Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Falki - Michal's Team
internista - ​The Night Shift
Tru Warier -
maryjan - Tłoki III Warszawa

 

Nie zagłosowało 5 osób, ale jedna - Buu zatwierdził oba terminy 10.10 (21:45) i 15.10. Proponuję wybrać 10.10 godzina do uzgodnienia, może faktycznie trzeba będzie trochę później, choć pewnie niechętnie.

​Mam nadzieję, że tym osobom będzie pasował ten termin. Im szybciej wybierzemy tym lepiej.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - pierwsze dziecko i takie tam. Człowiek się przejmuje .. bardziej myślę, dla spokoju ducha ..

Zobaczymy co tam będą  gadać .. a co ciekawe w niektórych szpitalach to sobie życzą jak za zboże  za samą szkołę rodzenia ..;)

Zabawa to się zacznie za chwilę jak mały się urodzi ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - pierwsze dziecko i takie tam. Człowiek się przejmuje .. bardziej myślę, dla spokoju ducha ..

Zobaczymy co tam będą  gadać .. a co ciekawe w niektórych szpitalach to sobie życzą jak za zboże  za samą szkołę rodzenia .. ;)

Zabawa to się zacznie za chwilę jak mały się urodzi ..

Powodzenia. Będzie dobrze. Najważniejsza rada - po urodzeniu się dziecka pojawi się mnóstwo porad od babć, cioć i znajomych, poradniki, książki - rozsądnie z nich korzystajcie a róbcie to co Wy czujecie, że jest najlepsze dla dziecka i nie dajcie sobie nikomu wejść na głowę.

 

Oczywiście z tej rady też nie musisz korzystać ;)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.