Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi III North w sezonie 2017/18.

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu wszystkich na poziomie III w jej sklad wchodza:

[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo, kolejnosc wg grup losowania]

 

barcalover [komisz] - God of Thunder

TheDrwalu/Piotr - Team Aconcagua

mikrofalowka - Milwaukee Badgers

Sylvinho - Sylvinho Arizona

RonnieArtestics - Funk Volume

El-Maniaque - BYDGOSZCZ BULLS

mateusz754 - PBS Team

Jackoso - Jackoso's Team

COACH R/Gonzo - Gonzo's Snowy Owls

hasek - Alkograss Nałogowo

kemizo - HKS 1946 Kemizo [transfer za jacobsman13]

Slaw441/Slawo - Trust The Process [nie byl na drafcie]

Lew - BC Dzidzia

Turbokasztan - Nic nas nie łączy [transfer za bankruta]

Wojtek J. - Roadrunners

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do II zas najnizsze 3 miejsca spadaja na poziom IV drzewka. Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Komisarzem ligi jest barcalover bo pelnil ta funkcje w zeszlym sezonie i zgodzil sie ponownie ;-)

 

Draft sie odbyl we wtorek 3. października od godz. 21:00

 

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/30546

 

P.S. Poniewaz historycznie za duzo ludzi odpuszcza to wazny wycinek z regulaminu: jak ktoś nie rozegra minimum 785 gier LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub wiecej] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją o poziom w stosunku do wywalczonego. Oba te kryteria jednoczesnie oznaczaja wylot z rozgrywek!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barcalover [komisz] - God of Thunder
TheDrwalu/Piotr - Team Aconcagua
mikrofalowka - Milwaukee Badgers
Sylvinho - Sylvinho Arizona
RonnieArtestics - Funk Volume
El-Maniaque - BYDGOSZCZ BULLS
mateusz754 - PBS Team
Jackoso - Jackoso's Team
COACH R/Gonzo  Gonzo's Snowy Owls

hasek - Alkograss Nałogowo
kemizo - HKS 1946 Kemizo
Slaw441/Slawo - Trust The Process
Lew - BC Dzidzia
Turbokasztan - Nic nas nie łączy
Wojtek J. - Roadrunners

 

Oficjalny termin draftu - wtorek 3. października o godz. 21:15

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/enba3north [iD: 30546]

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC Parapety meldują się!! :nevreness:

 

Super.

 

Poniedziałek 16.10 u Ciebie odpada definitywnie? Bo póki co był to super termin i pasował wszystkim głosującym. 

 

Generalnie jest nieźle z ankietą. Zobaczymy, co będzie po dołączeniu i głosowaniu reszty.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bankruci się meldują.

 

Ekstra, ale w październiku faktycznie tylko w niedziele możesz draftować? Jeśli nie ma innej opcji, to będziemy musieli chyba myśleć o jakimś transferze, bo niedziele nie są u nas popularne póki co. Sprawdź sobie proszę, czy na pewno 9.10 lub 11.10 nie możesz, bo to były póki co terminy pasujące wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zamelduje wieczorkiem, Funk Volume jak co roku

Jeszcze co do ankiety - mi pasuje każdy dzień Wiec się nie wypowiadam, natomiast proszę tylko w ciągu tygodnia max o 21:00. (Piątek i sob o dont care) Draft aukcyjny trwa 2,5 - 3 godziny zawsze, a ja wstaje do pracy o 5 rano.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra, ale w październiku faktycznie tylko w niedziele możesz draftować? Jeśli nie ma innej opcji, to będziemy musieli chyba myśleć o jakimś transferze, bo niedziele nie są u nas popularne póki co. Sprawdź sobie proszę, czy na pewno 9.10 lub 11.10 nie możesz, bo to były póki co terminy pasujące wszystkim.

No własnie nie. Jeszce soboty (pracuje co drugą) by mi pasowały i/lub wtorek, środa, ale to zależy od grafiku, no a na przyszły miesiąc jeszcze nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie. Jeszce soboty (pracuje co drugą) by mi pasowały i/lub wtorek, środa, ale to zależy od grafiku, no a na przyszły miesiąc jeszcze nie mam. 

