Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2017/18


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

Maskara. 

 

Moderatorstwo zareagowało tak jak się spodziewałem: usunięciem postów. Ktoś uznał zapewne, że to sprawa pomiędzy dwoma użytkownikami, z których jeden okazał się niezłym wałem. Ok, rozumiem to. Szkoda tylko, że nie pojawił się regularny tekst "kółko wzajemnej adoracji znów sieje ferment" to by dopełniło obrazu nędzy i rozpaczy. 

 

Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy w ramach osobistej pasji kruszą kopie o atletów na internetowym serwerze, a owi atleci nie zdają sobie nawet sprawy z naszego istnienia. Pomimo to, odrobina honoru i godności jednak powinna być zachowana na naszym kurwidołku, a taka wieś (bo nie mam teraz innego określenia) piętnowana i ukarana. 

 

Zapewne moderacja będzie czekać aż sprawa przycichnie, i każdy się tematem znudzi.

 

Będzie jakiś odzew, czy kolejne kasowanie postów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#teambeGMokc :wink:

 

a w temacie, tylko bez hejtu proszę, bo wpadło mi do zmęczonej głowy na szybko.

 

50 zł na awans Indiany over Lebron

 

Jak ktoś chce postawić na Cavs stówkę to zapraszam (no wiecie, Lebron, musi być jakaś przebita)

Możemy przyjąć, że James i Dipo muszą dograć serię do końca

 

Czekam do 0:30  dajmy na to. Mam wrażenie trochę, że wyrzucam pieniądze z portfela, ale będzie się chociaż ciekawiej oglądało. Więc jak coś to kto pierwszy ten lepszy żebyście się zabijać nie musieli ;)

Ja 100 zł na Cavs, Ty 50 zł na Pacers. Oladipo i LeBron grają całą serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę spokojnie iść na wesele nawet, bo po powrocie takie jazdy...

 

Przede wszystkim sikacie pod wiatr licząc, że będę się bawił w komornika, windykatora, policjanta lub kogoś innego wtrącającego się w sprawy finansowe pomiędzy dwoma użytkownikami. I nie ma znaczenia, że ktoś jest kibicem jednej lub drugiej drużyny lub pełni jakąś funkcję na forum, nie rozśmieszajcie mnie. Jak teraz przeczytałem te posty, to zastanawiałem się, czy niektórych kawałków nie wrzucić do łapu-capu.

 

Moje stanowisko w w tym temacie jest chyba znane od dawna? Zakłady są sprawą pomiędzy stronami, nie moją. Sam nie założyłem się ani razu i nie interesuje mnie, kto i o co się zakłada. Nigdy też nie wchodziłem pomiędzy strony i nie zrobię tego. Zrozumcie. Wydaje mi się, że w większości udzielają się tutaj dorośli ludzie...

 

Kubbas sam siebie podsumował w wiadomości, którą wrzucił LBS, co tutaj oceniać? Każdy widzi, co się dzieje, wystawił wystarczający materiał do recenzji. A moderatorem jest tylko z nazwy. 

 

kucio, też w ładny sposób pokazujesz swój poziom. Na Twój język zwracałem uwagę wielokrotnie. Nakręcisz się w niektórych sytuacjach jak szalony i prezentujesz rynsztokowy poziom, nie umiesz rozróżnić w żaden sposób co mieści się w dość szerokich widełkach odzywek do innych na tym forum. Spoko, że stajesz po stronie kolegi, ale ochłoń trochę zanim napiszesz niektóre posty. Stoisz obok tematu, a robisz z niego start w innym kierunku. 

 

To, że masz "swój" temat (WTF) nie znaczy, że możesz w nim jechać z czym chcesz i traktować jak własny folwark. Jest to element forum i ma być do niego dostosowany. Z takim językiem ogranicz się do swojej strony, jeśli już musisz czasem dać upust emocjom. Jazdy w moim kierunku sobie daruj, chociaż pasują one do tego, co ogólnie prezentujesz. 

 

Temat wypłacalności zakładów mnie nie dotyczy i nie interesuje. Bez odbioru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co nawoływanie do dawania blokady miesięcznej dla dłuzników bo zazwyczaj tacy ludzie znikają na dłuższy okres z forum

 

Tak było z Vanem , który wrócił po 9 miesiącach i co ciekawe jakoś wtedy nie wywołało to krucjaty, steku wyzwisk , emocjonalnych bluzgów na Borysa, forum ,moderatorów.

