Skocz do zawartości

Atlanta Hawks 2017/18 czyli oglądanie schnącej farby.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

a to nie, to jak NY ma 58 stron to wschod jest super, sorry

Nikt nie napisał że wschód jest super. Ja za to napiszę coś innego. To forum o NBA. Najlepsze w Polsce. Każda z 30 drużyn zasługuje na osobny temat. Nie ważne czy będzie miał 10 stron do allstar czy 210 jak ten w Lakers. Pozatym nikt za to nie płaci a jak się kiedyś dyskusja rozpocznie na serio to temat jest gotowy.

 

I o tyle dziwi mnie jeszcze krytyka że zamiast docenić że się komuś chciało to lecą jakieś dziwne propozycje.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki za założenie tematu.

 

Mike i jego parszywa 15 jeszcze zaskoczą. Może i ma do dyspozycji szrot, ale jak to dobrze poukłada, to jeszcze będą takie dwa tygodnie w sezonie, że ludzie będą kasować ćwierknięcia i posty o Atlancie :]

 

ps: jak Malcolm wyleci z NBA to wróci do kręcenia lodów w europie :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

No i masz racje. Moja fopa. Jako zadośćuczynienie wypisuje jak to wyglądało.

 

2006/2007 - nie grali w PO

2007/2008 - weszli z 8 seed, wylecieli po 4:3 z Bostonem w I rundzie

2008/2009 - weszłi z 4 seed, out w II rundzie z Cavs 4:0

2009/2010 - weszli z 3 seed, wypad w II rundzie z Orlando 4:0

2010/2011 - weszli z 5 seed, podziękowano im w II rundzie. Z Bulls 4:2.

2011/2012 - weszli z 5 seed, I runda out z Bostonem 4:2

2012/2013 - weszli z 6 seed, w ciry od Indiany w I rundzie 4:2

2013/2014 - weszli z 8 seed, znów eksmisja w I rundzie, znów dzięki Pacers

2014/2015 - weszli z 1 seed, a tam znów 4:0 od LBJ's, tyle że dopiero w ECF

2015/2016 - weszli z 4 seed, i znów LBJ, ale w II rundzie i znów 4:0

2016/2017 - weszli z 5 seed, I runda. Na więcej Wizards nie pozwolili

w sumie ładna seria ale jak popatrzeć na te rezultaty to faktycznie zbytnio czego żałować nie ma, inna sprawa że takie rozwalanie wszystkiego i start od nowa kiedy faktycznie nie ma do końca takiej potrzeby też uważam za głupotę. Sapa casus można powiedzieć bo drugi raz odchodzi za friko z ekipy która niby ma już dość bycia średniakiem. Jak mówiłem dla mnie głupota, są znacznie bardziej efektywne sposoby na budowanie ekipy niż tankowanie i liczenie na to, że w drafcie przytrafi ci się jakiś nowy ss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę patrzeć jak zniszczono zespół który wygrał 60 zwycięstw

 

Na Horforda pożałowali kilka milionów na 4 lata wiec odszedł

Korvera oddali praktycznie za darmo. Hardawaya chcieli w lutym oddać za wybór drugorundowy więc nie mam pojęcia po jakiego grzyba Knicksi rzucili tyle bejmów

Sapowi też nie chcieli dawać

Za Jeffa choć dostali od JAzz Prince'a - jak by nie spojrzeć za 4 All Starów jedyne co otrzymali to nr 12 mega słabego draftu i pewnie nr 26 z roku 2018

 

Co gorsza Hawks mają jednego startera na poziomie NBA tj Schroedera i dwóch na pograniczu - Ersana i Bazemore.

 

Tego talentu za wiele też nie mają - podobał mi się w Lidze Letniej Collins, Ciekawe wrażenie zrobił Bembry ale nie sądze by powtórzył na poziomie NBA.

