Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga IV Florida


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zapowiadal, ze bedzie?

 

Plus jak w ogole wrazenia z draftu?

 

Tak teoretycznie powinno byc... choc nieaktywnosc widza chyba wszyscy, a nie tylko komisz.

BTW, wlasnie to nam na mysli piszac w watku z podsumowaniem "Mam nadzieje, ze sie nigdzie nie walnalem, ale koniecznie sprawdzcie Wasza lige czy sie wszystko zgadza z kolejnoscia, nickami, gwiazdkami i olewusami."

Bez regularnego sledzenia ligi nie widac kto olewal pol sezonu...

Następnym razem napiszę, choć będę się czuł jak donosiciel ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniose pytanie z watku miedzyligowego...

Kogo nie bylo poza perkozem? Zapowiadali, ze beda?

 

Swoja droga jak to mozliwe, ze automat Yahoo nie wydal tyle kasy?

Perkoz musial ustawic same niskie ceny czy jak?

 

Nie było perkoza i ignazza. Perkozowi zostało aż tyle, bo zawodnicy szli powyżej avg. i proj. value, dopiero jak się wszyscy wystrzelali z kasy to mógł coś zgarnąć. Ignaz musiał mieć ustawione ceny.

Oboje ostatni raz na forum byli 21 i 23 września, szły PM które nie zostały odczytane - ale możliwe że odczytywali na mailu - wtedy nie zmienia się status odczytania wiadomości. 

W ankiecie termin im odpowiadał, wysyłałem przypomnienia co do draftu.

 

Ogólnie nie planowałem iść w stronę takiego składu, na żadnym mocku tak nie wybierałem, ale na żadnym nie było też tak agresywnie. Wszystko sporo powyżej avg i proj value ;-) cieszę się, że Butlera wyrwałem za 42$ ale za to musiałem wyłożyć 51$ za Lillarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko odbyło się sprawnie i bez opóźnień. Nawet 2 boty nie przeszkadzały zbytnio w licytacji. Jeśli chodzi o organizację i przebieg, jestem zadowolony ;)

To pytanie dotyczylo Waszego skladu, strategii i oceny innych druzyn... o organizacji wiem za duzo ;-)

 

Ogólnie nie planowałem iść w stronę takiego składu, na żadnym mocku tak nie wybierałem, ale na żadnym nie było też tak agresywnie. Wszystko sporo powyżej avg i proj value ;-)

To chyba normalne/spodziewane? Bo mocki sa max dla 14 druzyn... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie dotyczylo Waszego skladu, strategii i oceny innych druzyn... o organizacji wiem za duzo ;-)

 

 

Mnie boli cena Hielda bo za te 9$ później miałbym 2-3 upatrzonych wcześniej grajków, z drugiej strony była to jedna z ostatnich albo i ostatnia pewna opcja jeśli chodzi o 3PTM. Jeśli Blake będzie zdrowy i zagra te >70 spotkań to za 23$ będzie mini steal. 

 

Z innych ekip fajny skład złożył texas i trzebnica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troche spoznione wrozenie z arkuszy, ale tradycja musi byc ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam PODRAFTOWE sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze itp itd [czyli nie wszyscy mogli miec dobry draft!]. Poniewaz na poziomie IV nie ma spadkow i sama [nie]aktywnosc GMow zwykle decyduje o dolach tabeli [czego nie sposob przewidziec] to skupiam swoj opis na pozytywnej stronie... czyli druzyny, ktore IMO potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci zeby zajac miejsca w gornej polowie tabeli.

 

Ale w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania stanu podraftowego w mojej skromnej opinii, ale po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie i poprawiac co nie wyszlo.

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajma ostatnie miejsca.

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na podium lub okolice, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

Trzebnica 76ers [wg mnie lekki faworyt]

Les Cocottes [co dalej z tym Jordanem? Bo srednio pasuje do ogolnie dobrej druzyny]

szkoda-czasu [bardzo mocny fundament, wiec od skutecznosci uzupelnien zalezy czy to wyjdzie czolowka czy srodek]

Texas [tak samo jak wyzej tylko slabszy fundament]

 

"Srodek stawki" [w znaczeniu, ze wg mnie druzyna ma przecietna/solidna sytuacje wyjsciowa]:

Kasztaniaki Bulls [duzo solidnosci tylko raczej zle dobrana gwiazda, z inna bylby tier wyzej]

Random Walkers [podoba mi sie gorna polowa tego skladu, ale druga wymaga duzo pracy]