 

Nie wiem może ten któremu wisiał Van miał więcej klasy i uznał , że nie trzeba w prywatny temat wciągać całe forum

 

Ogólnie uważam  jak Matek - nie interweniujemy w tematy osób których nie znamy ( raz czy dwa wysłałem maile do osób które znam prywatnie jak kiedyś do Ignazza by spłacił dług)

I nie dajemy bana bo ktoś się nie wywiązał ze zobowiązań. A ja z zasady nigdy w życiu nie wchodziłem w zakłady hazardowe

 

Niemniej Kucio LBS swoimi postami wystawiacie sobie opinie . Forum to nie jest miejsce do wylewania frustracji. I prywatne sprawy załatwiajcie w prywatnych wiadomościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co nawoływanie do dawania blokady miesięcznej dla dłuzników bo zazwyczaj tacy ludzie znikają na dłuższy okres z forum

 

Tak było z Vanem , który wrócił po 9 miesiącach i co ciekawe jakoś wtedy nie wywołało to krucjaty, steku wyzwisk , emocjonalnych bluzgów na Borysa, forum ,moderatorów.

 

Nie wiem może ten któremu wisiał Van miał więcej klasy i uznał , że nie trzeba w prywatny temat wciągać całe forum

 

Ogólnie uważam  jak Matek - nie interweniujemy w tematy osób których nie znamy ( raz czy dwa wysłałem maile do osób które znam prywatnie jak kiedyś do Ignazza by spłacił dług)

I nie dajemy bana bo ktoś się nie wywiązał ze zobowiązań. A ja z zasady nigdy w życiu nie wchodziłem w zakłady hazardowe

 

Tutaj raczej trudno od Was oczekiwać, żebyście dawali komuś blokady itp. Zakłady to rzeczywiście nie jest Wasza broszka. 

 

Z Vanem było tak, że go na forum nie było, Kubbas jest. Poza tym Van jak wrócił, to z tego co pamiętam od razu dług zapłacił, Kubbas wprost powiedział, że tego nie zrobi.

 

Także w sprawach niezapłaconych zakładów to raczej nie powinniście robić nic. Takie jest ryzyko zakładających się.

 

Natomiast z mojej strony, widząc to, co napisał Kubbas do osoby, z którą się założył, nie powinien być dłużej moderatorem, nawet jeżeli moderatorem jest tylko z nazwy. Myślę, że nikt nie chce, by tacy ludzie byli moderatorami na forum. 

 

Cała reszta to jest temat na inną rozmowę. Gdzie jest granica wolności wypowiedzi na forum, bo każdy ją wstawia gdzie indziej. Mnie te skasowane posty nie raziły, ani nie przeszkadzały, ale rozumiem argumenty, które mogły stać za kasującym te posty moderatorem. Natomiast od dyskusji na ten temat jest inny dział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to van czasem nie odsal tych 5 stow jak wrocil??

 

Oddał, ale to co napisał fluber, Vana szlag trafił na x miesięcy, wrócił, odkopał spam na skrzynce i oddał. Kubbas nie zniknął, udziela się na forum, napisał że ma wyjebane na zakład, bo LBS jest #$%#^#$%#. To jednak zdecydowanie odmienne postawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że  my nie możemy odebrać Kubbasowi uprawnień

 

A co do Vana to nie wiem czy oddał bo myśmy nie pytali się jego , Infa chyba też nie było . Bo te sprawy powinny zostać w sferze prywatnej a nie ciągane na całe forum.

 

Tzn rozumiem zapytanie czy ktoś ma z kimś tam kontakt . Ale nie jakieś jazdy bo ktoś komuś nie zapłacił

Co do info Kubbasa że nie zapłaci to nie widziałem też tego . Ale naprawdę niech zainteresowani to rozstrzygną to pomiędzy sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że  my nie możemy odebrać Kubbasowi uprawnień

 

A kto i w jaki sposób może te uprawnienia odebrać? Gdzie można to zatem zgłosić jako petycję od członków forum?:)

 

 

 

A co do Vana to nie wiem czy oddał bo myśmy nie pytali się jego , Infa chyba też nie było . Bo te sprawy powinny zostać w sferze prywatnej a nie ciągane na całe forum.

 

Ręki sobie nie dam uciąć, ale chyba czytałem, że sprawa została załatwiona. A zakład dotyczył 500 złotych, a nie 75...

 

 

 

Tzn rozumiem zapytanie czy ktoś ma z kimś tam kontakt . Ale nie jakieś jazdy bo ktoś komuś nie zapłacił

Co do info Kubbasa że nie zapłaci to nie widziałem też tego . Ale naprawdę niech zainteresowani to rozstrzygną to pomiędzy sobą

Cofnij temat o jedną stronę, LBS szczegółowo opisał sprawę i wrzucił to, co napisał Kubbas.

