Skocz do zawartości

Gdzie NBA w sezonie 2017/2018


tivec

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt w Polsce nie będzie "sobie" edukował widzów w tak niszowym obecnie sporcie jak koszykówka. Nasza podwórkowa nie ma żadnych fanów, a oczekujecie ze amerykańska, gdzie większość transmisji jest w środku nocy będzie miała tłumy. I to nie jest kwestia poziomu, bo nasza kopana ligowa wiele nie odbiega od kosza, a jednak kibice są. To jest IMO bardziej złożony problem. Dla C+ NBA to dodatek. I dla każdej TV takim pozostanie. Nikt nie zbuduje marki w oparciu o prawa do transmisji NBA. Oczywiście byliby wstanie nieco więcej ludzi przyciągnąć przed TV przy nieco lepszym marketingu, ale też nie oszukujmy się, że jakieś straszne ilości nagle zaczęłyby oglądać NBA.

Tych "my" z lat 90-tych jest coraz mniej, bo większość wówczas była smarkami, a 20 lat później jesteśmy ludźmi dorosłymi, którzy mają gęsto często rodziny, prace, nowych znajomych itp. I NBA spadło daleko w hierarchii ważności - nawet wśród rozrywek. Za sukces należy uznać sytuację, gdy ktoś taki wciąż śledzi NBA - czy poprzez oglądanie meczów (gdziekolwiek), czy choćby czytanie. Bo spora część zatrzymała się na etapie MJ idzie na emeryturę.

 

Nie zgadzam się. NBA wraca na salony. Komisarz wie co robi. Wg mnie zainteresowanie wzrasta, czego przykładem jestem ja. Lata 90 na telegazecie, przerwa naście lat, od trzech sezonów żyje NBA. Mój bro tez się wkręcił. Piłka już nas tak nie cieszy jak NBA. Myśle ze nie jesteśmy jedynymi przypadkami. Oczywiście ja oglądam na LP, pozostałe przypadki pewnie też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, oglądasz w necie. Tu nikt nie neguje roboty komisarza NBA, tylko rozprawiamy o popularności ligi w Polsce i kwestiach pokazywania jej w TV. A ta kwestia jest poza zasięgiem mocy sprawczych komisarza NBA. Myślę, że takich powrotów jest niewiele, choć opcja LP dostępna legalnie w Polsce otwiera możliwości dla wielu fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.