Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Sezon 2017/18 Liga II East

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
434 odpowiedzi w tym temacie

#421 dannygd

dannygd

All-Star

• Użytkownik
  • 2205 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 11:22

Michał myślę, że niesłusznie wracasz do tego veta, ono było w tamtym czasie słuszne. Udowadnianie dziś że nie było tak źle bo ze względów prywatnych Evans nie gra, to trochę słabe. Sam Pope to ok. 60% wartości Simmonsa (który gra świetnie, to fakt ale też jego cyferki to w dużej mierze efekt trede deadline-u i zwiększenia roli w wyniku kontuzji kolegów) per value w tym okresie.

To tak jakbyś rok temu (jak dobrze pamiętam) stwierdził że niesłusznie zawetowano deal z udziałem Jrue, bo temu żona chorowała będąc w ciąży...

Spadasz z ligi bo zrobiłeś mnóstwo błędów w tym masę złych wymian. Na początku trochę szczęście (w kontuzjach) Cię ratowało, ale potem już było za późno na znaczne zmiany. Nie ma co się rozczulać, tylko wyciągnąć wnioski i wracać do 2 za rok - powodzenia :)

Z innej beczki jak mamy bliska ligę:
Kriszot ma 3 punkty roto dzięki... jednej celnej 3!!! Dzięki temu wyprzedził Solid as Rock w FG, Neverwins w 3p i mnie o 1 punkt w PTS przy praktycznie żadnej różnicy w meczach (odpowiednio +2, -1 i 0). To się nazywa liga!

Swoją drogą tym bardziej szkoda, że Maro's ja zepsuł przez niedograne meczy.
Zostały nam 3 nocki - good luck all!

zdechłe ryby płyną z prądem ;)

Najlepszy sklep koszykarski

#422 lorak

lorak

• Użytkownik
  • 6321 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 21:00

To veto było wyrazem obawy, że któryś z nas może poprawić swoje notowania. Bezpieczniej dla naszych rywali było zachować status quo.

projekcja podobieństwa wg Holmesa.
s...

#423 air_mj

air_mj

All-Star

• Użytkownik
  • 1508 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 09 kwiecień 2018 - 21:45

projekcja podobieństwa wg Holmesa.

To było naprawdę głębokie :)

#424 julekstep

julekstep

Super-Star

• Użytkownik
  • 3167 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 10 kwiecień 2018 - 13:04

No to 67 punktow chyba zaklepane. Mam nadzieje, ze starczy do utrzymania :)

Od ilu ludzi usłyszałeś realnie,że jesteś najbardziej inteligentną osobą jaką w życiu poznały ? Ja od kilkuset.
Czego ty dokonałeś na moim tle w swoim życiu ?

Nie ma to jak zakompleksiony Polaczek.10 tysięcy postów - no life.
Ja dla wielu ludzi jestem autorytetem w wielu dziedzinach, bo moja wiedza jest wiarygodna. 
Musisz być tytanem intelektu, który szuka poklasku tutaj z powodu no life.

#425 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 510 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 kwiecień 2018 - 06:37

Nie ma to jak na sam koniec zapomniec o bugu yahoo i niedograc 2 meczy gdy czlowiek desperacko walczy o utrzymanie...ehhh...to nie byl dla mnie dobry sezon...
Jakbym zagral dzisiaj WCSem i Hartem to mozliwe ze w FG i trojkach bym mial po punkcie wiecej ale to i tak by nic nie zmienilo...zabraklo jednak znacznie wiecej niz tylko 3pkt do utrzymania bo nie udalo mi sie wybronic kilku kategorii w ktorych bylo blisko a w koncowce nie udalo mi sie tez nigdzie urwac punktow wiec jest nawet gorzej niz myslalem. Niewiele brakowalo a skomczylbym gorzej od olewusa Maro...ehhh

#426 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 3118 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 09:28

3 steali zabrakło do dociagniecia i utrzymania, straszna szkoda, dzieki za sezon i obysmy sie spotkali za rok ;-)

#427 julekstep

julekstep

Super-Star

• Użytkownik
  • 3167 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 12 kwiecień 2018 - 09:43

drugi rok w 2 lidze i drugi raz 3/4 sezonu na dnie i powrot na sam koniec

ufff

imho deale Chris - Nurk i Curry - Holiday + Capela i ogolne zdrowie zawodnikow (patrz lorak lol) uratowaly mi sezon :)

Od ilu ludzi usłyszałeś realnie,że jesteś najbardziej inteligentną osobą jaką w życiu poznały ? Ja od kilkuset.
Czego ty dokonałeś na moim tle w swoim życiu ?

Nie ma to jak zakompleksiony Polaczek.10 tysięcy postów - no life.
Ja dla wielu ludzi jestem autorytetem w wielu dziedzinach, bo moja wiedza jest wiarygodna. 
Musisz być tytanem intelektu, który szuka poklasku tutaj z powodu no life.

#428 bigfucker

bigfucker

Rookie

• Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 10:29

Dzieki za grę ,gratulacje dla lidera.

Sezon mozna podsumować jednym zdaniem  " Mame oszukasz , Tate oszukasz ale zdrowia nie oszukasz"  - mi zdrowie grajków pomogło z strefy spadkowo-utrzymaniowej wywindować na  3 lokatę .

