Skocz do zawartości

Atlanta Hawks 2017/18 czyli oglądanie schnącej farby.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Wywalił wszystkie posty związane z Hawks etc.

 

Cokolwiek Hawks dobrego za niego uzyskają to będą szczęśliwi, strasznie overrated+przepłacony grajek szczerze mówiąc.

 

 

też mi się zdaje że o ile nie jesteś Kevinem Durantem albo Stephenem Currym tej ligi, to jak grasz w jakimś outsiderze to starasz się nabić ładne statsy by dostać za 2-3 lata  lepszy kontrakt gdziekolwiek Ci się spodoba, a nie pierdolisz bzdur o jakimś wygrywaniu i złych organizacjach.

Chyba syndrom pierwszej pracy, że wydaje ci się że pewnie wszędzie indziej jest lepiej i poukładane. Ale od tego jest agent żeby wytłumaczyć tym cieciom że tak nie jest, tu pewnie agent jest  na wakacjach, chciał się wygrzać na słońcu i wrócić 2 tyg przed draftem jak się zacznie coś dziać, a tu mu klient taką bombę puścił. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Pacers zastanawiają się czy są w stanie stworzyć pakiet wokół Collisona..

Mam nadzieję, że nie zrobią tego ani sobie, ani Collisonowi. 

 

Schroeder w Pacers? Ok, jestem na tak, ale nie za Collisona. Pick, Leaf, jakiś Robinson - to ok. Szczerze mówiąc nie wiem, po co obecnym Hawks byłby DC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Atlantaą jest ten problem że oni teraz wybiorą topowego prospecta ale dalej chcą tankować? czy już chcą się pnąć w góre?

jesli dalej tankowanie to lepszy niż Collison byłby jakiś pick z którym mogliby wziąc ciekawego rolsa i ogrywać go ze swoją młodą potencjalną gwiazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą tankować. Mike B nie odszedłby gdyby opcją nie było tankowanie. Nie widzę ekipy która bierze Niemca i oddaje za niego pick. Chłopak może sobie dziobem kłapać ale Atlanta nie jest na musie by go wymieniać no chyba że nie wiem Spurs beda chcieli po niego uderzyc i oddac jakis gowniany kontrakt od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hawks byli moim zdaniem o włos od draftu dekady

 

Zrobili dwa dobre ruchy - Huerter i Spellman obaj świetnie wpisują się w aktualne trendry. Mogą grać na kilku pozycjach. Dobre podania trójki, niezgorsza obrona

 

I mieli w rękach Lucę i go oddali

Mieli 34 nr draftu i mogli brać Khyri Thomasa, Fraziera i oddali go do Charlotte.

 

Nie do końca czuje co im przyświecało zwłaszcza ,że przecież mają Dennisa na grubym kontrakcie i biorąc Younga muszą szybko go sprzedać a na wolnym rynku ten co musi sprzedawać dostaje grosze.

Pomijając ,że niekoniecznie moga być kupcy na Schroedera.

 

Jakby wzięli Doncica plus Thomasa to mieliby trzon na szybką naprawdę szybką odbudowę ... A tak to średnio im poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks byli moim zdaniem o włos od draftu dekady

 

Zrobili dwa dobre ruchy - Huerter i Spellman obaj świetnie wpisują się w aktualne trendry. Mogą grać na kilku pozycjach. Dobre podania trójki, niezgorsza obrona

 

I mieli w rękach Lucę i go oddali

Mieli 34 nr draftu i mogli brać Khyri Thomasa, Fraziera i oddali go do Charlotte.

 

Nie do końca czuje co im przyświecało zwłaszcza ,że przecież mają Dennisa na grubym kontrakcie i biorąc Younga muszą szybko go sprzedać a na wolnym rynku ten co musi sprzedawać dostaje grosze.

Pomijając ,że niekoniecznie moga być kupcy na Schroedera.

 

Jakby wzięli Doncica plus Thomasa to mieliby trzon na szybką naprawdę szybką odbudowę ... A tak to średnio im poszło.

Tylko, że to był ich świadomy wybór - woleli Younga od Doncicia, więc muszą być nim naprawdę zajarani. Czas oceni, czy się wygłupili, czy też nie :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj naprawdę brakuje tylko rim-protectora nawet bez rzutu i ławki a ta druzyna będzie naprawdę fajnie wyglądać;

ja wierzę (przynajmniej na początku) w Younga, że spacing, który tworzy + umiejętność podań posłuży tej ekipie;

Huerter i Prince powinni fajnie się uzupełniać na obwodzie do tego Collins i niby Dedmon ale ja tego gościa anie widzę jako startera na porządne granie, mimo zrobionych postępów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.