Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Liga Roto Dynasty] sezon 2017/18

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
283 odpowiedzi w tym temacie

#271 RonnieArtestics

RonnieArtestics

All-Star

• Użytkownik
  • 1992 postów

Napisano 31 grudzień 2017 - 17:35

byla wymiana clarkson za jackson, nie wiem czy to trzeba zglaszac? salary ponoc sie zgadza.. 

Najlepszy sklep koszykarski

#272 evitacre

evitacre

6th Man

• Użytkownik
  • 450 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 12:11

Graty Qooniu!

#273 Tecu

Tecu

beGM Sixers

• Użytkownik
  • 1587 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 12:49

Graty, chyba miałem w tym udział moim tradem Paula :)

#274 Qooniu

Qooniu

Starter

• Użytkownik
  • 716 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 20:09

Dzięki Panowie!

Kiedy 3 lata temu zajmowałem w lidze ostatnie miejsce i draftowałem KAT-a to nie przypuszczałem że odbiję się aż na sam szczyt :]

Wielkie dzięki dla wszystkich znajomych którzy mi przez te parę lat doradzali i umilali grę tutaj - w szczególności dla Maca, ale również dla Szulima, Kolka, LBS-a i Evity.

Graty, chyba miałem w tym udział moim tradem Paula :smile:

Zdecydowanie, większość osób odradzało mi ten trejd, twierdzili że lepiej jeszcze zaczekać z opychaniem Parkera i Ingrama ale koniec końców wyszło na moje :] Nie wiem jak teraz zejdę z SC na kolejny sezon no ale mistrza w tym sezonie mam i nikt mi tego nigdy nie zabierze :] Niech Ci tam Ingram z Parkerem dobrze grają w przyszłości ;]

Dzięki jeszcze dla Strydera i Ledleya za walkę do końca, mało brakowało a przez niedograne sloty przegrałym ostatecznie z Cavs pomimo lepszych średnich.

Widzimy się w przyszłym sezonie!

#275 Tecu

Tecu

beGM Sixers

• Użytkownik
  • 1587 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 21:06

Zdecydowanie, większość osób odradzało mi ten trejd, twierdzili że lepiej jeszcze zaczekać z opychaniem Parkera i Ingrama ale koniec końców wyszło na moje :] Nie wiem jak teraz zejdę z SC na kolejny sezon no ale mistrza w tym sezonie mam i nikt mi tego nigdy nie zabierze :] Niech Ci tam Ingram z Parkerem dobrze grają w przyszłości ;]

Mimo, że sam zaproponowałem ten trade to po tym jak zaakceptowałeś, miałem trochę kaca, bo powinienem jeszcze coś wynegocjować.

Ale w sumie za Paula, Ibakę i Arizę dostałem Ingrama, Parkera, Randla i Noela (czyli niewiadoma) i dużo lepszy pick w drafcie, więc już kac mi przeszedł. Ciekawy jaki to pick będzie, bo nijak nie umiem sobie tego policzyć :)

Jakbyś coś miał upychać z salary to odezwij się, może spłacisz jakoś dług za mistrza :)

Dla mnie sezon nie był za ciekawy, muszę się w tym formacie rozkręcić i pewnie z takim składem jeszcze z rok potankuję, ale takich też potrzeba.

Pozdrawiam

#276 Zodd

Zodd

6th Man

• Użytkownik
  • 486 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 15:52

Dzięki za sezon (choć głównie byłem nieobecny ^^) i powodzenia w przyszłych.

Tym postem również składam rezygnację z prowadzenia drużyny (coby później nie musieć). Dzięki więc również za grę i 3majcie się.

Fantasy basketball player od 2012 (do 2018)

◄ E-NBA Roto - 16/17 Liga I - Ferajna ■ FBX#2 - San Antonio Spurs ■ Liga Roto Dynasty - Chicago Bulls ►

#277 RonnieArtestics

RonnieArtestics

All-Star

• Użytkownik
  • 1992 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 16:16

Dzięki również, pierwszy mój sezon, cóż następny musi być lepszy.. 😉

#278 blackmagic

blackmagic

All-Star

• Użytkownik
  • 1340 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 21:26

Gratulacje dla zwyciezcy

#279 Tecu

Tecu

beGM Sixers

• Użytkownik
  • 1587 postów

Napisano 27 kwiecień 2018 - 10:03

Jest jakaś szansa na wyliczenia kolejności w drafcie? Czy to bliżej września?

#280 bulek

bulek

Super-Star

• Użytkownik
  • 3310 postów

Napisano 27 kwiecień 2018 - 10:33

No nie, do września nie będziem czekać ;)

Teraz jest majówka, mam nadzieję, że będzie więcej czasu ogarnąć wszystkie moje ligi.

Wartość picków, zgodnie z regulaminem, zostanie wyliczona od nowa.

Użytkownik bulek edytował ten post 27 kwiecień 2018 - 10:35

www.emitech.net.pl - najlepsza automatyka dla przemysłu!

#281 Tecu

Tecu

beGM Sixers

• Użytkownik
  • 1587 postów

Napisano 07 maj 2018 - 11:51

Nie znam się za bardzo, ale to salary to dobre jest?

Ingram 4

Parker 5

Randle 9

Covington 36

Noel 20

Tylko kilku swoich sprawdziłem i dziwnie to wygląda, zwłaszcza ten Ingram podejrzanie.

#282 bulek

bulek

Super-Star

• Użytkownik
  • 3310 postów

Napisano 08 maj 2018 - 07:26

4 $ to taki wysoki wynik, jeśli 3$ jest minimalny?

#283 Tecu

Tecu

beGM Sixers

• Użytkownik
  • 1587 postów

Napisano 08 maj 2018 - 07:35

4 $ to taki wysoki wynik, jeśli 3$ jest minimalny?

Mimo wszystko myślałem, że Ingram grał zdecydowanie lepiej niż minimalnie powyżej minimalnego poziomu a z pewnością lepiej niż Jabari Parker :) i Noel, ale u tego drugiego to rozumiem, że liczy się tak naprawdę poprzedni sezon, bo w tym grał mało) 

Jak jest dobrze, to jest dobrze, po prostu mnie to zdziwiło.

#284 bulek

bulek

Super-Star

• Użytkownik
  • 3310 postów

Napisano 08 maj 2018 - 08:03

Mimo wszystko myślałem, że Ingram grał zdecydowanie lepiej niż minimalnie powyżej minimalnego poziomu a z pewnością lepiej niż Jabari Parker :smile: i Noel, ale u tego drugiego to rozumiem, że liczy się tak naprawdę poprzedni sezon, bo w tym grał mało) 

Jak jest dobrze, to jest dobrze, po prostu mnie to zdziwiło.

No cóż, nie od dziś wiadomo, że te rankingi nie odzwierciedlają rzeczywistości. Również dla mnie przydatność Ingrama w roto jest wyższa niż jego ranking, ale cóż, można się zastanawiać, czy te współczynniki dobrze oddają, to co zawodnik robił na boisku, ale my tego nie zmienimy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych