Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie NBA w sezonie 2017/2018

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

#1 tivec

tivec
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 00:14

Coś wiadomo już gdzie będą mecze NBA w tym sezonie? Z tego co wiem prawa do pokazywania meczów, które miał NC+ wygasły po ostatnim sezonie.

Najlepszy sklep koszykarski

#2 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9952 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 14:46

na stronce wisi głupie info że NBA do końca 2017... nie chce mi się wierzyć ze umowa jest nie sezonem a rokiem kalendarzoym... ja umowe zapewnę zakończe z enką

"They don't say nothing to ya, they just kick your butt. No trash-talking. Kawhi Leonard, I don't even know how he sounds. But he's a bad boy." -- D. Wade

ignazz.jpg

#3 Raven2156

Raven2156

Starter

• Użytkownik
  • 953 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 14:54

Myślicie, że TVP Sport albo Polsat Sport ma szanse przebicia? A może Eleven? Canal+ miał wyłączność przez lata..

Użytkownik Raven2156 edytował ten post 12 wrzesień 2017 - 14:54

yug6jch.png

#4 ŁukaszNBA

ŁukaszNBA
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 15:20

Według mnie najlepsza opcją byłoby gdyby eleven wykupiło transmisje , jedynym problemem jest za duża ilość praw chyba że otworzą następny kanał.Moim marzeniem jest aby z jeden mecz dziennie leciał przynajmniej,znając jednak życie 3 mecze w tygodniu max w dodatku z Michałowiczem...

#5 TuPalnik

TuPalnik

Chicago Bulls General Manager - BeGM

• Użytkownik
  • 2493 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 16:09

NBA prawdopodobnie sprzeda(jeśli sprzeda) komuś pakiet podobny do tego co miało NC+ ostatnie lata - czyli te mecze do ktorych jest robiony sygnał miedzynarodowy. Wiele wiecej bym nie liczył. Co do komentarza to Wojtek >>>>> TVP Sport. W Eleven pewnie bedzie też ewentualnie Michałowicz. Ale wolałbym co by zostało w nc ktore już mam wykupione. W Polsacie to walną playoffy w ppv jeśli wykupią nba, no thanks.

#6 Tasma

Tasma

Starter

• Użytkownik
  • 736 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 16:11

IMO kupowanie platformy cyfrowej ze względu na NBA mija się z celem. Jeden czy dwa mecze w tygodniu za tyle kasy. Paranoja. No chyba że się ma z innego powodu.

Co do Eleven mam przeciwne zdanie niż ŁukaszNBA. Mam dokupione, więc niby mogę oglądać, ale poziom komentarza całkowicie odbiera mi chęć oglądania czegokolwiek w tej telewizji, choćby ligi  hiszpańskiej, która za czasów kiedy miała ją NC+ oglądałem często (a przynajmniej mecze "tych" dwóch zespołów). Nie wiem jak to wygląda w przypadku sportów, których nie oglądam, ale fanem nie jestem. Po tym sezonie kończy się w NC+ Liga Mistrzów i jeśli to też przejdzie do Eleven to chyba się załamie.

Co do samego NBA, myślę że dla przeciętnego użytkownika tego forum czy ta liga będzie w polskiej telewizji, czy nie, niewiele znaczy. Część kupi LP, część będzie jechała na streamach, inni pooglądają skróty na Youtube, a w telewizji obejrzą co najwyżej "niedzielni" kibice.

#7 ŁukaszNBA

ŁukaszNBA
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 16:43

Oczywiście rozmawiamy tu o wyborze między NC + a Eleven, innych możliwości nie widzę i nawet sobie nie wyobrażam.

NC+ mam już od paru ładnych lat, oglądałem  koszykówkę, piłkę nożną na żużlu kończąc więc moje zdanie jest takie że komentarz z piłki czy żużla jest o niebo lepszy niż komentarz z kosza ale to jest tylko moje zdanie. Myślę że zmiana wyszła by na dobre z paru powodów:
- Jeżeli stać Eleven na wykupienie tylu praw na raz to i stać ich na  zatrudnienie profesjonalnych ekspertów( nie ujmując nic ekipie NC+)
-Jeżeli nowy dostawca to może i nowe pomysły, myślę że parę ciekawych by się znalazło.

