Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 17/18 czyli na porożach Antka


mikrofalowka

Rekomendowane odpowiedzi

Monroe i Middleton sa kluczowi dla Bucks

 

Monroe jest znacznie lepiej wykorzystywany niż w czasach Detroit. Jego podania spod kosza są cenne. Jego słaba obrona pomalowanego ukrywana przez pozostałych graczy ( no chyba że gra razem z Parkerem to wtedy jest słabo). Nie przeszkadza Giannisowi w atakowaniu kosza

 

Problemem jest to że Bucks poza tą trójką dobrze współgrającą ze soba ma duże problemy

 

Jeśli Delladevadova przypomni sobie jak grał w PO z Cavs to Milwaukee będzie w drugiej rundzie - bez niego nie wiem czy te 48 zwycięstw jego w ogóle realne

Jeśli Parker w ogóle jeszcze będzie mieć atletyzm

Jeśli Snell stanie się tym kim Bucks wierzy tzn skutecznym 3&D ( ja mam duże wątpliwości co do jego obrony)

 

Dużo tego jeśli ale mimo wszystko szanse na zrobienie niespodzianki w PO są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks do pełni szczęścia brakuje jakiegoś drugiego kozaka, najlepszy był by jakiś combo na PG/SG moim zdaniem. Oczywiście na ten sezon to już raczej nie ma szans ale na przyszły? Czemu nie. Spada Greg. Mirza na spadającym więc dość ciekawa wartość transferowa. Uwalnia się 5 baniek po Sandersie, jak i można sprytnie choć pewnie bezczelnie co do samego zainteresowanego - Parkerem pohandlować.

 

Kto nam się fajny i stosunkowo młody kończy po 2017/18, dobrze by pasił do systemu i dał by duży boost w porównaniu do tego co jest?

 

Mój typ to:

 

r55849_600x400_3-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks do pełni szczęścia brakuje jakiegoś drugiego kozaka, najlepszy był by jakiś combo na PG/SG moim zdaniem. Oczywiście na ten sezon to już raczej nie ma szans ale na przyszły? Czemu nie. Spada Greg. Mirza na spadającym więc dość ciekawa wartość transferowa. Uwalnia się 5 baniek po Sandersie, jak i można sprytnie choć pewnie bezczelnie co do samego zainteresowanego - Parkerem pohandlować.

 

Kto nam się fajny i stosunkowo młody kończy po 2017/18, dobrze by pasił do systemu i dał by duży boost w porównaniu do tego co jest?

 

Mój typ to:

 

r55849_600x400_3-2.jpg

 

Panie przecież jest Middleton, który jest lepszym fitem, lepszym zawodnikiem, lepszym kolegą w szatni, ma lepszy kontrakt lepszy od Pope'a. To ja nie wiem po jaką cholerę mieli by się pchać w KCP, co on tam ma dodać? Ogólnie uważasz, że KCP > Khris?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie przecież jest Middleton, który jest lepszym fitem, lepszym zawodnikiem, lepszym kolegą w szatni, ma lepszy kontrakt lepszy od Pope'a. To ja nie wiem po jaką cholerę mieli by się pchać w KCP, co on tam ma dodać? Ogólnie uważasz, że KCP > Khris?

 

Szczerze nie mam wyrobionego zdania.

 

I nie w jego zastępstwo, czy na jego miejsce ale obok niego. Khris z powodzeniem gra na 2 i 3, KCP to 2. Z tym że w swojej jeszcze dość krótkiej karierze w NBA więcej gania na SF.

 

Nie mów że nie chciał byś zobaczyć:

 

Brogdon-KCP-Khris-Giannis-Maker

 

A co ma dodać? Więcej D, dobry rzut za trzy ( bo Alfabet jeszcze cienko w tej materii ), młody. Idealnie się wpisuję w ludzką ośmiornicę.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie mam wyrobionego zdania.

