Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Sezon 2017/18 Liga II West

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#211 bulek

bulek

Super-Star

• Użytkownik
  • 3278 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 11:54

Za 5 dwunasta powysyłam parę propozycji. Liczę na odzew i jakieś kontroferty. Potrzebuję stealów i bloków.

Użytkownik bulek edytował ten post 07 marzec 2018 - 13:02

www.emitech.net.pl - najlepsza automatyka dla przemysłu!

Najlepszy sklep koszykarski

#212 Regis

Regis

Starter

• Użytkownik
  • 598 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 18:01

Nie wiem do końca jak to wygląda na średnich, ale z grubsza rzecz biorąc tak sprawa spadków, jak i (mimo wszystko) awansów wydaje się być otwarta, więc powinno bycć ciekawie do końca.
Ja trochę sam zawaliłem sprawę, bo przespałem trade deadline i kiedy zabrałem się do wysyłania ofert to było już za późno. Z perspektywy czasu mogę też sywierdzić, że odrzuciłem kilka korzystnych dla mnie propozycji. Przy małych korektach awans miałbym pewny, niemniej raczej powinienem skończyć z co najmniej 86 pts co powinno wystarczyć.
Seagull Hunters, który był w pewnym momencie pewniakiem do wygranej, mimo kontuzji Currego, Duranta i Bookera trzyma się mocno. IMO najlepiej rozegrany sezon - dobre uzupełnienia gwiazd na drafcie plus fa plus świetne wymiany sprawiły, że mimo oparcia drużyny na 2(3) graczach, którzy sporo gier opouścili awans raczej pewny.
Planeta też powinien się utrzymać w top3, drugi rok z rzędu jesteśmy razem w lidze i drugi rok z rzędu ta sama taktyka i praktycznie te same nazwiska dają mu prawdopodobnie awans.
Chyba tylko sama sama może coś namieszać. Wymiana last minute Irvinga na George'a sprawia, że jest szansa, choć mimo kosmicznych występów Davisa brak głębi i zdrowego CP3 może być problemem.
Bulek już chyba nie da rady powalczyć o awans, choć chyba i tak całkiem niezłdy skład pomogliśmy mu wydraftowac☺
Ps. Wrzuciłby ktoś średnie?

#213 gogalq

gogalq

6th Man

• Użytkownik
  • 469 postów

Napisano 30 marzec 2018 - 17:09

Panowie Dinwiddie zrzucony, teraz to sie zacznie wyscig, szkoda ze nie mam juz $ :)

#214 bulek

bulek

Super-Star

• Użytkownik
  • 3278 postów

Napisano 31 marzec 2018 - 13:27

Mógłby już ten sezon się skończyć? Końcówka tragiczna, Lebron przestał przechwytywać i blokować, Embiid się połamał, wiedziałem, że przez nadrobione sloty o awansie mogę zapomnieć, ale liczyłem choć na pewne utrzymanie, a tymczasem robi się nerwowo...

#215 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 510 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 marzec 2018 - 15:05

Najwyzej Bulek w przyszlym sezonie zagramy razem w III lidze ;)

#216 bulek

bulek

Super-Star

• Użytkownik
  • 3278 postów

Napisano 31 marzec 2018 - 20:10

Najwyzej Bulek w przyszlym sezonie zagramy razem w III lidze ;)

Nie żebym miał coś przeciwko wspólnej grze, ale spróbuję jednak wszystko zrobić by tego 10 miejsca uniknąć ;)

#217 sooobi

sooobi

6th Man

• Użytkownik
  • 392 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 10:34

Teraz średnie już są mniej ważne liczą się totale.
Ciekawa walka się zapowiada zarówno na górze jak i na dole tabeli

SiXers, 06.01.2014:"poza rankiem nie widzę nic dziwnego w tej wymianie."
---
explore-english - ucz się angielskiego i podróżuj!
fantasy basketball ninja - be a roto ninja!

#218 bulek

bulek

Super-Star

• Użytkownik
  • 3278 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 15:59

Nie bardzo widzę spadek Masuda, dobre pobrania z FA zrobią swoje, teraz ma naprawdę team i rzutem na taśmę powinien uratować ligowy byt. Pytanie kto za niego spadnie, ja lecę w dół w każdy dzień na szczęście już nie bardzo widzę kategorie w których mogę szybko spaść poza stealami więc może się utrzymam. Ale brak Embiida oznacza jedno - nie ma komu blokować. Rywale będą gonić w blokach pytanie czy starczy im czasu...

