Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Sezon 2017/18 Liga III Atlantic

• Zamknięty Temat jest zamknięty
97 odpowiedzi w tym temacie

#91 GRB

GRB

Starter

• Użytkownik
  • 521 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 10:08

Na totalach ciągle dwa punkty przewagi, ale Yellowblue hycnął mnie już na średnich. Reszta daleko w tyle. Tak czy inaczej awansu nie stracę i to najważniejsze. A o zwycięstwie zadecyduje tych ostatnich kilkanaście dni. 

PmOGmep.png

Najlepszy sklep koszykarski

#92 kolek23

kolek23

Starter

• Użytkownik
  • 895 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 16:16

Curry mnie zabił :(

Nie no, ile można. PO CO Wy wciąż i wciąż dyskutujecie z dannygd ? No PO CO??
Jeszcze nie zauważyliście że z nim nie ma sensu żadna dyskusja? Na jakikolwiek temat.
Należy po pierwszym jego poście grzecznie odpisać "tak" i tyle. Nic więcej. Przecież chłop jest wszechwiedzący - zna wszelkie "FAKTY" przecież! A Wy tych jego "FAKTÓW" ciągle nie umiecie zrozumieć. Nie macie szans w żadnej dyskusji. Odpuśćcie sobie w końcu;]

#93 goozman

goozman

6th Man

• Użytkownik
  • 358 postów
  • Lokalizacjalkr/wwa

Napisano 12 kwiecień 2018 - 10:20

wow 1 - awansowałem? kak e taka? +5,5 punktów w ostatnią noc jakimiś cudacznymi zbiegami okoliczności i czyżby w sezonie, gdy straciłem tak szybko Conleya, udało się w końcu przebić do II ligi? chyba już żadnych korekt yahoo nie będzie robić? :nightmare: u mnie na włos praktycznie wszystko: FG%, FT%, 3PTM, AST, STL, BLK

wow 2 - remis na 1 miejscu ale to chyba Grab oficjalnie zostanie mistrzem, bo ma więcej "14ek" od yblue. gratki panowie pozamiataliście tę ligę konkretnie. a poziom ligi uważam za wysoki, 0 olewusów, choć o trejdy cięzko było to wcale się nie czuło, że trójka z przodu

atl.jpg

Użytkownik goozman edytował ten post 12 kwiecień 2018 - 10:24

#94 GRB

GRB

Starter

• Użytkownik
  • 521 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 10:40

Ha, dowiozłem liderowanie, tiebreaker dla mnie. Gratsy dla yblue, niezła rywalizacja!

No i Gooz - dojebałeś w końcówce jak siemasz, gramy po wakacjach w drugiej lidze ;)

Licząc jeszcze trzy inne ligi na Sznurówce, to mój czwarty awans w tym sezonie (i drugie zwycięstwo, obydwa po tiebreakerach). W pozostałej lidze mam natomiast spadek, go figure. Ogólnie idę na wakacje z poczuciem dobrze wykonanego obowiązku ;)

#95 goozman

goozman

6th Man

• Użytkownik
  • 358 postów
  • Lokalizacjalkr/wwa

Napisano 12 kwiecień 2018 - 10:55

gramy po wakacjach w drugiej lidze ;)

ja z Tobo nie gram, oszukujesz. pewnie masz jakieś monstery, kutasobrejkery itp bo innego wytłumaczenia Twoich wyników w tym sezonie nie widzę. przecież nie możesz być taki dobry :)

#96 GRB

GRB

Starter

• Użytkownik
  • 521 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 11:09

ja z Tobo nie gram, oszukujesz. pewnie masz jakieś monstery, kutasobrejkery itp bo innego wytłumaczenia Twoich wyników w tym sezonie nie widzę. przecież nie możesz być taki dobry :smile:

Jakbym był taki dobry, to bym siedział w pierwszych ligach, a nie musiał rzeźbić, żeby awansować po mniej lub bardziej kompromitujących spadkach. Swoją drogą mój jedyny zespół w pierwszej lidze w tym sezonie (licytacyjne h2h na Sznurku) zleciał spektakularnie po zajęciu ostatniego miejsca. Jestem tylko człowiekiem, nie to co Dig albo Wilq ;)

#97 tweetas

tweetas

Rookie

• Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 12:24

jakbym wstawił dillona zamiast marshona to bym był trzeci czy mi się tylko wydaje...?

Złodziejstwo! Zamach! Spisek! 

Swoja drogą może kiedys yahoo zmieni zasady ostnich gier na utilu - w sensie jak masz 1 mecz do rozegrania to możesz na utila wstawić jednego zawodnika, bo to celowanie tak by wstawić na util graczy ktorzy graja o tej samej godzinie jest zawsze irytujące

A tak na serio to gratulacje i dzięki za sezon!

A tak juz całkiem całkiem na serio to ja nadal trzymam kciuki za korekty statsów :D

nawetnawet.blogspot.com/

#98 washko

washko

All-Star

• Użytkownik
  • 1315 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 14:42

jakbym wstawił dillona zamiast marshona to bym był trzeci czy mi się tylko wydaje...?

Złodziejstwo! Zamach! Spisek! 

Swoja drogą może kiedys yahoo zmieni zasady ostnich gier na utilu - w sensie jak masz 1 mecz do rozegrania to możesz na utila wstawić jednego zawodnika, bo to celowanie tak by wstawić na util graczy ktorzy graja o tej samej godzinie jest zawsze irytujące

A tak na serio to gratulacje i dzięki za sezon!

A tak juz całkiem całkiem na serio to ja nadal trzymam kciuki za korekty statsów :grin:

Przecież nie trzeba wstawiać graczy z tej samej godziny, bo liczą wszystkich.

Pzdr. Washko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych