Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulację dla zwycięzców.

U mnie słaby sezon, sporo zawodów u graczy którzy mieli zapewnić trzon zespołu, miałem tak naprawdę tylko czwórkę grającą na dobrym poziomie a na dodatek każdy z nich opuścił solidną porcję gier. Próbowałem ratować się FA-sami, ale dawało to przeciętne efekty.

Do utrzymania zabrakło 3 asyst i tiebreakera więc niby mało ale są pewnie tacy, którym brakło mniej. Do następnego sezonu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje awansu dla Diga, Gerarda i Bigfuckera.

Nasza liga powinna zmienić nazwę na West, bo takiej wyrównanej walki o miejsca 6-9 to się chyba nikt nie spodziewał :)

Poza 1 wyjątkiem wszyscy grali z pełnym zaangażowaniem do samego końca i to mi się podobało.

Dzięki za sezon Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wielkie dzięki za sezon! To była jedna z trudniejszych i ciekawszych lig w jakich grałem... Trudna, bo walka była na pojedyncze staty, ciężko się negocjowało, trafił się nam "pół-olewus" i jeden z najaktywniejszych trejderów (Mikowal), który o kuriozum padł ofiarą własnych dealów ;) Myślę, że była to dla niego dosyć sroga lekcja nauki na poziomie do którego nie przywykł. 

DIG piękna wygrana, świetna końcówka, ale chyba powinieneś browara Mikowal postawić za te deale ;)

Gerard ogromny pech w końcówce, większość sezonu lider, no cóż tak gra - ale awansujesz do 1 ligi więc nie ma co narzekać ;)

Kriszto/BigFucker powinien już zamawiać koszulkę AD za to co ten chłopak robił po ASW... Niemniej świetna gra, sporo szczęścia z kontuzjami.

Dla całej 3 wielkie graty!

No cóż - ja musiałem przełknąć gorzką pigułkę braku podium i awansu, tym bardziej że zabrakło niewiele (kilka stl, blk, punktów czy strat), choć innym zabrakło do utrzymania znacznie mniej ;) Generalnie przez większość sezonu raczej utrzymywałem pewne podium pomimo kontuzji, ale te trochę pokrzyżowały mi plany z wymianami (m.in. prawie dogadane z DAR, MM, Favorkiem czy Bradleyem). Natomiast nawet mimo formy AD i problemów, powinienem szybciej zadbać o FT i STL, a nie grac szeroką rotacją. No cóż, negocjowało wymiany się trudno i przechodziły głównie te na które napalił się Mikowal, ale nie ma sensu się tłumaczyć - trzeba przyjąć na klatę porażkę i walczyć za rok! 

Spadkowiczom, życzę udanych sezonów w 3 lidze i szybkich powrotów, bo gra z Wami to była przyjemność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.