 

 

Do tej pory były afery z zakładami odnośnie Vana, Kore i Kubbasa? Kogoś pominąłem?

Sugerujesz, że coś ich łączy? :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj. Dopiero teraz doczytałem poprzednia stronę.

 

Ja gwoli tylko przypomnienia o sytuacji o której wspomniał ely to mualem zakład o clippers bodajże i od razu jak mi przypomniano gdy poprosiłem o cytat zakładu o którym zapomniałem bo był we wrześniu a rozstrzygnięcie w kwietniu i kasę wpłaciłem.

 

Wiec proszę mnie nie łączyć z zamieszaniem jakby co bo nie zniknąłem nawet na jeden dzień.

No i ładnie proszę abyście mi uwierzyli bo ja nie chce kibicować lakers ;))))))))

Dziwne czasy nastały.

 

Więcej nerwowych ludzi ale i czasy podle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kucio

 

Widzę że masz problemy ze zrozumieniem słowa czytanego

 

Przecież tak jak wtedy tak i teraz uważam ,że to co zrobił użytkownik idzie na jego konto a nie konto wszystkich moderatorów

 

Czego tu nie możesz zrozumieć?

 

Jeśli Kubbas nie chce oddać długu to już kwestia jego sumienia. Ja osobiście uważam to za fatalną akcję ale równie nisko oceniam Twoje wpisy w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze ja, kurz opadł, gwar ucichł, ale tak to tego nie zostawię

 

Temat wypłacalności zakładów mnie nie dotyczy i nie interesuje. Bez odbioru. 

 

nikt nie oczekiwał, że będziesz stroną w tym sporze, pomysł Ronnie'go nie jest jakąś nowością i sprawiedliwie trzeba przyznać, że nie ma realnej możliwości wprowadzić jej w życie

 

stroną w sprawie Kubbasa/vana powinna być administracja jako całość, zareagować najszybciej jak się da i naświetlić tutaj oficjalne stanowisko w tej sprawie, z całym szacunkiem, ale zdanie dwóch osób tj. ile? 2/6, 2/7 całości administracji? w dodatku osób, które nigdy się tutaj nie zakładały lub nie zakładały się w ogóle nie wniosą tutaj nic, bo raz, że z założenie te osoby umyją ręce od sprawy, a na koniec się jeszcze wielce zdziwią, że się podniósł głos oburzenia niemałej przecież grupy userów, ale nie wiecie jak się poczułem gdy przeczytałem PW Kubbasa, jak mnie zaczęło z nerwów telepać... ale wiem to Was nie dotyczy i nie interesuje

 

bardzo to wygodne, przyznać trzeba, ale nie ma co za bardzo Was winić skoro nikt nie ma nad Wami żadnej kontroli, a i tak sami nic w zasadzie nie możecie poza usuwaniem postów i zamykaniem tematów

 

a skoro macie związane ręce, to nie zrzucajcie wszystko na nadgorliwość i kwiecisty język, bo gdybym wiedział, że zakładając się z "moderatorem" po 1.5 roku czekania dostane taki odzew, to bym w to kurna nie uwierzył, a tak się stało i też jesteście za to odpowiedzialni, bo w waszym interesie jest wsłuchiwanie się w zdanie userów, bo do cholery - to my jesteśmy tu dla Was czy Wy dla nas? co się stało z wyborami na moda, dlaczego sami nie dążyliście aby zamknąć tą sprawę skoro xx userów debatowało nad tym przez dobre kilka miesięcy? jesteście mi w stanie na to uczciwie odpowiedzieć? bo jeśli mam być szczery, to cała sprawa wygląda na jedną wielką zasłonę dymną, uskutecznioną tylko po to aby osoby, które nie są Wam na rękę nie dołączyły do grona administracji, gdyż z oddanych głosów jasno wynikało kto to najprawdopodobniej będzie

 

czy zwalicie teraz wszystko na Borysa? 

 

to by było nawet logiczne, niech mi ktoś pokaże forum z taką ilością wejść, na którym to forum Admnstrator pojawia się tylko od wielkiego dzwonu i to w zasadzie tylko po to aby wspierać swój prywatny biznes, a rzeczy, którymi powinien się taki Admistrator w rzeczywistości zajmować są przez niego kompletnie zlewane, bo ile można czekać na głupiego moda do działu, ile można prosić o wtyczkę do tweetów, którą podobno instaluje się dwie minuty i na koniec jak do ciężkiego $#$#$ można rozpisać wybory na modów, ustalić zasady głosowania, pozwolić ludziom debatować... by na koniec WSZYSTKO OLAĆ i nigdy już nie wrócić do tematu???

 

JAK?!