Prince całkiem nieźle zagrał w PO i ogólnie może się okazać niezłym 3 & D ale tu znów trochę mała próbka i ciekawe jak da rady kiedy wokół niego nie będzie takich zawodników jak Sap

 

Jak dla mnie Atlanta to pewniak do TOP3 draftu

​Atlanta rok później wygrała w prawie niezmienionym składzie 48 W, więc co najwyżej zniszczono zespół na 48W i sweepa od Cavs. nie brzmi tak efektownie, a chyba bardziej uczciwie. :]

 

Horford prawdopodobnie i tak by tam nie został, po drugie - brak extension dla niego to z perspektywy zespołów jak Hawks zajebista decyzja, płacenie 30 mln przez 4 lata 30-latkowi na poziomie bardzo dobrego startera przecież nie ma najmniejszego sensu.

 

Korver to chyba typowy case, gdzie weteran chciałby pograć w lepszym zespole, a organizacja mu idzie na rękę.

 

Sap prawdopodobnie też by tam nie został bez względu na wszystko, ale także jemu dawanie grubego kontraktu w tym wieku z perspektywy pierwszorundowego zespołu nie miało żadnego sensu.

 

oddanie contract year Teague'a za lottery pick gdy chcieli zrobić ze Schrodera startera też ma sens.

 

jeżeli można się czepiać Hawks, to tych kontraktów Bazemore'a i Howarda - bo tak generalnie to była sytuacja bez wyjścia, i brak handlowania Millsapem, po sezonie 15-16 mieli jeden z najstarszych zespołów w lidze, zespół na druga rundę playoffów, dwóch liderów z którymi kończyły im się umowy w tamtym roku/rok później i którzy nawet gdyby Hawks chcieli ich zostawić, zapewne tak czy siak by odeszli - tutaj nie było specjalnie pola manewru.

 

więc co najwyżej tutaj błędem było nietrejdowanie Millsapa (ale skoro tyle mówiło się w lutym o handlowaniu nim, to może po prostu mieli problem ze skleceniem sensownej wymiany?), słabe kontrakty Bazemore'a i Howarda i słaby trade Howarda - tyle, że pewnie z tym ostatnim też mieli problem sklecić sensowną wymianę, więc wzięli spadającą umowę Belinelliego i mniejszy kontrakt Plumlee.

 

Atlanta to był ścisły top zespołów do przebudowy i co najwyżej błędem było, że zrobi to rok za późno. ale w sumie te kontrakty też nie mają takiego znaczenia, bo tutaj zapowiada się na kilkuletnie szorowanie po dnie - a to chyba najpoważniejszy kandydat na ten moment do sklecenia jakiegoś duetu w stylu Doncic-Williamson po dwóch następnych draftach.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zespoły są jeszcze bez swoich tematów? Raptors, Wizards, Memphis, Suns? Dobrze kojarzę?

 

Swoją drogą czemu Wizards są tak mało popularni u nas w kraju (a przynajmniej na tym forum)? Nie dość, że jest to drużyna która praktycznie ma zaklepane miejsce w Playoffs to od kilku lat gra tam polak (i to jedyny w NBA).

 

W piłce nożnej jest zupełnie inaczej.. Przypomnijcie sobie ilu fanów Celticu Glasgow było gdy Boruc tam trafił..

 

Nie rozumiem tego. Mecze Wizards są naprawdę ciekawe i fajnie by było gdyby i ta drużyna znalazła swoich sympatyków na forum, bo ich najwyraźniej brakuje.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą czemu Wizards są tak mało popularni u nas w kraju (a przynajmniej na tym forum)? Nie dość, że jest to drużyna która praktycznie ma zaklepane miejsce w Playoffs to od kilku lat gra tam polak (i to jedyny w NBA). W piłce nożnej jest zupełnie inaczej.. Przypomnijcie sobie ilu fanów Celticu Glasgow było gdy Boruc tam trafił..Nie rozumiem tego. Mecze Wizards są naprawdę ciekawe i fajnie by było gdyby i ta drużyna znalazła swoich sympatyków na forum, bo ich najwyraźniej brakuje.

wizz są nudni jak gowno. Ostatnia podjarka nimi to muresan, cwebb i rod. Potem zryw na jordana, urwany dred thomasa i teraz gortat gate. Oubre i porter dupy nie rwą swą grą, wall jest fajny a gortat przecietny. Ławka to nonejmy. W Hawks masz przynajmniej fajny zryw niedawny i 4 allstarow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizz są nudni jak gowno. Ostatnia podjarka nimi to muresan, cwebb i rod. Potem zryw na jordana, urwany dred thomasa i teraz gortat gate. Oubre i porter dupy nie rwą swą grą, wall jest fajny a gortat przecietny. Ławka to nonejmy. W Hawks masz przynajmniej fajny zryw niedawny i 4 allstarow.

zapomniałeś chyba o Arenasie, ja własnie dizęki niemu bacznie obserwowałem Wizz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą czemu Wizards są tak mało popularni u nas w kraju (a przynajmniej na tym forum)? Nie dość, że jest to drużyna która praktycznie ma zaklepane miejsce w Playoffs to od kilku lat gra tam polak (i to jedyny w NBA). W piłce nożnej jest zupełnie inaczej.. Przypomnijcie sobie ilu fanów Celticu Glasgow było gdy Boruc tam trafił.. Nie rozumiem tego. Mecze Wizards są naprawdę ciekawe i fajnie by było gdyby i ta drużyna znalazła swoich sympatyków na forum, bo ich najwyraźniej brakuje.

Też się dziwię, że Wizards nie mają fanów - Gortat długo tam już gra, a mimo to jest słabym magnesem. Podobnie rzecz się ma z Raptors. Silni od kilku sezonów, a z fanami lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaram sie tymi Hawks. Mam nadzieje, ze Brussino wypali, bo ma niesamowita zdolnosc zdobywania punktow. Obawiam sie jednak, że brakuje mu troche pierwiastku madafaki i jest zbyt bialy. Ale i tak ich pare razy obejrze. Biedniejsi Spurs to moze byc system dla niego.

Wytrzymałem tylko pierwszą połowę na żywo.

I dużo Ligi LEtniej

Tak ogólnie to trochę słabo to wygląda

Bazemore tragedia pod każdym względem. Shroeder poza tym, że jest mega szybki to właściwie nie ma z kim grać wiec robi wjazd za wjazdem nawet jak pod koszem ma 3 rywali. A Jordanem to on nie jest.

Collins się fajnie pokazał ale kurcze reszta to ja nie wiem. Niby pierwszy mecz i to taki radosny ale jednak Atlanta nie wygląda dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zajmie czasu zanim oni cos zaczna grac, a nawet jak zaczna, to na razie tam nie ma potencjalu osobowego na cos wielkiego (tym bardziej, ze liga poszla w strone 3-4 superhiper zespolow, kilku przecietniakow i 15 tankujacych ekip, chociaz nie ma to wiekszego znaczenia, bo poki Warriors sie strasznie nie polamia lub nie rozpadna, to nie bedzie dla nich konkurencji). Ale jak Brussino wypali i beda mieli wysokie numerki w ciagu nastepnych 2 lat, to przebudowa moze byc bardzo szybka. A Atlanta z ostatnich sezonow ani nie byla super fajna do ogladania, ani nie miala sufitu wysoko. Ot, pewne playoffy na slabiutkim wschodzie bez szans na cos wiecej niz 1:4 z Cavs po 2-3 blowoutach.

 

A Atlante bede ogladal glownie ze wzgledu na Brussino (jesli ten sie przebije w rotacji) i czarnego Niemca z krwi i kosci.

 

Ale fakt faktem problemem Atlanty moze byc duza konkurencja wsrod tankerow.

