Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 17/18 czyli na porożach Antka


mikrofalowka

Rekomendowane odpowiedzi

Giannis ładnie wchodzi w MVP sezon ;).

bez min 3 seedu na wschodzie nie będzie miał na nie szans, no a Bucks nie są jeszcze tak silną drużyną, a i sam Giannis nie zagra jeszcze na takim poziomie impactu, jeszcze minimum rok no i bardzo ważne żeby w końcu pokazał tą swoją lebronowatość w PO, bo na Mesjasza to jeszcze trochę musi poudowodniać

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez min 3 seedu na wschodzie nie będzie miał na nie szans, no a Bucks nie są jeszcze tak silną drużyną, a i sam Giannis nie zagra jeszcze na takim poziomie impactu, jeszcze minimum rok no i bardzo ważne żeby w końcu pokazał tą swoją lebronowatość w PO, bo na Mesjasza to jeszcze trochę musi poudowodniać

Boston spada w power rankingu. Cavs raczej poza zasiegiem, ale spokojnie moga powalczyc o 2nd seed z Raptors i Wizards. No i jest na niego mega hype (zasluzony!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze ze zdrowym Haywardem miałem u siebie Bucks na trzecim miejscu :D. Przy zdrowej dwójce Khris-Middleton i jeszcze tej kontuzji Gordona na pewno jest to wynik do zrobienia. Zakładać o Bucks w TOP3 się nie będę, ale moim zdaniem na Wschodzie nie mają szans tylko z Cavaliers, a kto skończy za nimi będzie zależało od zdrowia Wizards i Bucks, bo jakoś w Toronto z mocno osłabioną ławką nie wierzę, a Bostonowi bez TOP2 gracza tej drużyny jednak ciężko będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze ze zdrowym Haywardem miałem u siebie Bucks na trzecim miejscu :D. Przy zdrowej dwójce Khris-Middleton i jeszcze tej kontuzji Gordona na pewno jest to wynik do zrobienia. Zakładać o Bucks w TOP3 się nie będę, ale moim zdaniem na Wschodzie nie mają szans tylko z Cavaliers, a kto skończy za nimi będzie zależało od zdrowia Wizards i Bucks, bo jakoś w Toronto z mocno osłabioną ławką nie wierzę, a Bostonowi bez TOP2 gracza tej drużyny jednak ciężko będzie.

ale Ty Lucas masz też Nuggets na piątym :D

 

w bucks brakuje Parkera i to wyjdzie szybciej czy poźniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam i wierzę, że stać ich na piąte miejsce, choć no tu będzie trudniej niż z Bucks. Parker nie jest tak istotny jak Middleton, a w poprzednim sezonie to głównie Khris pauzował + młodzi jakiś postęp powinni zrobić, a Wschód jest coraz to gorszy. Dlatego te 3 miejsce mnie nie zdziwi. 

 

No i pewnie trochę przeceniam Nuggets i Bucks względem osób obiektywnych, ale generalnie lubię być pozytywnie nastawionym, przynajmniej na początku sezonu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze ze zdrowym Haywardem miałem u siebie Bucks na trzecim miejscu :grin:. Przy zdrowej dwójce Khris-Middleton i jeszcze tej kontuzji Gordona na pewno jest to wynik do zrobienia. Zakładać o Bucks w TOP3 się nie będę, ale moim zdaniem na Wschodzie nie mają szans tylko z Cavaliers, a kto skończy za nimi będzie zależało od zdrowia Wizards i Bucks, bo jakoś w Toronto z mocno osłabioną ławką nie wierzę, a Bostonowi bez TOP2 gracza tej drużyny jednak ciężko będzie. 

W sumie Boston bez Haywarda nie ma praktycznie szans na więcej niż 43-45 zwycięstw. Nie za samą młodzieżą. Cavs bez Thomasa też nie jest aż daleko od reszty. Bucks ma duże szanse być w pierwszej trójce na Wschodzie ale dużo zależy od tego jakie inni wykręcą cyferki

 

 

bez min 3 seedu na wschodzie nie będzie miał na nie szans, no a Bucks nie są jeszcze tak silną drużyną, a i sam Giannis nie zagra jeszcze na takim

Ostatni MVP poprowadził Thunder do 6 miejsca na Zachodzie i jakoś mu to nie przeszkodziło więc chyba się już odchodzi od bilansu na rzecz oceny indywidualnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni MVP poprowadził Thunder do 6 miejsca na Zachodzie i jakoś mu to nie przeszkodziło więc chyba się już odchodzi od bilansu na rzecz oceny indywidualnej

oj nie sądzę, po pierwsze Wess wykręcił Milestone'a naszych czasów, dostałby te MVP i na 7 seedzie, no i zachód to też jednak zawsze zachód

 

ja nie wykluczam 3 seedu dla Bucks, ale wcale nie mam ich wyżej od Bostonu, który może być niezły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kontekście dyskusji o MVP trzeba mieć na uwadze, że Cavs na pewno nie zrobią mocnego bilansu (LeBron odpada), ktokolwiek z Warriors prawdopodobnie odpada (bo tutaj musieliby zrobić jakieś 74-8 żeby dać Durantowi czy Curry'emu), Westbrook pewnie wróci do boxscore'u z czasów KD, więc Thunder też odpada - zostaje Kawhi, jakiś gruby regular Houston i wtedy Harden, i chyba właśnie Giannis. tzn. case Westbrooka pokazuje, że gruby boxscore i ciągnięcie w pojedynkę zespołu w czasach tych napakowanych teamów (top10 ligi w 4-5 zespołach?) może faktycznie wystarczyć do tego MVP.

 

dlatego nie lekceważyłbym naszego greckiego LBJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 bardzo mi się podoba. Bardzo. Antek, Krzysiek, Brogdon, odrzut z Bulls oraz przekręcony licznik. To jakoś się zazębia i ma prawo bytu, gdzie rozgrywający nie musi mieć piłki w rękach. Zamieniłbym Makera na WCS w każdej chwili, ale to tylko ja :] 

 

Gorzej z ławką. Rozumiem, że drugi garnitur mają ciągnąć Monroe oraz Delly. O ile ten pierwszy da te +/- 10-15 pkt tak ten drugi stracił jaja po kroplówce w finałach vs GSW. Potrzebny jest tam drugi łoś, który pociągnie wynik, bo Kangur niestety zatracił instynkt zabijania :[  

 

Zapytam nieśmiało: czy to może być rola dla Parkera, kiedy wróci z chorobowego? Raczej nie, dlatego powinni szukać wymian za gościa, który odciąży Grega z ławki. Ale kto weźmie Hensona i tego białasa w goglach, którego nazwisko zawsze zapominam.

 

D.J Wilson na ratunek?

 

Kidd zlituj się! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie S5 nie wygląda źle, jednak Giannis potrzebuje większego wsparcia drużyny. Dziś w meczu z Cavs Antek był jak Boromir z Władcy Pierścieni. Robił on co mógł i walczył za pięciu przeciwko całej hordzie przeciwników, ale koniec końców musiał ulec skoro jego koledzy z drużyny wcielili się w rolę Merryego i Pippina, którzy ograniczali się jedynie do sporadycznego rzutu kamieniem (czyt: cegłą).

Tej drużynie potrzebny jest jeszcze jeden wysokiej klasy gracz, który znacząco odciąży Antka. Tak, panie Krzysztofie M. Patrzę teraz na Pana błagalnym wzrokiem. To musisz być TY. Bo jak nie TY, to kto?

 

PS. Teletovic w tym roku będzie startował o miejsce numer 1 na mojej liście najbardziej wkurzających graczy Bucks. A najlepsze jest to, że odpowiedzialność za to ponosi też Kidd, który wciąż daje mu minuty, chociaż na ławce ma choćby DJ Wilsona.

PS2: Panie Przemku również uważam, że Makera można gdzieś oddać (tak samo Parkera). Tylko najlepiej by było spakować z nimi kogoś z dwójki Henson/Teletovic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie S5 nie wygląda źle, jednak Giannis potrzebuje większego wsparcia drużyny. Dziś w meczu z Cavs Antek był jak Boromir z Władcy Pierścieni. Robił on co mógł i walczył za pięciu przeciwko całej hordzie przeciwników, ale koniec końców musiał ulec skoro jego koledzy z drużyny wcielili się w rolę Merryego i Pippina, którzy ograniczali się jedynie do sporadycznego rzutu kamieniem (czyt: cegłą).

 

Tej drużynie potrzebny jest jeszcze jeden wysokiej klasy gracz, który znacząco odciąży Antka. Tak, panie Krzysztofie M. Patrzę teraz na Pana błagalnym wzrokiem. To musisz być TY. Bo jak nie TY, to kto?

 

PS. Teletovic w tym roku będzie startował o miejsce numer 1 na mojej liście najbardziej wkurzających graczy Bucks. A najlepsze jest to, że odpowiedzialność za to ponosi też Kidd, który wciąż daje mu minuty, chociaż na ławce ma choćby DJ Wilsona.

 

PS2: Panie Przemku również uważam, że Makera można gdzieś oddać (tak samo Parkera). Tylko najlepiej by było spakować z nimi kogoś z dwójki Henson/Teletovic.

Ja myślę, że deal z Bulls za RoLo typu Henson/Mirza + Parker za Robina miałby racje bytu, jeśli Jabari będzie cokolwiek grał po urazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.