 

największe forum w Polsce, z wieloletnią tradycją, z userami, którzy, gdy tutaj zaczynali pisać byli w większości smarkami, a teraz są poważnymi gośćmi z gromadką dzieci i kij wie czym tam jeszcze, forum, które zrzesza największe umysły w dziedzinie NBA, a niektóre z tych osób dorobiły się przez te wszystkie lata - całkiem słusznie zresztą - statusu legend 

 

i ta cała społeczność od dłuższego czasu jest pozostawiona sama sobie, bez żadnego większego pomysłu, puszczana jak ta kaczka na wodzie, w siną dal, a osoba, która powinna nad nią czuwać, zajmuje się tylko rzeczami, które tylko dla niego są istotne

 

Borys był ostatnio na forum 12 kwietnia, biorąc pod uwagę nadchodzący majowy weekend można śmiało powiedzieć, że nie pojawi się jeszcze przez długie dni, kto by się tam przejmował, są ważniejsze sprawy, a te oszołomy niech lepiej wyjdą z neta i pójdą pospacerować, lecz najpierw, niech nauczą się kultury

 

wystarczająca ilość "emocjonalnych bluzgów", ely? czy znowu jedyne na co Cię będzie stać, to zdyskredytowanie mnie, tak jak to zrobiłeś z kuciem i jego bardzo emocjonalnym, szczerym wpisem, który dostał taki feedback o którym każdy jeden Twój post może tylko pomarzyć,choć przecież robisz tu za eksperta od wszystkiego? dalej będziesz zgrywał mądrale i w kółko powtarzał o "kole wzajemnej adoracji" i wystawianiu sobie "opinii", choć opinię to akurat Ty sobie wystawiłeś traktując jednego z nas jak totalną szmatę, pisząc przy nas wszystkich coś, przy czym "wąchaj siura" jest zwrotem grzecznościowym... by się ludzie dowiedzieli jaki to jesteś Nestor, ale nikt z nas nie będzie tego przytaczał, bo pomimo, że charaktery mamy trudne, jesteśmy normalnymi ludzmi, o czym każdy, który nas poznał, mógł się przekonać osobiście

 

wara od Kryspina, bo wszystko co robił czy to na Airballu, czy tutaj było podyktowane dobrymi chęciami i czystą pasją, a posty krytykujące obecny stan rzeczy najzwyczajniejszą walka o normalność, żeby do k**** nędzy każdy był w końcu był równy, a forum z takimi tradycjami było prowadzone tak, jak to się powinno robić

 

też nie jestem idealny, pewnie wielu z Was ma mnie czasem dosyć lub już dawno ma na ignorze jak Kubbas (pozdro tam na dole), ale za te forum, za tych ludzi dałbym się pokroić, pasja, którą jest koszykówka schodzi tu na dalszy plan, mam stąd więcej dobrych znajomości niż zdołałem wynieść z realu przez 35 lat życia

 

i za to dziękuję

 

LBS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak generalnie nie lubię moderacji z powodu pewnych czynników obniżających ich średnią inteligencję, tak tutaj te ich zakłady gówno obchodzą. Dwóch userów się założyło i tyle - coś takiego jak godność powinno wystarczyć. I sam sobie LBS jesteś winien - liczyć na godność fana Lakers?

 

Co ma Matek zrobić? Pojechać z baseballem na Wyspy? A Borysa to w już w ogóle nie dotyczy - on dba o działanie forum, to jest ewidentnie sprawa prywatna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież ja się już dawno pogodziłem z tym, że tej kasy nie dostanę i nie mam o to do nikogo pretensji, zwłaszcza do Borysa, temat zakładu jest tutaj tylko tłem i akurat dobrze, że tak się stało, bo kilka rzeczy zostałoby przemilczane, a tak jesteśmy kwita, przynajmniej nie muszą już w sobie tego wszystkiego kisić, a i tak najpewniej nic się nie zmieni, bo niby nagle dlaczego

 

nie pozwolę jednak robić z siebie jakiegoś durnia, który nie widzi jak to wszystko funkcjonuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój mały móżdżek wnioskuję, że gdybym to był ja, czy inny "małoudzielający się" użytkownik to bylibyśmy spaleni na stosie, zrugani na priv, zbanowani jako użytkownicy niewiarygodni i szkodliwi dla społeczności i wielcy murzyni wyruchaliby nam matki i siostry, a skoro to jest Kubbas to sprawa przechodzi bez echa i jest pozostawiona sama sobie, aż wszyscy się wypłaczą i sprawa ucichnie.

 

Wnioskuję z dyskusji, że nie tylko ja mam takie wrażenie (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.