- Przemęczenie materiału w nc+, mnie już po prostu nudzi ten komentarz oraz cała otoczka koszykówki w NC + myślę że coś nowego(inne spojrzenie na koszykówkę) by się przydało i z miła chęcią bym tego posłuchał. 

Jeżeli chodzi o Ligę Mistrzów w NC+ to zdaję mi się, że  od następnego sezonu Polsat przejmuje LM. 

#8 Dnc

Dnc

Be GM: Orlando Magic

• Użytkownik
  • 4635 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 10:30

Eleven nie będzie się pchalo w kosZa, na początku jak nie mieli marki na polskim rynku to była szansa, teraz nie ma sensu. Zwłaszcza że za rok rzucą full kasy na PL

A Lm ma Polsat

Pierwsza sesja RPG na e-nba.pl ruszyła - http://www.e-nba.pl/...-karczmarzówna/

Zapraszam do czytania!

NIE USTAWAJCIE W PISANIU I CZYTANIE SESJI!

KONIEC PRZYGODY JUŻ BLISKO! :)

#9 kyrie

kyrie
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 11:26

Jesli NBA podzieli los LM w NC+ to ta platforma straci wiekszosc milosników sportu :P A może TVP pogodziłoby się z NBA jak za starych dobrych czasów? Już środowa Liga Mistrzów wraca do łask :)

#10 Dnc

Dnc

Be GM: Orlando Magic

• Użytkownik
  • 4635 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 11:33

Jesli NBA podzieli los LM w NC+ to ta platforma straci wiekszosc milosników sportu :P A może TVP pogodziłoby się z NBA jak za starych dobrych czasów? Już środowa Liga Mistrzów wraca do łask :)

Że niby sporo ludzi ogląda.nba na nc?
Wątpię

Pierwsza sesja RPG na e-nba.pl ruszyła - http://www.e-nba.pl/...-karczmarzówna/

Zapraszam do czytania!

NIE USTAWAJCIE W PISANIU I CZYTANIE SESJI!

KONIEC PRZYGODY JUŻ BLISKO! :)

#11 kyrie

kyrie
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 11:38

Tylko, ze jak nie bedzie LM to jedyną karta przetargową w walce z polsatem zostałoby NBA, którego Polsat nie ma :tongue: Przynajmniej to podziałało kiedyś na mnie i na kilku znajomych fanów basketu.

Użytkownik kyrie edytował ten post 13 wrzesień 2017 - 11:39

#12 ptak

ptak

Starter

• Użytkownik
  • 582 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 12:25

ludzi trzyma polska i angielska liga

#13 andy13

andy13

Brooklyn Baller

• Użytkownik
  • 1057 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 13 wrzesień 2017 - 12:38

Nie wiem jak wiele osób ogląda NBA na C+, ale jednak ktoś ogląda. Sam znam dokładnie 5 osób więc raczej w skali kraju trochę się uzbiera. Czy wystarczy, żeby to było opłacalne?

Z drugiej strony z tych 5 osób 2 mają w tyłku Ekstraklasę i Premier League i pożegnają się z C+ jak nie będzie kosza. Nie sądzę, żeby była podobna zależność np. z golfem :rugby:

nets3a_sig3.jpg

#14 ely3

ely3

Hall of Fame

• Moderator
  • 5148 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 12:39

ludzi trzyma polska i angielska liga

I żużel

Koszykówka w Polsce ma mniejsza oglądalnośc niż mecze piłki ręcznej

#15 pg13

pg13
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 12:52

NC+ już leży, sam Canal plus ma ogromne problemy na rynku Francuskim, gdzie stracili prawa do L1. Odchodzą Smokowski i Twarowski, a więc postacie związane ze stacją od jej początku. Eleven zaraz po wejściu chciało podkupić BPL i Ekstraklasę, więc myślę że uda im się to przy następnym przetargu, bo skoro NC przegrała Ligę Mistrzów, to na to pewnie też nie będzie kasy. W najlepszym przypadku zostaną z samą Ekstraklasą.

Ja NBA oglądałem na NC, jeśli akurat leciał mecz który mnie interesował, zawsze mniej problemu, niż przerzucanie streama z kompa na TV. Ktoś kupi, TVP ma NHL, więc nie wykluczam że się połaszą, na podobny pakiet z NBA.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych