Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2017/18


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

ale jakie ma byc echo?

 

Kubbas jest siusiakem - kazdy widzi. No ale czego tu oczekujecie od modow to kompletnie nie rozumiem (szczegolnie ze pozbawic statusu moda moze tylko admin-widmo).

 

Nie rozumiem tez emo-wstawek LBSa. Serio Borys zapewne woli zwiekszyc szanse na sprzedanie swojej pilki niz przejmowac sie uczuciami randomowych osob z internetow. W sumie to co w tym dziwnego? Fajnie jakby admin byl aktywny - ale nie jest i ch... Po co angazowac sie emocjonalnie w cos na co sie nie ma wplywu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma ochotę to niech zrobi ankietę o zdjęciu Kubassa ze stanowiska. Ja zagłosuje na pewno na tak.

 

A w razie wyniku głosowania załatwię jego egzekucje u Borysa.

 

I akurat jego już nie oczerniajcie.

 

Ma dużo zmian życiowych i nic dziwnego ze młodzieńczy projekt jest mniej ważny dla Niego.

 

Życie idzie dalej ale jak można za 100 złotych się tak wystawić na śmiech to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tez emo-wstawek LBSa. Serio Borys zapewne woli zwiekszyc szanse na sprzedanie swojej pilki niz przejmowac sie uczuciami randomowych osob z internetow. W sumie to co w tym dziwnego? Fajnie jakby admin byl aktywny - ale nie jest i ch... Po co angazowac sie emocjonalnie w cos na co sie nie ma wplywu?

 

generalnie to wszystko co miałem do przekazania już przekazałem i nie zamierzam już do tego wracać, na sprawę funcjonowania forum nie mam żądnego wpływu i jestem tego świadomy, nie chciałem jednak by osoby, które mają w tej sprawie jakiekolwiek obiekcje były stawiane w kącie jak jakieś oszołomy tylko dlatego, że czasem nie potrafią przekazać myśli w sposób ogólno przyjęty 

 

@ignazz

 

ja nie wnikam dlaczego Borysa nie ma, nie mam żądnych wiadomości na ten temat, szanuję indywidualne prawo do decydowania o samym sobie i nie wymagam aby ktoś kto nie ma na coś czasu robił to na siłę, pomimo braku możliwości czy zwyczajnie chęci, nie wydaje mi się jednak aby brak jakiejkolwiek reakcji był usprawiedliwiony, funkcja admina powinna być od dawna przekazana zaufanej osobie i nie byłoby żadnego tematu, a tak wygląda to po prostu niepoważnie i to tylko chciałem przekazać

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.