 

I nie w jego zastępstwo, czy na jego miejsce ale obok niego. Khris z powodzeniem gra na 2 i 3, KCP to 2. Z tym że w swojej jeszcze dość krótkiej karierze w NBA więcej gania na SF.

 

Nie mów że nie chciał byś zobaczyć:

 

Brogdon-KCP-Khris-Giannis-Maker

 

A co ma dodać? Więcej D, dobry rzut za trzy ( bo Alfabet jeszcze cienko w tej materii ), młody. Idealnie się wpisuję w ludzką ośmiornicę.

 

To się tu nie zgodzę. Bo KCP chce dużej kasy, a nie budzi wielkiego zainteresowania to przeca taki rich man Tony Snell. Jak byś się upierał przy Middletonie na SF i Antku na PF to dużo więcej dałby Bux Avery Bradley, któremu można sypnąć kasę w FAm18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się tu nie zgodzę. Bo KCP chce dużej kasy, a nie budzi wielkiego zainteresowania to przeca taki rich man Tony Snell. Jak byś się upierał przy Middletonie na SF i Antku na PF to dużo więcej dałby Bux Avery Bradley, któremu można sypnąć kasę w FAm18.

 

O tak! O nim zapomniałem kompletnie! Siadł by jeszcze lepiej niż KCP :D. Tyle, że dwa lata starszy ale wciąż przed prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Middleton to bez wątpienia Top50 ligi, a tutaj jego nazwisko się przewija jakby był jakimś rolesem. A to jak był kluczowy pokazała druga połówka sezonu, w regularu był nawet ważniejszy od Giannisa.

 

Bynajmniej ja go za takiego nie uważam. Zauważ że piszę o nim jako o gości już fajnego i mocnego core, który przez dodanie któregoś z tej dwójki mógł by grać jeszcze lepiej.

 

Marzy mi się BIG 3 u Kozłów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza nazwa tematu ever?!?!?

hej, 

jaggy wrócił! od razu ten dzień stałsię lepszy :D

 

co do tematu to własnie chciałem powiedzieć, że super pomysł i mi się mega podoba :P

 

liczę na walkę o 4 pozycje w RS, z Raptors/Wizz - którzy bez ławki mogą nie dać rady ale mimo sympatii nie widzę ich w 2 rundzie

chyba że ktoś zrobi jakiś breakout year

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

liczę na walkę o 4 pozycje w RS, z Raptors/Wizz - którzy bez ławki mogą nie dać rady ale mimo sympatii nie widzę ich w 2 rundzie

chyba że ktoś zrobi jakiś breakout year

 

Jak w pierwszej rundzie nie wpadną na LeBrona lub Celtów to chętnie wejdę w zakład że będzie druga runda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu mówię że się nie zakładam z założenia

 

co do ekipy to powinni ich ominąc gdzyż dla tych dwóch drużny przeiwduje seedy 1-2 a Bucks to seed min 6 więc się miną ale będzie bardzo wyrównana rywalizacja, przynajmniej na chwile obecną 

zobaczymy po RS bo się może dużo zmienć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej ja go za takiego nie uważam. Zauważ że piszę o nim jako o gości już fajnego i mocnego core, który przez dodanie któregoś z tej dwójki mógł by grać jeszcze lepiej.

 

Marzy mi się BIG 3 u Kozłów :smile:.

Hmm

 

Ale tak

 

po 1 - Kozły nie mają żadnej ale to żadnej przestrzeni by kupić wolnego agenta z rynku nawet zakładając rezygnację z Monroe, Parkera i Brogdona bo będą mięc wtedy jakieś 6-7 baniek ( odliczam już wybór draftowy i wypełniacze)

 

Po 2 -- KCP to jest chyba jedna ze słabszych dla nich opcji - Podpisali Snella mają Middletona - Przez to Giannis gra na czwórce a na centrze Henson. Po co im kolejny gracz zbliżony do Snella? KCP to minimalny upgrade nad Snellem

 

Po 3 - Milwaukee jeśli ma polować na kogoś to porządny rozgrywający z trójką ala G.Hill ewentualnie ktokolwiek kto ma pojęcie o obronie pomalowanego - Problem jest taki że za rok jak wspomniałem kasy nie mają a i też nie za bardzo mają kim handlować

 

Milwaukee ma pełno przepłaconych średniaków

Henson,

Snell

Dellavedova

Mirza

Czy nawet monroe ( jest dla nich cenny ale nie za taką kase)

 

Tu się nic nie wydarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupio zabrzmi, ale jakikolwiek sukces większy niż awans do play offów wydaje mi się, że zależy od Parkera.

Olewając go lub gdy nie będzie już zdrowotnie w stanie grać lub gdy straci swoje atuty i przestanie się rozwijać, Bucks staną się na lata kontraktu Giannisa, średniakiem. Sam a nawet ze wsparciem Khrissa, Malcolma i Grega raczej nie da rady nic więcej zwojować niż max druga runda a jednocześnie spokojnie zapewnią Kozłom play offy na kilka lat i walkę w pierwszej rundzie. Obym się mylił, oby scouting z Milwaukee znalazł jeszcze jedną, dwie perełki drafcie, ale niestety te morze kasy wydanej na średniaków lub nawet słabych graczy - Delly, Telly, Henson i w sumie pewnie okaże się, że Snell (obym się mylił) nie daje im żadnych możliwości rozegrania tego inaczej.

 

Trzeba liczyć na ewentualną eksplozję talentu Parkera (po dwóch ACLach to może nie eksplozję, ale postęp) i/lub znalezienie perełek w postaci chociażby Brogdona (mam nadzieję, że Brown już w tym roku pokaże coś ciekawego) lub ewentualnie na frajera lub kilku którzy przejmą te średnio słabe kontrakty i tanim kosztem da się ich pozbyć. W to ostatnie nie wierzę, bo już i tak Plumlee cudem poszedł a zostało jeszcze przynajmniej trzech. Poza tym drżałbym gdyby Bucks w jakiś cudowny sposób znaleźli możliwość wydania kilkunastu lub więcej milionów na FA. Słabo to ostatnio robią ;)

Obym się mylił, ale wygląda na to, że czeka nas kilka lat stabilności na średnio dobrym poziomie i to wszystko. Czy dla tej drużyny jest to cel? Możliwe, że to im wystarczy - small market, jest Giannis, się kręci. Bym chciał coś więcej ;)

 

P.S. Jest jeszcze Thon i D.J., ale nie sądzę, że wejdą w buty gwiazd, ale mam nadzieję na solidnych/bardzo dobrych zadaniowców.

Fear the Dear ;)

 

P.S. 2 Mam nadzieję, że plota Kyrie za Brogdona i Khrissa była tylko plotką, bo choć to pokazuje, że teoretycznie zarząd chce grać o wyższe cele i szuka gwiazdy, ale nie za taką cenę. Dla mnie są oni takim symbolem Bucks - ciężka praca, obrona i zapieprzanie. Bez fochów i gwiazdorstwa.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo. Trochę off-top dla Was, ale może ktoś coś skrobnie ;) 

 

Jakbyście mieli w kilku zdaniach określić grę Michaela Beasleya dla Was w zeszłym sezonie i to czy warto było z nim podpisać jakaś minimalną umowę, przydatność i jego gra w ataku i obronie. W Nowym Yorku gorący temat ostatnio, w kontekście kolejnych głupich wypowiedzi, Michaela o tym co Knicks mogą przed... Wracają demony i wypowiedzi Darka Róży o super teamie Knicks sprzed zeszłego sezonu. 

Nie oglądałem meczy Bucks w zeszłym sezonie oprócz tych z Knicks i ciekawi mnie ten Beasley, a jego najnowsza historia wskazuje na Milwaukee Bucks. Dzięki za posty ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.