Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2017/18


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się szukać, ale postawiłbym stówkę na to, że nie było sezonu w historii NBA, w którym wszyscy ci gracze zaliczyli minimum 66 spotkań :smile:

 

od razu to samo pomyslałem

 

no w poprzednim Wiz spelniali warunek, w Toronto Lowry zagral 60, ale no wiesz kiedy druzyny sa na tak podobnym poziomie to ja chcialem warunek co do zdrowia Wiz (zwlaszcza Beal+Wall, ale ze oni maja tak slaba lawke to kazda najmniejsza strata w s5 bedzie bolala podwojnie chcialem dolaczyc reszte s5) 

 

takze tak to wyglada, najwyzej po prostu nie bedzie dealu :smile:

 

jakby to bylo 76ers vs Wiz :smile: czy cos takiego to wiadomo ze mozna w ciemno, bo nawet jak polamie sie gwiazda+1 zawodnik z s5 to i tak czulbym sie dobrze z takim zakladem

 

nie chce wam psuć zakładu ale Ibaka i Beal nie wytrzymają bez INJ 

 

ale pozdro i niehc wygra lepszy*

 

*czyli Wizz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce wejść w zakład, że Miami wejdzie/nie wejdzie do play-offów za stówkę? Ja mówię, że wejdzie, ktoś ma odmienne zdanie i chce się założyć? :rugby:

 

a ja mówię, że Warriors wejdą do playoffs - chcesz się założyć, może być o 5 dych 

 

no już qrwa nie umiecie sensowniejszych tych zakładów wymyślić?

 

to samo uzależnianie zakładu od 66 meczów w wykonaniu jednocześnie 10 zawodników, z których połowa ma bogatą historię kontuzji to też niezły suchar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mówię, że Warriors wejdą do playoffs - chcesz się założyć, może być o 5 dych 

 

no już qrwa nie umiecie sensowniejszych tych zakładów wymyślić?

 

to samo uzależnianie zakładu od 66 meczów w wykonaniu jednocześnie 10 zawodników, z których połowa ma bogatą historię kontuzji to też niezły suchar

Wejście Heat do play-offów nie jest tak pewne jak wejście Warriors. Zakład, że Miami Heat będzie wyżej niż Detroit Pistons sensowniejszy? :rugby: Wchodzisz o stówkę? Bez podpórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejście Heat do play-offów nie jest tak pewne jak wejście Warriors. Zakład, że Miami Heat będzie wyżej niż Detroit Pistons sensowniejszy? :rugby: Wchodzisz o stówkę? Bez podpórek.

 

 

Vegas wypuściło over/under:

 

Atl 25.5 

Bos 56.5 

Brk 28.5 

Cha 42.5 

Chi 21.5 

Cle 53.5 

Dal 35.5 

Den 45.5 

Det 38.5 

GS 67.5 

Hou 55.5 

Ind 31.5 

LAC 43.5 

LAL 33.5 

Mem 37.5 

Mia 43.5 

Mil 47.5

Wiz 47.5

Min 48.5 

NO 39.5 

NY 30.5 

OKC 51.5 

Orl 33.5 

Phi 42.5 

Phx 28.5 

Por 42.5 

Sac 28.5 

SA 54.5 

Tor 48.5 

Utah 40.5

 

http://bleacherreport.com/articles/2730296-las-vegas-sets-overunder-win-totals-for-all-nba-teams-warriors-at-675

 
wez to może poczytaj z 15 razy, potem zrób sobie 5 minut przerwy i znowu powtórz tą czynność, a najlepiej wyłącz kompa i przemyśl sobie parę spraw, bo cały dzień nic nie robisz tylko wkurwiasz rzęsę

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejście Heat do play-offów nie jest tak pewne jak wejście Warriors. Zakład, że Miami Heat będzie wyżej niż Detroit Pistons sensowniejszy? :rugby: Wchodzisz o stówkę? Bez podpórek.

 

Jeszcze nie widziałem ani jednej prognozy, w której Heat by byli poza plyoffs, nie wiem co by się qrwa musiało stać, chyba jakaś plaga kontuzji. Ludzi na hajs próbujesz naciągać czy co? Zrozum, że taki zakład na forum "o stówkę" musi być przemyślany na tyle, żeby tzw. postronny obserwator uznał szanse mniej więcej na 50-50.

 

No a druga rzecz, że ja na pewno na tych moich patałchów pod dowództwem Rona J. żadnej kasy bym nie wyłożył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/koszykowka/nba-klasyfikacja-koncowa

 

 

Bukmacherzy wyżej od Miami oceniają szanse aż sześciu drużyn, Detroit jest minimalnie za Miami, a bardzo blisko Hornets, Knicks. Więc to nie taki pewniak. A zakład Pistons czy Miami to jest 50:50 niemal.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/koszykowka/nba-klasyfikacja-koncowa

 

 

Bukmacherzy wyżej od Miami oceniają szanse aż sześciu drużyn, Detroit jest minimalnie za Miami, a bardzo blisko Hornets, Knicks. Więc to nie taki pewniak. A zakład Pistons czy Miami to jest 50:50 niemal.

To zmien Det na Cha i moze znajdziesz chetnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/koszykowka/nba-klasyfikacja-koncowa

 

 

Bukmacherzy wyżej od Miami oceniają szanse aż sześciu drużyn, Detroit jest minimalnie za Miami, a bardzo blisko Hornets, Knicks. Więc to nie taki pewniak. A zakład Pistons czy Miami to jest 50:50 niemal.

 

Fortuna? Co to za bukmacher?

Wg nich LAL ma większe szansa na PO niż Portland, Utah i Memphis.

Faktycznie można brać ich typy jako podstawe do analiz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg nich LAL ma większe szansa na PO niż Portland, Utah i Memphis.

 

Jak jesteś obeznany w grze u buków to powinieneś mieć świadomość, że kurs =/= ocena szansy na ...... (tutaj wpisz dowolne osiągnięcie), szczególnie w zakładach wzdłużnych.

 

Chodzi o to, żeby zarobić jak najwięcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś obeznany w grze u buków to powinieneś mieć świadomość, że kurs =/= ocena szansy na ...... (tutaj wpisz dowolne osiągnięcie), szczególnie w zakładach wzdłużnych.

 

Chodzi o to, żeby zarobić jak najwięcej. 

 

Ależ oczywiście wiem, że kurs nie to nie jest dokładna szansa powodzenia na dane zdarzenie, ale na dobrych i płynnych rynkach kurs i prawdopodobieństwo się bardzo zbliżone.

Porównaj sobie kurs unibecie czy bwinie, tam kursy są sporo inne.

Do puenty -> chodzi mi o to, że fortuna jest bukiem na polski mały i "nieobeznany" rynek i nie ma co się nią sugerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jest warunek dotyczacy zdrowia core, ze kazdy z zawodnikow wymienionych musi zagrac minimum 66 spotkan w tym sezonie

w Wiz - Wall,Beal,Porter,Morris i Gortat* 

*lub jego zamiennik w przypadku ewentualnej wymiany

w Raps - Lowry,DeRozan,Powel,Ibaka,Valanciunas

 

Teraz mi się przypomniało, że Markieff Morris ma jakąś sprawę o pobicie i prawdopodobnie dostanie minimum 12 meczów zawieszenia od Silvera, więc jeszcze przed sezonem może się okazać, że wasz zakład jest nieważny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.