 

PS. Moze troche przeceniam Brussino, ale warto goscia obserwowac w ataku, swietny przeglad pola, dobry shooter, ale nieregularny dosc mocno. No i tyczka w obronie. Ale obrone z jego wymiarami moze znacznie poprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Brussino to białas któremu cieżko sie odbic od ziemi na wiecej niż 15 centymetrów, bez obrony, chimeryczny. Mega uboga wersja JJ Redicka to wszystko co ten chłopak moze osiągnąć. 

Troche hejtersko wyszło, ale hej, ostatnie 30 meczów Dallas w zeszłym sezonie to był typowy przeglad wojsk. Naogladałem sie Brussinów, Gibsonów, Uthoffów, Hammonsów

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Brussino to białas któremu cieżko sie odbic od ziemi na wiecej niż 15 centymetrów, bez obrony, chimeryczny. Mega uboga wersja JJ Redicka to wszystko co ten chłopak moze osiągnąć. 

Troche hejtersko wyszło, ale hej, ostatnie 30 meczów Dallas w zeszłym sezonie to był typowy przeglad wojsk. Naogladałem sie Brussinów, Gibsonów, Uthoffów, Hammonsów

Tu chyba bardziej chodzi o to, że kolega wie, że Brussino to drewniak, ale go lubi z jakichś powodów. Każdy ma jakąś "koszykarską maskotkę" :playful: Swoją drogą kondolencje, Dallas ciężko się oglądało w tamtym sezonie. Teraz będzie Smith, więc w tą nijaką drużynę wstąpi trochę ikry :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zajmie czasu zanim oni cos zaczna grac, a nawet jak zaczna, to na razie tam nie ma potencjalu osobowego na cos wielkiego (tym bardziej, ze liga poszla w strone 3-4 superhiper zespolow, kilku przecietniakow i 15 tankujacych ekip, chociaz nie ma to wiekszego znaczenia, bo poki Warriors sie strasznie nie polamia lub nie rozpadna, to nie bedzie dla nich konkurencji). Ale jak Brussino wypali i beda mieli wysokie numerki w ciagu nastepnych 2 lat, to przebudowa moze byc bardzo szybka. A Atlanta z ostatnich sezonow ani nie byla super fajna do ogladania, ani nie miala sufitu wysoko. Ot, pewne playoffy na slabiutkim wschodzie bez szans na cos wiecej niz 1:4 z Cavs po 2-3 blowoutach.

 

A Atlante bede ogladal glownie ze wzgledu na Brussino (jesli ten sie przebije w rotacji) i czarnego Niemca z krwi i kosci.

 

Ale fakt faktem problemem Atlanty moze byc duza konkurencja wsrod tankerow.

 

PS. Moze troche przeceniam Brussino, ale warto goscia obserwowac w ataku, swietny przeglad pola, dobry shooter, ale nieregularny dosc mocno. No i tyczka w obronie. Ale obrone z jego wymiarami moze znacznie poprawic.

Wut? jarałem się nim tak z 10 minut poprzedniego preseason, ale jak go wstawili na przepychanki z ludźmi mającymi jakąkolwiek tężyznę fizyczną to tylko po zasłonach półdystans i dystans mu został. Jakiekolwiek poczynania podkoszowe miał z 3 garniturem Memphis, Sacto co w 8 wyzbierali 51 piłek bo to mecz cegły byl i na Gortacie. Jako maskotka spoko, ale jako wartość dodana w poważnym klubie Nico jest poza prawem. A przegląd pola u niego zaczyna się i kończy na obrońcy zasłaniającym mu 3/4 parkietu. Jego szczyt do piwnica McDermotta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brussino jest ciagle surowy to jest fakt. Do tego jest argentynskim bialasem, ktory przez ponad pol sezonu mial problem z jezykiem angielskim. Radzilbym Wam jednak dac mu troche czasu ;).

 

Btw. z tego co kojarze to bialasy z Argentyny raczej z defaultu niezbyt wysoko 

Batigol dobrze walczył w] powietrzu :]

Spoko, też się kiedyż jarałem, jak Pat Burke zdejmował dresy. Jestem w stanie zrozumieć Twą nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.