Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2017/18


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Yo 

 

Podbijam do takiej dupeczki co ma bzika na punkcie zdrowia wiec musze odstawic jaranie na jakis czas wiec jako mam ostatni dzien wesolego zycia i naczytalem sie jakie to Nets jest c***owe proponuje zaklad wyzej / nizej bez zadnych dodatkow o kontuzje lub inne glopoty po RS

 

proponuje Orlando Magic

 

rozpatrze inne druzyny ktore sa w zasiegu

 

stawka do dogadania

 

pozdro 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo 

 

Podbijam do takiej dupeczki co ma bzika na punkcie zdrowia wiec musze odstawic jaranie na jakis czas wiec jako mam ostatni dzien wesolego zycia i naczytalem sie jakie to Nets jest c***owe proponuje zaklad wyzej / nizej bez zadnych dodatkow o kontuzje lub inne glopoty po RS

 

proponuje Orlando Magic

 

rozpatrze inne druzyny ktore sa w zasiegu

 

stawka do dogadania

 

pozdro 600

pacers wejde za 200 jako ze mam szczescie do zakladow z toba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo 

 

Podbijam do takiej dupeczki co ma bzika na punkcie zdrowia wiec musze odstawic jaranie na jakis czas wiec jako mam ostatni dzien wesolego zycia i naczytalem sie jakie to Nets jest c***owe proponuje zaklad wyzej / nizej bez zadnych dodatkow o kontuzje lub inne glopoty po RS

 

proponuje Orlando Magic

 

rozpatrze inne druzyny ktore sa w zasiegu

 

stawka do dogadania

 

pozdro 600

 

Jak przeczytałem o tej dupeczce na początku to sądziłem, że z nią się zakładasz. Rozczarowałeś chłopie, bo całe forum by kibicowała tej drużynie, byle byś zamoczył!

 

P.S. I nie pisz o dupeczkach na początku postu, bo potem rozczarowanie jest bolesne jak nie o nią chodzi w treści posta finalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakładam temat rozpoczynajacy zaklady na sezon, no bo po prostu jeszcze nie ma, a z @shadowy86 doszlismy do porozumienia w sprawie zakladu, potwierdz jeszcze tutaj shadow

 

zaklad jest o to kto pod koniec sezonu regularnego bedzie wyzej w tabeli - Raptors czy Wizards

jak Wizards to ja dostaje stowke

jak Raptors to shadowy

 

jest warunek dotyczacy zdrowia core, ze kazdy z zawodnikow wymienionych musi zagrac minimum 66 spotkan w tym sezonie

w Wiz - Wall,Beal,Porter,Morris i Gortat* 

*lub jego zamiennik w przypadku ewentualnej wymiany

w Raps - Lowry,DeRozan,Powel,Ibaka,Valanciunas

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam temat rozpoczynajacy zaklady na sezon, no bo po prostu jeszcze nie ma, a z @shadowy86 doszlismy do porozumienia w sprawie zakladu, potwierdz jeszcze tutaj shadow

 

zaklad jest o to kto pod koniec sezonu regularnego bedzie wyzej w tabeli - Raptors czy Wizards

jak Wizards to ja dostaje stowke

jak Raptors to shadowy

 

jest warunek dotyczacy zdrowia core, ze kazdy z zawodnikow wymienionych musi zagrac minimum 66 spotkan w tym sezonie

w Wiz - Wall,Beal,Porter,Morris i Gortat* 

*lub jego zamiennik w przypadku ewentualnej wymiany

w Raps - Lowry,DeRozan,Powel,Ibaka,Valanciunas

Potwierdzam. Jednocześnie chciałbym podziękować zaliasowi za podjęcie rękawicy. Niech wygra lepszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jest warunek dotyczacy zdrowia core, ze kazdy z zawodnikow wymienionych musi zagrac minimum 66 spotkan w tym sezonie

w Wiz - Wall,Beal,Porter,Morris i Gortat* 

*lub jego zamiennik w przypadku ewentualnej wymiany

w Raps - Lowry,DeRozan,Powel,Ibaka,Valanciunas

 

Nie chce mi się szukać, ale postawiłbym stówkę na to, że nie było sezonu w historii NBA, w którym wszyscy ci gracze zaliczyli minimum 66 spotkań:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w poprzednim Wiz spelniali warunek, w Toronto Lowry zagral 60, ale no wiesz kiedy druzyny sa na tak podobnym poziomie to ja chcialem warunek co do zdrowia Wiz (zwlaszcza Beal+Wall, ale ze oni maja tak slaba lawke to kazda najmniejsza strata w s5 bedzie bolala podwojnie chcialem dolaczyc reszte s5) 

 

takze tak to wyglada, najwyzej po prostu nie bedzie dealu :)

 

jakby to bylo 76ers vs Wiz :) czy cos takiego to wiadomo ze mozna w ciemno, bo nawet jak polamie sie gwiazda+1 zawodnik z s5 to i tak czulbym sie dobrze z takim zakladem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w poprzednim Wiz spelniali warunek, w Toronto Lowry zagral 60, ale no wiesz kiedy druzyny sa na tak podobnym poziomie to ja chcialem warunek co do zdrowia Wiz (zwlaszcza Beal+Wall, ale ze oni maja tak slaba lawke to kazda najmniejsza strata w s5 bedzie bolala podwojnie chcialem dolaczyc reszte s5) 

 

takze tak to wyglada, najwyzej po prostu nie bedzie dealu :smile:

 

jakby to bylo 76ers vs Wiz :smile: czy cos takiego to wiadomo ze mozna w ciemno, bo nawet jak polamie sie gwiazda+1 zawodnik z s5 to i tak czulbym sie dobrze z takim zakladem

Z ciekawości sprawdziłem, ile drużyn na wschodzie spełniło w poprzednim sezonie warunek, że wszyscy gracze pierwszej piątki zagrali 66 spotkań i takie zespoły to: Wizards, Pacers i Magic pod warunkiem, że doliczamy Ibace mecze z Raptors. Jeżeli nie, to dwie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie teraz rozciagneli sezon, mniej back to back to back itp itd.

to bedzie zdrowy sezon! 

 

edit:

na szybko 3 druzyny sprawdzilem bo tak mi sie wydawalo ze tam ze zdrowiem bylo okej

i od razu jeszcze 1 znalazlem, wiec moze jednak wiecej niz 3 co podales ;)

bo np OKC tez spelnia taki warunek

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.