#219 Regis

Regis

Starter

• Użytkownik
  • 598 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 07:41

Też myślę, że Masud się utrzyma, choćby na mnie zrobi jeszcze 2pts (tov i ft).
Choć różnice powinny być małe, tam chyba MKA i Chytruz są najbardziej zagrożeni spadkiem.
Ja mam teraz 90, na pewno stracę jeszcze 2, max 4 więc powinienem skończyć z 86-88, co, pod warunkiem że soobi planeta i seagull nie będą mieli kosmicznej końcówki, do awansu powinno wystarczyć.

#220 Masud

Masud

6th Man

• Użytkownik
  • 309 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 16:01

Dzięki panowie, ale to jeszcze różnie może być. Nie takie cuda się działy w ostatnich dniach. Kto wie czy Lillard właśnie się nie skończył. Cały sezon siedziałem w strefie spadkowej i nie jestem przekonany czy uda mi się wydostać z niej na samym finiszu. Chytruz ma najmniej meczów rozegranych  i pewnie zyska punkty w 3PM,PTS,REB i AST a MKA ma najwięcej meczów rozegranych i straci w PTS i byc może FG, a zyska w TO. Według mnie Chytruz skończy z 73-74 punktami, a MKA z 71-72 punktami więc muszę jeszcze minimum 5 pkt. nadrobić. Ciężko.

#221 bulek

bulek

Super-Star

• Użytkownik
  • 3278 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 07:36

No cóż, to jednak Masudowi nie udało się utrzymać ligowego bytu, co tylko oznacza, że 3 liga będzie miała ciekawą obsadę. Ja zanotowałem najgorszy sezon w fantasy, nadmiar lig jednak w tym roku dał o sobie znać, nie wszędzie się walczyło z równym zaangażowaniem w wynik jak tutaj. Co do tej ligi, cóż mogę napisać - szału nie było, nieobecność na drafcie też zrobiła swoje, więc nie udało się powalczyć o awans. Najgorsze jest jednak to, że nie do końca wiem, jakiej taktyki użyć na drafcie, oparcie skład o gwiazdy grozi po prostu kontuzjami, a w tym roku sypały się one niczym z rogu obfitości. Ale pewnych zawodników będzie trzeba unikać, a za pewnych licytować aż do tej górnej granicy. Żadnych Batumów, Izajaszów czy Lowrych, choć na PG od gwiazd to się nie roi, Paul już też nie był takim all-starem jak kiedyś, więc Westbrook, Lillard czy Simmons będą mieli na drafcie wzięcie.

Gratuluję tym, którzy awansowali, a spadkowiczom życzę samozaparcia, bo za rok to dla nich może wzejść słońce. 3 liga to nie jest niski poziom, bo wielu tam znanych GM-ów, na pewno gorzej jest w 4 lidze grać ze względu na większą liczbę olewusów. U nas olewusów nie było w ogóle, co na pewno podziałało na korzyść ligi.

#222 sooobi

sooobi

6th Man

• Użytkownik
  • 392 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 12:10

Dzięki za sezon i szaloną końcówkę w pewnej chwili w nocy mało brakowało a spadłbym na 4 miejsce.

SiXers, 06.01.2014:"poza rankiem nie widzę nic dziwnego w tej wymianie."
---
explore-english - ucz się angielskiego i podróżuj!
fantasy basketball ninja - be a roto ninja!

#223 KapitanPlaneta

KapitanPlaneta

Rookie

• Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 00:37

Nie będę ukrywał, że jestem mocno rozczarowany bo liczyłem na awans, starając się ze wszystkich sił osiągnąć ten cel. Końcówka była bardzo emocjonująca, zabrakło kilku przechwytów i tysięcznych procent w FG%. Byłem trochę zbyt pasywny w pierwszej części sezonu, na pewno bardziej agresywnie działając na FA mogłem zbudować silniejszy skład. Wyciągnę potrzebne wnioski i do następnego sezonu przystąpię jeszcze bardziej zmotywowany.

Dziękuję wszystkim za wspólną grę, całej trójce z podium gratuluję zasłużonego awansu i życzę powodzenia w I lidze. Czas naładować baterię żeby wrócić silniejszym we wrześniu :)

#224 Masud

Masud

6th Man

• Użytkownik
  • 309 postów

Napisano 14 kwiecień 2018 - 08:03

Dzięki panowie za grę. Gratulacje dla medalistów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych