Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Też myślę, że Masud się utrzyma, choćby na mnie zrobi jeszcze 2pts (tov i ft).

Choć różnice powinny być małe, tam chyba MKA i Chytruz są najbardziej zagrożeni spadkiem.

Ja mam teraz 90, na pewno stracę jeszcze 2, max 4 więc powinienem skończyć z 86-88, co, pod warunkiem że soobi planeta i seagull nie będą mieli kosmicznej końcówki, do awansu powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, ale to jeszcze różnie może być. Nie takie cuda się działy w ostatnich dniach. Kto wie czy Lillard właśnie się nie skończył. Cały sezon siedziałem w strefie spadkowej i nie jestem przekonany czy uda mi się wydostać z niej na samym finiszu. Chytruz ma najmniej meczów rozegranych  i pewnie zyska punkty w 3PM,PTS,REB i AST a MKA ma najwięcej meczów rozegranych i straci w PTS i byc może FG, a zyska w TO. Według mnie Chytruz skończy z 73-74 punktami, a MKA z 71-72 punktami więc muszę jeszcze minimum 5 pkt. nadrobić. Ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to jednak Masudowi nie udało się utrzymać ligowego bytu, co tylko oznacza, że 3 liga będzie miała ciekawą obsadę. Ja zanotowałem najgorszy sezon w fantasy, nadmiar lig jednak w tym roku dał o sobie znać, nie wszędzie się walczyło z równym zaangażowaniem w wynik jak tutaj. Co do tej ligi, cóż mogę napisać - szału nie było, nieobecność na drafcie też zrobiła swoje, więc nie udało się powalczyć o awans. Najgorsze jest jednak to, że nie do końca wiem, jakiej taktyki użyć na drafcie, oparcie skład o gwiazdy grozi po prostu kontuzjami, a w tym roku sypały się one niczym z rogu obfitości. Ale pewnych zawodników będzie trzeba unikać, a za pewnych licytować aż do tej górnej granicy. Żadnych Batumów, Izajaszów czy Lowrych, choć na PG od gwiazd to się nie roi, Paul już też nie był takim all-starem jak kiedyś, więc Westbrook, Lillard czy Simmons będą mieli na drafcie wzięcie.

Gratuluję tym, którzy awansowali, a spadkowiczom życzę samozaparcia, bo za rok to dla nich może wzejść słońce. 3 liga to nie jest niski poziom, bo wielu tam znanych GM-ów, na pewno gorzej jest w 4 lidze grać ze względu na większą liczbę olewusów. U nas olewusów nie było w ogóle, co na pewno podziałało na korzyść ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał, że jestem mocno rozczarowany bo liczyłem na awans, starając się ze wszystkich sił osiągnąć ten cel. Końcówka była bardzo emocjonująca, zabrakło kilku przechwytów i tysięcznych procent w FG%. Byłem trochę zbyt pasywny w pierwszej części sezonu, na pewno bardziej agresywnie działając na FA mogłem zbudować silniejszy skład. Wyciągnę potrzebne wnioski i do następnego sezonu przystąpię jeszcze bardziej zmotywowany.

 

Dziękuję wszystkim za wspólną grę, całej trójce z podium gratuluję zasłużonego awansu i życzę powodzenia w I lidze. Czas naładować baterię żeby wrócić silniejszym we wrześniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.