Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

LTM przekroczył salary Chandlerem fakt, ale w sumie jedna rzecz jest nieuregulowana regulaminem - czy goście zastępujący IL-a mają wpływać na salary i je dodatkowo powiększać? Bo jeśli tak, to zastanawiam się, jak traktować gracza, który wisi na IL-u - jako pełnoprawnego zawodnika?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem wydawało mi się że miało być ze zarówno gość na IL jak i ten go zastępując liczy się do salary.

Gdzie to jest? W regulaminie czy ja o czymś takim kiedyś wspomniałem?

 

Edit: Widzę. Była dyskusja o tym. W takim razie nie ma tematu.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do salary się liczy, nie wliczamy natomiast danego zawodnika do obliczania picków na koniec sezonu, ale to wiadome.

 

Tak wgle to jestem mega szczęśliwy, wygląda na to że po 3 latach wyprzedawania graczy, szorowania dna, zbierania topowych picków w drafcie i ogólnej huj.ni w końcu mój team jest w stanie powalczyć o jakieś topowe miejsca. Fajna sprawa w takiej lidze wielosezonowej można obserwować efekty swoich kilkuletnich poczynań :]

Jak sobie przypomnę swój skład po drafcie

1    Serge Ibaka      $49
2    Bradley Beal      $17
3    Kendall Marshall     $3
4    Michael Carter-Williams     $16
5    JaVale McGee      $8
6    Robin Lopez      $31
7    Jeremy Lin      $9
8    Raymond Felton      $7
9    Paul Pierce      $21
10    Solomon Hill      $3
11    Tayshaun Prince     $3
12    Ray Allen      $8
13    Ish Smith      $3

to się czasem zastanawiam gdzie miałem wtedy głowę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie przypomnę swój skład po drafcie

to się czasem zastanawiam gdzie miałem wtedy głowę :grin:

 

Ja jak sobie przypomnę swój draft tu.... to wiem, że niżej upaść chyba już nie można. Dość powiedzieć, że Love to był mój jedyny asset, a potem długo długo nic. Naprawdę się zastanawiam co ja wtedy w głowie miałem licytując ten cały szrot. Już opłacalniej byłoby all kasę wydać na ze 2 prospekty i resztę uzupełnić dolcowiczami i bym lepiej wyszedł. A tak powoli powoli gdzieś tam za kilka sezonów może dojrzę światełko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. W 2015 wybrałeś z 3 numerem draftu Mudiaya.

 

Hehe, coś w tym jest ;) ale faktem jest też, że klasa 2015 była średnia i z #3 najlepsze co mógłbym wybrać (z perspektywy czasu) to Porzingis (wybrany z 8 wtedy; kto w niego wierzył? jak widać nie tylko ja), Turner (7) i Booker (12). Picki 4, 5 i 6 wtedy bardzo podobnie do mnie skopały ^^ choć to niewielkie pocieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTM przekroczył salary Chandlerem fakt, ale w sumie jedna rzecz jest nieuregulowana regulaminem - czy goście zastępujący IL-a mają wpływać na salary i je dodatkowo powiększać? Bo jeśli tak, to zastanawiam się, jak traktować gracza, który wisi na IL-u - jako pełnoprawnego zawodnika?

to jak mam teraz go wywalić, jak dostałem bana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.