Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, czas na...

 Fantasy roster of the week 2

 

PG Stephen Curry (Seagull Hunters-72)      4/35    9/17,5 (51,4%)     4,8/5,5 (86,4%)    4,3     27     5     6,8       2     0,5     2,5

G Kyrie Irving (sama-sama-47)                     4/32    8,8/17,5 (50%)     3,5/3,5 (100%)      2       23     3     5,8     2,3    0,8      2

SG Evan Fournier (Love&peace-7)              4/34    8,5/13,5 (63% )     4/4,3 (94,1% )      3       24    4,3   3,8     1,5     0       2,8

SF Kevin Durant (Seagull Hunters-73)         4/35    9,3/16,3 (56,9%)   5,3/6 (87,5%)       3      26,8   7     4,8      0,5     1      2,3

F Aaron Gordon (MKA-22)                            4/29    8,8/14,5 (60,3%)  2,3/3,3 (69,2%)     3      22,8   9     2,3       1     0,8     2,3

PF Karl-Anthony Towns (January-64)           4/35     9,8/17 (57,4%)     4,8/5,3 (90,5%)   1,8     26    12     1        0,3    2,5    1,8

C DeMarcus Cousins (pch's24-52)               4/38   10,5/20,5 (51,2%)  6,8/8,8 (77,1%)   2,5    30,3  15     6,5      2      1,3    4,8

Util Kemba Walker (Autistic screeching-41)  4/34    8,5/17,8 (47,9%)   7,3/7,5 (96,7%)   2,3    26,5  3,8   6,5       1      0,5    1,8

Util Victor Oladipo (XDDDDD-23)                  3/31    9,7/16 (60,4%)      6,3/6,7 (95%)       3     28,7    4     2,7       1      0,7    4,7

Util LeBron James (Sopockie Trefliki-48)      4/37    9,5/16,5 (57,6%)    3,5/5 (70%)        1,8    24,3  6,3   10,3    1,3     1      4,5

BN: Anthony Davis (sama-sama-66), Nikola Jokic (Love&Peace-52), Dennis Schroder (XDDDDD-19)

 

Duet Curry/Durant trzyma się mocno, Cousins i Davis też się nie osczędzają. Po mocnym tygodniu pojawili się A.Gordon, K.Walker, Oladipo i Schroder. No i Fournier, którego cena z draftu w stosunku do dotychczasowej produkcji bez wątpienia cieszy właściciela.

 

Stat line of the week:

DeMarcus Cousins kontra Kings                              12/23 (52,1%)       10/12 (83,3%)      3      41     23     6         1       1        4

 

FAsy tygodnia: T.J.McConnell (Zdunia Squad), Jayson Tatum i Lauri Markkanen (Seagull Hunters), Marco Belinelli i Spencer Dinwiddie (January), Domantas Sabonis (Melbest)

Edytowane przez Masud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mam zbytnio wyjścia, jedynie modlić się o szybki powrót Kawhiego muszę.

A propos, czy ktos cos gdzies czytal o jego powrocie?

Tzn nawet nie konkretna date tylko chociaz skale dalszej absencji... czy tu mowa o 2 tygodniach, miesiacu, dwoch miesiacach czy w ogole do przerwy all-star? Bo serio nie mam pojecia jak teraz wyceniac Kawhiego...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie korzystam.

 

Oddam jednego z moich PG (Holiday, Collison, Rubio) może być w pakiecie z kimś z grupy Rose, Wade, Murray w zamian za kogoś z dobrymi BLK i FT.

 

To jak zaczniesz, to będziesz miał średnie codziennie :) A jak sobie je zapiszesz, to nawet będziesz mógł do nich wrócić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tbh czemu? Jest poza DLO jedynym pg w Nets, a zaczynają już grać też razem + zaczyna się zwiększanie mu minut co sam Atkinson powiedział.

 

Ja nim handluję, bo ponad 5APG od niego mi niepotrzebne

Ja do niego nie jestem przekonany, dla mnie to są jednorazowe wyskoki, zbyt niepewny, by go brać w trejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje asyst, nie musi zabiegać o mój nr telefonu, czy przyjeżdżać osobiście, wystarczy, że napisze PW ;)

 

Jak tak dalej pójdzie, to będzie niezły overkill kosztem innych statsów. Lebron, Lowry, Ball, Dragic, a na krzesełku czeka jeszcze Thomas ze swoimi asystami.

 

Potrzebny gość od steali lub blocker z niezłym FG%, z niespecjalnym zawalaniem wolnych, choć rewelacji nie oczekuję, bo tacy centrzy są w cenie ;)

 

A z wyniku rzecz jasna trudno być zadowolonym, choć wiedziałem, że łatwo nie będzie, bo być nie mogło... Myślałem jednak, że Lowry będzie all-starem, jak do tej pory, Ball pozytywnym zaskoczeniem sezonu, a WCS w Sacto będzie kimś pod koszem. Tymczasem Lowry na razie zalicza niesamowity zjazd, Ball rzuca non stop cegłami, a WCS to rzadziak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, rotacji w Suns to ja nie rozumiem. James grał nieźle jak wychodził w S5 to w nagrodę został zdegradowany kosztem Ulisa, który nic sobą nie prezentuje, przynajmniej statystycznie.

Podobny przypadek z Lenem, ja go wprawdzie tutaj nie mam, ale zagrał wybitne spotkanie, po czym znowu wchodzi z ławki, a hasa na boisku weteran Chandler. Jaki to ma sens dla tankujących Suns?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, rotacji w Suns to ja nie rozumiem. James grał nieźle jak wychodził w S5 to w nagrodę został zdegradowany kosztem Ulisa, który nic sobą nie prezentuje, przynajmniej statystycznie.

Podobny przypadek z Lenem, ja go wprawdzie tutaj nie mam, ale zagrał wybitne spotkanie, po czym znowu wchodzi z ławki, a hasa na boisku weteran Chandler. Jaki to ma sens dla tankujących Suns?

Stosuja sprawdzona metode budowania druzyny pt "rzucanie o sciane by zobaczyc co zostanie" ;-)

 

Z Tysonem to wiadomo, ze licza na handel do trade deadline, a z PG pewnie chodzi o decyzje co robic z kontraktem Jamesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ball jest najtragiczniej rzucającym rozgrywającym spośród starterów w historii? Gość jest niesamowity, on pobija wszelkie rekordy. Dzisiaj smaczne 1/9.

 

Koleś mi zawala cały sezon, tak sobie myślę, że lepiej byłoby, gdybym go w ogóle nie miał w teamie. Najbardziej przereklamowany rookas ever.

 

Nawiasem mówiąc, na pewno bym go nie miał, gdybym był na czymś takim jak draft ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.