Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

4 $ to taki wysoki wynik, jeśli 3$ jest minimalny?

Mimo wszystko myślałem, że Ingram grał zdecydowanie lepiej niż minimalnie powyżej minimalnego poziomu a z pewnością lepiej niż Jabari Parker :) i Noel, ale u tego drugiego to rozumiem, że liczy się tak naprawdę poprzedni sezon, bo w tym grał mało) 

Jak jest dobrze, to jest dobrze, po prostu mnie to zdziwiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko myślałem, że Ingram grał zdecydowanie lepiej niż minimalnie powyżej minimalnego poziomu a z pewnością lepiej niż Jabari Parker :smile: i Noel, ale u tego drugiego to rozumiem, że liczy się tak naprawdę poprzedni sezon, bo w tym grał mało) 

Jak jest dobrze, to jest dobrze, po prostu mnie to zdziwiło.

No cóż, nie od dziś wiadomo, że te rankingi nie odzwierciedlają rzeczywistości. Również dla mnie przydatność Ingrama w roto jest wyższa niż jego ranking, ale cóż, można się zastanawiać, czy te współczynniki dobrze oddają, to co zawodnik robił na boisku, ale my tego nie zmienimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jakis gość w fbx#2 tez poganiał Bulka. Dziwna sprawa. Gość juz nie gra, jego IP na forum nie wykazuje śladu ruchu od miesięcy... Just saying ;) Zorganizowanie 78 lig trochę zajmuje, bądźmy cierpliwi ;)

Spoko, tyle lig nie mam, a i teraz sytuacja tak się ułożyła, iż mogę spokojnie się zająć dynasty, a więc 3mam rękę na pulsie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.