J's IV [drogawo gwiazdy, ale fajne uzupelnienia co sie rownowazy na okolice srodka]

Lewa strona [plytka, ale gwiazdy mocne, wiec kwestia udanych lowow na FAsach]

Obojętnie [patrz wyzej tylko, ze gorszy fundament, ktores kategorie sa tankowane?]

jordan20(j.sprawka) [bylby w tierze srodkowym przed kontuzja Lina, a tak obsuwa na jego granice]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na podium lub okolice, ale bycie na tej liscie niczego nie gwarantuje]:

Trzebnica 76ers [wg mnie lekki faworyt]

Les Cocottes [co dalej z tym Jordanem? Bo srednio pasuje do ogolnie dobrej druzyny]

szkoda-czasu [bardzo mocny fundament, wiec od skutecznosci uzupelnien zalezy czy to wyjdzie czolowka czy srodek]

Texas [tak samo jak wyzej tylko slabszy fundament]

 

"Srodek stawki" [w znaczeniu, ze wg mnie druzyna ma przecietna/solidna sytuacje wyjsciowa]:

Kasztaniaki Bulls [duzo solidnosci tylko raczej zle dobrana gwiazda, z inna bylby tier wyzej]

Random Walkers [podoba mi sie gorna polowa tego skladu, ale druga wymaga duzo pracy]

J's IV [drogawo gwiazdy, ale fajne uzupelnienia co sie rownowazy na okolice srodka]

Lewa strona [plytka, ale gwiazdy mocne, wiec kwestia udanych lowow na FAsach]

Obojętnie [patrz wyzej tylko, ze gorszy fundament, ktores kategorie sa tankowane?]

jordan20(j.sprawka) [bylby w tierze srodkowym przed kontuzja Lina, a tak obsuwa na jego granice]

 

Dzięki za projekcje. Jakoś się już do nich przyzwyczaiłem, że bez tego ciężko zacząć sezon ;)

 

Odnośnie mojej drużyny to 1/3 składu już inna ;)

Trejdować nikt na razie jeszcze nie chce, ale z FA wpadło kilka nazwisk : Oubre, Brooks, Lary Nance, Lamb, J.Holiday

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrażenia po pierwszym tygodniu?

 

u mnie podstawowi gracze poniżej oczekiwać za to sporo ruchów na FA które są solidne więc jestem dobrej myśli.

 

z innej beczki.

AKTYWNOŚĆ GMów (Last League Activity na Y!)

Veto - Sep 26 (Hayward w składzie na aktywnym slocie)

perkoz's Team - Sep 20   (Holmes w składzie na aktywnym slocie)

obojętnie - Oct 2  (Morris w składzie na aktywnym slocie)

 

szybko 3ch kolegów wymiękło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrażenia po pierwszym tygodniu?

 

u mnie podstawowi gracze poniżej oczekiwać za to sporo ruchów na FA które są solidne więc jestem dobrej myśli.

 

z innej beczki.

AKTYWNOŚĆ GMów (Last League Activity na Y!)

Veto - Sep 26 (Hayward w składzie na aktywnym slocie)

perkoz's Team - Sep 20   (Holmes w składzie na aktywnym slocie)

obojętnie - Oct 2  (Morris w składzie na aktywnym slocie)

 

szybko 3ch kolegów wymiękło.

 

No niestety, perkoz`s Team - to już było po drafcie widać, że raczej się nie pojawi. Szkoda, że Veto przestał się pojawiać, bo to był gość który chciał się do nas przenieść. 

 

Po pierwszym tygodniu jestem umiarkowanie zadowolony, póki co Butler i Randle poniżej oczekiwań, ale za to wyłapanie Murraya z FA i Inglesa z WA piękna sprawa.

szkoda-czasu - pięknie wyłapujesz z FA, co przeglądam boxscore, sprawdzam zawodnika i okazuje się, że już go wyciągnąłeś ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTYWNOŚĆ GMów (Last League Activity na Y!)

Veto - Sep 26 (Hayward w składzie na aktywnym slocie)

perkoz's Team - Sep 20   (Holmes w składzie na aktywnym slocie)

obojętnie - Oct 2  (Morris w składzie na aktywnym slocie)

szybko 3ch kolegów wymiękło.

To slabo, ze tak wczesnie juz jest 3 mocnych kandydatow... Ech, a te nazwy druzyn wychodza nieco prorocze.

 

EDIT: Tomek9248 pisze w innych dzialach, wiec nie zniknal ogolnie z forum/internetu tylko jako GM w Roto?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.