Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[2026-2027] Playoffs - Komentarze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
174 odpowiedzi w tym temacie

#166 SlaKB

SlaKB

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6266 postów

Napisano 23 październik 2017 - 21:05

Ostatnio było mówione o pewnych paniach...

Zmieniły mi się priorytety :tongue:

Najlepszy sklep koszykarski

#167 Principe

Principe

Rookie

• Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 23 październik 2017 - 21:34

Gratki dla 76ers! No a moich Wizards ciężki offseason czeka, szczerze mówiąc nie mam pomysłu na ten team na tę chwilę.  :nightmare:

#168 julekstep

julekstep

Super-Star

• Użytkownik
  • 2887 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 23 październik 2017 - 21:48

heh, top3 draftu 2021

Shaq - 4 mistrzostwa

Zo - mistrzostwo + 2 finały

Webber - :)

#169 SlaKB

SlaKB

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6266 postów

Napisano 24 październik 2017 - 08:49

heh, top3 draftu 2021

Shaq - 4 mistrzostwa
Zo - mistrzostwo + 2 finały
Webber - :)

Ale Zo imo nie jest najważniejszym grajkiem w Nuggets. Tam generalnie trudno wybrać lidera, mają po prostu świetny team bez wielkich gwiazd.

#170 RDG

RDG

Role Player

• Użytkownik
  • 176 postów

Napisano 24 październik 2017 - 10:02

Dzieki wszystkim za gratki i dzieki krzemo za te finaly
bardzo sie ciesze, ze udalo sie wrocic na tron:) szczegolnie ze byla to w jakims stopniu nowa druzyna, zbudowana w to fa. mistrzostwo pokazuje, ze udalo mi sie znowu zbudowac ciekawy team, ktory przez kolejne 2-3 sezony bedzie contenderem. pozniej pewnie czeka mnie kolejna rewolucja. pierwszy raz od 5 sezonow nie mialem najlepszego bilansu w rs, ale dwa poprzednie sezony pokazaly ze nie ma co sie zylowac w rs, wazne ze w po moi zawodnicy pokazali moc. ciekawe jest to, ze najwiecej meczow rozegralem w pierwszej rundzie, przeciwko bucks. pozniej bylo niby stosunkowo latwo, ale z piston dwie wygrane tylko dwoma punktami, a z nuggets po ostrym wpierdolu od nich kolejny mecz wygrany po dogrywce wiec moglo byc roznei.

warto tezz podkreslic ze w poprzednich dwoch sezonach na wazne mecze lamal mi sie wazny zawodnik. 2 sezonty temu mills na cale po, a w poprzednim comegys wylecial na g6 i g7 w ecf. w tym roku wszyscy byli zdrowi i jest mistrzostwo. shaq w tym roku po mvp rs zagral tez dobrze w po, w tamtym roku po mial bardzo slabe.

na koniec pojedynek shaq vs mourning

shaq: 23.4 ppg, 19.8 rpg, 3.4 bpg, 42%
mourning: 15.4 ppg, 12.2 rpg, 3.8 bpg, 46%

#171 SlaKB

SlaKB

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6266 postów

Napisano 25 październik 2017 - 21:01

Sorki chłopaki, ale nie wyrobilem się na dzisiaj z tym draftem. Jutro rano powinienem wrzucić grajków i przeprowadzić losowanie. Wtedy może wieczorem wystartujemy z draftem.

#172 Ice23

Ice23

Starter

• Użytkownik
  • 575 postów

Napisano 25 październik 2017 - 21:12

To moze i lepiej, jak pomyslec, jakich znow potworow paru wyjdzie ;)

#173 SlaKB

SlaKB

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6266 postów

Napisano 25 październik 2017 - 21:23

To moze i lepiej, jak pomyslec, jakich znow potworow paru wyjdzie ;)

Nie będzie tak źle. Draft generalnie ma bardzo mocna czołówkę, ale z głębią już tak ciekawie nie jest. Więc nie nastawiajcie się na zajebistych grajków z 10 pickiem, ale może ktoś przyfarci ;)

#174 Ice23

Ice23

Starter

• Użytkownik
  • 575 postów

Napisano 25 październik 2017 - 21:31

Eee przewaznie i tak 3-4 z duzo dalszymi numerami odpala i staja sie pewnie nie all starami ale przyzwoitymi starterami :P

#175 SlaKB

SlaKB

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6266 postów

Napisano 25 październik 2017 - 21:33

Eee przewaznie i tak 3-4 z duzo dalszymi numerami odpala i staja sie pewnie nie all starami ale przyzwoitymi starterami :P

Wcześniej mieliśmy zawodników z dwóch draftow więc było więcej szans na trafienie steala. Poza tym nie zauważyłem, żeby była to aż taka duża liczba dobrych zawodników z dalekimi numerami.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych