Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Yellowblue depcze po piętach, ale czy zdoła nadrobić brakujące mecze?

Jak bedzie probowal to 20 sie odrabia bez problemu.

 

WilQ - a jednak miałeś rację z Lee. Nagle przepadł chłopaczyna ;)

Teraz to juz za pozno bo co ugral do tej pory to Twoje ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na totalach ciągle dwa punkty przewagi, ale Yellowblue hycnął mnie już na średnich. Reszta daleko w tyle. Tak czy inaczej awansu nie stracę i to najważniejsze. A o zwycięstwie zadecyduje tych ostatnich kilkanaście dni. 

 

PmOGmep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wow 1 - awansowałem? kak e taka? +5,5 punktów w ostatnią noc jakimiś cudacznymi zbiegami okoliczności i czyżby w sezonie, gdy straciłem tak szybko Conleya, udało się w końcu przebić do II ligi? chyba już żadnych korekt yahoo nie będzie robić? :nightmare: u mnie na włos praktycznie wszystko: FG%, FT%, 3PTM, AST, STL, BLK

 

wow 2 - remis na 1 miejscu ale to chyba Grab oficjalnie zostanie mistrzem, bo ma więcej "14ek" od yblue. gratki panowie pozamiataliście tę ligę konkretnie. a poziom ligi uważam za wysoki, 0 olewusów, choć o trejdy cięzko było to wcale się nie czuło, że trójka z przodu

atl.jpg

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, dowiozłem liderowanie, tiebreaker dla mnie. Gratsy dla yblue, niezła rywalizacja!

 

No i Gooz - dojebałeś w końcówce jak siemasz, gramy po wakacjach w drugiej lidze ;)

 

Licząc jeszcze trzy inne ligi na Sznurówce, to mój czwarty awans w tym sezonie (i drugie zwycięstwo, obydwa po tiebreakerach). W pozostałej lidze mam natomiast spadek, go figure. Ogólnie idę na wakacje z poczuciem dobrze wykonanego obowiązku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Tobo nie gram, oszukujesz. pewnie masz jakieś monstery, kutasobrejkery itp bo innego wytłumaczenia Twoich wyników w tym sezonie nie widzę. przecież nie możesz być taki dobry :smile:

 

 

Jakbym był taki dobry, to bym siedział w pierwszych ligach, a nie musiał rzeźbić, żeby awansować po mniej lub bardziej kompromitujących spadkach. Swoją drogą mój jedyny zespół w pierwszej lidze w tym sezonie (licytacyjne h2h na Sznurku) zleciał spektakularnie po zajęciu ostatniego miejsca. Jestem tylko człowiekiem, nie to co Dig albo Wilq ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym wstawił dillona zamiast marshona to bym był trzeci czy mi się tylko wydaje...?

Złodziejstwo! Zamach! Spisek! 

Swoja drogą może kiedys yahoo zmieni zasady ostnich gier na utilu - w sensie jak masz 1 mecz do rozegrania to możesz na utila wstawić jednego zawodnika, bo to celowanie tak by wstawić na util graczy ktorzy graja o tej samej godzinie jest zawsze irytujące

 

A tak na serio to gratulacje i dzięki za sezon!

 

A tak juz całkiem całkiem na serio to ja nadal trzymam kciuki za korekty statsów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym wstawił dillona zamiast marshona to bym był trzeci czy mi się tylko wydaje...?

Złodziejstwo! Zamach! Spisek! 

Swoja drogą może kiedys yahoo zmieni zasady ostnich gier na utilu - w sensie jak masz 1 mecz do rozegrania to możesz na utila wstawić jednego zawodnika, bo to celowanie tak by wstawić na util graczy ktorzy graja o tej samej godzinie jest zawsze irytujące

 

A tak na serio to gratulacje i dzięki za sezon!

 

A tak juz całkiem całkiem na serio to ja nadal trzymam kciuki za korekty statsów :grin:

 

 

Przecież nie trzeba wstawiać graczy z tej samej godziny, bo liczą wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.