 

Rozumiem. To daj znać, jak dostaniesz nowy grafik.

 

W najgorszym razie będziemy liczyć na to, że w innej lidze na III poziomie będą draftować w któryś z dni, które Ci pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.

 

Poniedziałek 16.10 u Ciebie odpada definitywnie? Bo póki co był to super termin i pasował wszystkim głosującym. 

 

Generalnie jest nieźle z ankietą. Zobaczymy, co będzie po dołączeniu i głosowaniu reszty.

 16.10 odpada definitywnie, praca. Między 2.10 a 7.10 jestem dostępny. Co prawda nie będę  miał neta u siebie ale zawsze jest opcja wbić się do kogoś na "krzywy ryj" na chatę. W sumie nie wiem czemu w ankiecie tego nie zaznaczyłem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.10 odpada definitywnie, praca. Między 2.10 a 7.10 jestem dostępny. Co prawda nie będę miał neta u siebie ale zawsze jest opcja wbić się do kogoś na "krzywy ryj" na chatę. W sumie nie wiem czemu w ankiecie tego nie zaznaczyłem. Pozdro

Jasne, rozumiem. Ankietę można edytować na bieżąco jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie. Jeszce soboty (pracuje co drugą) by mi pasowały i/lub wtorek, środa, ale to zależy od grafiku, no a na przyszły miesiąc jeszcze nie mam. 

 

Jednak jest szansa, że coś znajdziemy - zwróć proszę uwagę na 3 oraz 4 października (wtorek i środa właśnie). Jeśli Tobie by się udało być w któryś z tych dni, to po 10 głosach byłyby to nadal idealne terminy. Daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się melduję :smile:

 

Ankietę, poza wrześniem, też będę mógł wypełnić dopiero jak dostanę grafik na kolejny miesiąc, mam jednak nadzieję, że po serii popołudniówek w tym miesiącu w następnym będzie z tym dużo luźniej i w miarę spoko uda się dostosować.

 

Aaa, ok, ekstra! :) Już się wystraszyłem, że tylko 1 termin w październiku Ci odpowiada. Ok, super. Zostało 3 graczy, którzy jeszcze nie dołaczyli na yahoo oraz 4 osoby, które się nie określiły w ankiecie draftowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie podsumowanie dla naszej ligi przed weekendem.

 

Do ligi dołączyło 12/15 gmów, ale COACH R już sie odzywał, więc mamy tylko dwóch brakujących w tym momencie.

 

W ankiecie mamy 11 głosów i terminami najlepszymi póki co są:

- 24.09

- 01.10 (nie pasuje Wojtkowi J. i TheDrwalu)

- 02.10 (nie pasuje bankrutowi i mateuszowi754)

- 03.10 (nie pasuje bankrutowi i mateuszowi754)

 

24.09 odrzucamy, skoro mamy 3 późniejsze, tak samo popularne terminy.

Jako, że mateusz i bankrut zaznaczyli w październiku mało terminów przez brak informacji nt. swojego grafiku w pracy, to póki co zakładam, że naszym terminem draftowym będzie 02.10 (poniedziałek) lub 03.10 (wtorek).

 

Czyli wiemu już dużo - będziemy draftować wcześnie, bo aż dwa tygodnie przed startem sezonu, ale nic na to raczej nie poradzimy. Trzeba jeszcze liczyć, że dwaj pozostali gracze się dostosują i będzie komplet.


Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiadomość. Gram.

Ankieta draftowa wypelniona: generalnie pasuje Mi każdy termin w godzinach wieczornych - pracuję oprócz czwartków w godzinach 10-18.

 

Jeszcze raz przypominam o dołączeniu do ligi na yahoo. Wykażcie chęć współpracy, żebyśmy mogli dopiąć termin draftu i zająć się swoimi sprawami.

Bydgoszcz Bulls się melduje. Ankieta wypełniona. POza 10 11 paździenika jak na razie każdy termin mi pasuje.

 

Świetnie, dzięki! Jak wybierzemy termin, to wyślę informację przez yahoo do wszystkich oraz tutaj dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.