznie wracasz do tego veta, ono było w tamtym czasie słuszne. Udowadnianie dziś że nie było tak źle bo ze względów prywatnych Evans nie gra, to trochę słabe. Sam Pope to ok. 60% wartości Simmonsa (który gra świetnie, to fakt ale też jego cyferki to w dużej mierze efekt trede deadline-u i zwiększenia roli w wyniku kontuzji kolegów) per value w tym okresie.

 

To tak jakbyś rok temu (jak dobrze pamiętam) stwierdził że niesłusznie zawetowano deal z udziałem Jrue, bo temu żona chorowała będąc w ciąży...

 

Spadasz z ligi bo zrobiłeś mnóstwo błędów w tym masę złych wymian. Na początku trochę szczęście (w kontuzjach) Cię ratowało, ale potem już było za późno na znaczne zmiany. Nie ma co się rozczulać, tylko wyciągnąć wnioski i wracać do 2 za rok - powodzenia :)

 

Z innej beczki jak mamy bliska ligę:

Kriszot ma 3 punkty roto dzięki... jednej celnej 3!!! Dzięki temu wyprzedził Solid as Rock w FG, Neverwins w 3p i mnie o 1 punkt w PTS przy praktycznie żadnej różnicy w meczach (odpowiednio +2, -1 i 0). To się nazywa liga!

 

Swoją drogą tym bardziej szkoda, że Maro's ja zepsuł przez niedograne meczy.

Zostały nam 3 nocki - good luck all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak na sam koniec zapomniec o bugu yahoo i niedograc 2 meczy gdy czlowiek desperacko walczy o utrzymanie...ehhh...to nie byl dla mnie dobry sezon...

Jakbym zagral dzisiaj WCSem i Hartem to mozliwe ze w FG i trojkach bym mial po punkcie wiecej ale to i tak by nic nie zmienilo...zabraklo jednak znacznie wiecej niz tylko 3pkt do utrzymania bo nie udalo mi sie wybronic kilku kategorii w ktorych bylo blisko a w koncowce nie udalo mi sie tez nigdzie urwac punktow wiec jest nawet gorzej niz myslalem. Niewiele brakowalo a skomczylbym gorzej od olewusa Maro...ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awans był już pewny od jakiegoś czasu, ale w końcówce sezonu walczyłem jeszcze o wygraną i się udało. Liga była strasznie wyrównana i prawie każdy do ostatniego dnia miał o co walczyć. Każdy slot miał znaczenie, bo przy takich minimalnych różnicach w poszczególnych kategoriach tylko pierwsze 10 drużyn wykorzystało wszystkie sloty i tylko jednej drużynie nie dało to utrzymania. Jedynie ostatnia drużyna gdzieś się pogubiła ze slotami i przez nie wykorzystanie ponad 50 trochę zaburzyła tabelę. Ogólnie dziwny przypadek, bo nie był to totalny znikający olewacz i do końca zmieniał graczy w składzie, a nawet wczoraj wykonał piąte pobranie w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.