Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi III Atlantic w sezonie 2017/18.

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu wszystkich na poziomie III w jej sklad wchodza:

[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo, kolejnosc wg grup losowania]

 

Raven - Yellowblue's Team

123 - Phx Basketball

gramek - Bone Collectors

striker - Evil Will Prevail

Mack - Bad Boys Team

Gawron24 - Invincible Team

tweetas - BlockBuster

goozman - Sum Ting Wong

Racza - Pięciu na dziesięciu

jacobsman13 - [transfer za kemizo]

ozzy110 - Knickerbockers

GRB - GRB

fluber [komisz] - Six Sigma

kolek23 - Kolek's Rednecks

Qooniu - Love's Broken Hand

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do II zas najnizsze 3 miejsca spadaja na poziom IV drzewka. Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Komisarzem ligi jest fluber bo jest aktywny, doswiadczony i zgodzil sie pelnic ta funkcje.

 

Planowany termin draftu - 9.X. o 21.

 

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/30519

 

P.S. Poniewaz historycznie za duzo ludzi odpuszcza to wazny wycinek z regulaminu: jak ktoś nie rozegra minimum 785 gier LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub wiecej] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją o poziom w stosunku do wywalczonego. Oba te kryteria jednoczesnie oznaczaja wylot z rozgrywek!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc komisarzem jestem ja, bo jestem aktywny, doświadczony i się zgodziłem. Będę kierował ligą twardą ręką :smile:

 

Lista uczestników:

Raven - Yellowblue's Team
123 - Phx Basketball
gramek - Bone Collectors
striker - Evil Will Prevail
Mack - Bad Boys Team
Gawron24 - Invincible Team
tweetas - BlockBuster
goozman - Sum Ting Wong
Racza - Pięciu na dziesięciu
jacobsman13 - FC Parapety
ozzy110 - Knickerbockers
GRB - GRB
fluber [komisz] - Six Sigma
kolek23 - Kolek's Rednecks
Qooniu - Love's Broken Hand

 

Link do ustalenia terminu draftu:

https://doodle.com/poll/tz5sgvgrak733mey

 

Ustawiłem tylko jedną godzinę - 21, jako chyba najbardziej neutralną. Draftu aukcyjny trwa około 2,5 godziny. Jeżeli wszyscy wyrażą zgodę, można zacząć wcześniej.

 

Ankietę należy wypełnić, jak najszybciej, aby był możliwy czas na jakieś transfery. W sobotę ustalę oficjalną datę draftu.

 

Proszę w tym wątku wpisywać nazwy drużyn, żebym wiedział, kto na yahoo jest kim.

 

Link do dołączenia do ligi otrzymaliście w prywatnej wiadomości. Jakby ktoś nie dostał, coś nie działało, to zgłaszać się do mnie na priv.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na draft 2 albo 9 października. Dwie daty mają komplet głosów na tak. Może niech pozostała piątka menagos głosuje tylko na którąś z tych dwóch dat?

 

zgadza się no i szkoda, że kolega striker blokuje jeszcze 3, 4 i 5.10 bo zaznaczył raptem 4 pasujace mu daty w październiku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się no i szkoda, że kolega striker blokuje jeszcze 3, 4 i 5.10 bo zaznaczył raptem 4 pasujace mu daty w październiku..

 

Od 26.09 startuje mi liga amatorska w kosza, mecze są od wtorku do czwartku w godzinach popołudniowo-wieczornych, a grafik na nowy sezon dopiero jakoś przed startem ligi będę miał, więc nie jestem w stanie określić które dwa z trzech terminów od 3 do 5 na dziś będę miał wolne. Zaznaczyłem to, czego obecnie jestem pewien,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nazwa to Invincible Team. Ankieta wypełniona ;)

pozdro

Wpisałeś się jakimś cudem dwa razy do ligi, usuń jeden zespół :smile:

 

Albo skoro dałeś nazwę to usunąłem z ligi ten bez nazwy.

 

Mam już 12 głosów, wszystkim pasuje 9 października o godzinie 21, zatem taką datę oficjalnie ustawiam, jako termin draftu. 3 pozostałe osoby proszę o info, czy również ten termin pasuje.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.