Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga III South


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Walka o awans na całego a tu cisza? Końcówka powinna być mega zacięta powodzenia wszystkim i zdrowia dla graczy bo w tym sezonie to szczególnie wazne

 

Ciągle cisza, wszyscy boją się odezwać ;p końcówka w tym sezonie jest wyjątkowo zacięta (dostosowaliśmy się do Zachodu i wyścigu o play-offy :D) i sytuacja wygląda na dzień (w zasadzie 7h) przed końcem:

 

1) Pick Your Poison - 88 pkt (myślę, że awans pewny, 1. miejsce na 99% ;))

2) Wazki Wrocław South - 86 pkt

3) Oklahoma Thunder - 85 pkt

3) Sky is the limit - 85 pkt

 

Sytuacja z tie-breakerami wygląda tak, że Oklahoma > Pick Poison >  Sky (moja ekipa) > Wazki, ale to jeszcze się może trochę zmienić. Póki co to ja jestem poza podium i bym został bez awansu, ale walczę do końca ;) mam trochę więcej spotkań w ostatnią noc do rozegrania, więc może się jeszcze trochę pozmieniać na moją korzyść ;) zobaczymy, ten sezon jest bardzo emocjonujący i szkoda, że już się kończy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po sezonie :tongue: dzięki wielkie za ciekawą rywalizację i gratuluję pierwszej trójce awansu :smile: mi się nie poszczęściło tej ostatniej nocy, choć tak naprawdę do awansu zabrakło niewiele - gdyby mi się FG% nie pogorszył tak, to miałbym 2 punkty więcej, lecz i to by nie wystarczyło... musiałby jeszcze dojść 1 blok i bym dogonił washko w tej kategorii , a jak 2, to wyprzedził nawet. Podobnie z trójkami - jednej zabrakło mi, aby dostać 0,5 punkta więcej, a 2, żeby cały punkt :tongue: ale cóż... takie detale (w zasadzie 2 trójki i 2 bloki lub jeszcze trochę lepsza skuteczność) na 822 mecze to piękno tej gry ;) jakby nie patrzeć, i tak fajny sezon dla mnie, bo choć wydałem połowę kasy z draftu w błoto (Kawhi, Conley, Lin), to super ruchy na FA trzymały mnie w grze o podium aż do ostatniej nocy :smile:

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za sezon, gratulacje dla tych co awansowali do zobaczenia w 2 lidze:)

Gratki dla MJ1, że pomimo przeciwności w postaci kontuzji kluczowych graczy na drafcie udało mu sie wyciagnąć 4 miesjce i mam nadzieję, że mimo wszystko awansujesz. Szkoda mi tego Mitchella, ze nie uwierzyłem w jego wymiatanie w tym roku. Byłem pewien, że będzie volume scorrerem na niskim procencie a tu wszedł na poziom, który mu wróżyłem za 1-2 lata.

Sezon ciekawy i emocjonujacy tym bardziej dziwi mnie niska aktywnośc na forum ale cóż lepiej tak niż odwrotnie.

Co do mojego sezonu, uważam, że miałem dobry draft chociaż mocno się zawiodłem na Turnerze, Batumie, Chrisie ale zbalansowany skład zrobił swoje. Nie powiodła sie taktyka zmniejszenia rotacji pod koniec sezonu i zostałem z masa przeciętnych grajków i obcinaniem ich meczów pod koniec. Spowodowało to nerwówkę i drżenie o wynik do samego końca co mogłem sobie oszczędzić. zbyt dobre wyniki na początku zabrały mi trochę czujność.

Tak czy inaczej wyszło dobrze wiec jestem bardzo zadowolony a końcówka i tak wyrównana walka o czołowe lokaty była mega ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę. Gratuluję zwycięzcom i wszystkim grającym do końca.

Ja osobiście wolałem nic nie pisać, żeby nie zapeszać. Jeszcze po dwóch miesiącach byłem w jakimś totalnym ogonie stawki i bardziej martwiłem się o to czy się utrzymam, a potem nie mogłem uwierzyć, gdy projekcje ninjy zaczęły stabilnie pokazywać moje szanse na czołówkę i awans. Ostatnia noc szczęśliwa, bo przed pójściem spać nie wiedziałem, że CP3 nie zagra przez co straciłem punkt na asystach. Na szczęście odzyskałem go w stratach, co było o tyle kluczowe, że dawało mi tiebreakera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko bo robie podsumowanie, a byly zmiany nazw:

miedzy Sachs/Small i szajman8 kto jest WOLFPACK, a kto Harpagans?

Gdybym mial sie domyslac to majaca logo TWolves by wybrala nazwe z wilkiem,

ale ta druga druzyna byla olewusem, wiec to musze wiedziec na pewno.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.