Skocz do zawartości

[2026-2027] Playoffs - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wszystkim za gratki i dzieki krzemo za te finaly

bardzo sie ciesze, ze udalo sie wrocic na tron:) szczegolnie ze byla to w jakims stopniu nowa druzyna, zbudowana w to fa. mistrzostwo pokazuje, ze udalo mi sie znowu zbudowac ciekawy team, ktory przez kolejne 2-3 sezony bedzie contenderem. pozniej pewnie czeka mnie kolejna rewolucja. pierwszy raz od 5 sezonow nie mialem najlepszego bilansu w rs, ale dwa poprzednie sezony pokazaly ze nie ma co sie zylowac w rs, wazne ze w po moi zawodnicy pokazali moc. ciekawe jest to, ze najwiecej meczow rozegralem w pierwszej rundzie, przeciwko bucks. pozniej bylo niby stosunkowo latwo, ale z piston dwie wygrane tylko dwoma punktami, a z nuggets po ostrym wpierdolu od nich kolejny mecz wygrany po dogrywce wiec moglo byc roznei.

 

warto tezz podkreslic ze w poprzednich dwoch sezonach na wazne mecze lamal mi sie wazny zawodnik. 2 sezonty temu mills na cale po, a w poprzednim comegys wylecial na g6 i g7 w ecf. w tym roku wszyscy byli zdrowi i jest mistrzostwo. shaq w tym roku po mvp rs zagral tez dobrze w po, w tamtym roku po mial bardzo slabe.

 

na koniec pojedynek shaq vs mourning

 

shaq: 23.4 ppg, 19.8 rpg, 3.4 bpg, 42%

mourning: 15.4 ppg, 12.2 rpg, 3.8 bpg, 46%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee przewaznie i tak 3-4 z duzo dalszymi numerami odpala i staja sie pewnie nie all starami ale przyzwoitymi starterami :P

Wcześniej mieliśmy zawodników z dwóch draftow więc było więcej szans na trafienie steala. Poza tym nie zauważyłem, żeby była to aż taka duża liczba dobrych zawodników z dalekimi numerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.