Do nastepnego, pozdro.

Kriszot

#429 Dig

Dig

Role Player

• Użytkownik
  • 223 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 10:43

Awans był już pewny od jakiegoś czasu, ale w końcówce sezonu walczyłem jeszcze o wygraną i się udało. Liga była strasznie wyrównana i prawie każdy do ostatniego dnia miał o co walczyć. Każdy slot miał znaczenie, bo przy takich minimalnych różnicach w poszczególnych kategoriach tylko pierwsze 10 drużyn wykorzystało wszystkie sloty i tylko jednej drużynie nie dało to utrzymania. Jedynie ostatnia drużyna gdzieś się pogubiła ze slotami i przez nie wykorzystanie ponad 50 trochę zaburzyła tabelę. Ogólnie dziwny przypadek, bo nie był to totalny znikający olewacz i do końca zmieniał graczy w składzie, a nawet wczoraj wykonał piąte pobranie w sezonie.

#430 Gerard

Gerard

Role Player

• Użytkownik
  • 282 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 19:35

Gratulacje dla Diga i pozostałych, którzy walczyli do końca.
Bardzo wymagająca liga się trafiła, aż miło było pograć.
Ask NOT what your commissioner can do for you, ask what YOU can do for your commissioner!

#431 Slawekmroz

Slawekmroz

6th Man

• Użytkownik
  • 405 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 21:45

Dzięki Panowie za sezon i gratki, zwłaszcza dla awansujących, ale nie tylko.
Bardzo fajna rywalizacja do samego końca, szczególnie w strefie okołospadkowej :-)

fb-ninja.com - rankingi, narzędzia, infomacje... z nami w świat fantasy basketu.

#432 pumeks

pumeks
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 22:35

Uff...było gorąco jak w meczu Wolves z Nuggets...ale udało się utrzymać, a byłem bliski rezygnacji z tej ligi.

Dzięki dla wszystkich za zaangażowanie, gratulacje dla awansujących, a dla nowych w lidze nie miejmy litości.

;)

#433 ArtZ

ArtZ

Rookie

• Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 10:10

Gratulację dla zwycięzców.
U mnie słaby sezon, sporo zawodów u graczy którzy mieli zapewnić trzon zespołu, miałem tak naprawdę tylko czwórkę grającą na dobrym poziomie a na dodatek każdy z nich opuścił solidną porcję gier. Próbowałem ratować się FA-sami, ale dawało to przeciętne efekty.
Do utrzymania zabrakło 3 asyst i tiebreakera więc niby mało ale są pewnie tacy, którym brakło mniej. Do następnego sezonu!

#434 air_mj

air_mj

All-Star

• Użytkownik
  • 1508 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 13 kwiecień 2018 - 22:11

Gratulacje awansu dla Diga, Gerarda i Bigfuckera.

Nasza liga powinna zmienić nazwę na West, bo takiej wyrównanej walki o miejsca 6-9 to się chyba nikt nie spodziewał :)

Poza 1 wyjątkiem wszyscy grali z pełnym zaangażowaniem do samego końca i to mi się podobało.

Dzięki za sezon Panowie.

#435 dannygd

dannygd

All-Star

• Użytkownik
  • 2205 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 22:34

Panowie wielkie dzięki za sezon! To była jedna z trudniejszych i ciekawszych lig w jakich grałem... Trudna, bo walka była na pojedyncze staty, ciężko się negocjowało, trafił się nam "pół-olewus" i jeden z najaktywniejszych trejderów (Mikowal), który o kuriozum padł ofiarą własnych dealów ;) Myślę, że była to dla niego dosyć sroga lekcja nauki na poziomie do którego nie przywykł. 

DIG piękna wygrana, świetna końcówka, ale chyba powinieneś browara Mikowal postawić za te deale ;)

Gerard ogromny pech w końcówce, większość sezonu lider, no cóż tak gra - ale awansujesz do 1 ligi więc nie ma co narzekać ;)

Kriszto/BigFucker powinien już zamawiać koszulkę AD za to co ten chłopak robił po ASW... Niemniej świetna gra, sporo szczęścia z kontuzjami.

Dla całej 3 wielkie graty!

No cóż - ja musiałem przełknąć gorzką pigułkę braku podium i awansu, tym bardziej że zabrakło niewiele (kilka stl, blk, punktów czy strat), choć innym zabrakło do utrzymania znacznie mniej ;) Generalnie przez większość sezonu raczej utrzymywałem pewne podium pomimo kontuzji, ale te trochę pokrzyżowały mi plany z wymianami (m.in. prawie dogadane z DAR, MM, Favorkiem czy Bradleyem). Natomiast nawet mimo formy AD i problemów, powinienem szybciej zadbać o FT i STL, a nie grac szeroką rotacją. No cóż, negocjowało wymiany się trudno i przechodziły głównie te na które napalił się Mikowal, ale nie ma sensu się tłumaczyć - trzeba przyjąć na klatę porażkę i walczyć za rok! 

Spadkowiczom, życzę udanych sezonów w 3 lidze i szybkich powrotów, bo gra z Wami to była przyjemność!

zdechłe ryby płyną z prądem ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych